Karayalçın??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

merhaba müridler,

bu adam hakkında çeşitli söylentiler dosyalar vs var.sizlerin görüşlerini almak istedim. bu gün girdiğim bir internet sitesinde bu adam hakkında çok net suçlamalar var siz ne diyorsunuz??

ahansa site bu : http://www.harbimuratkarayalcin.com

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Evet banada dün onun cd'si geldi. Böyle görüntüleri görünce bende inandım artık nası birisi olduğuna. Ankara inş böyle birinin eline kalmaz. Ama bugün bu konuyla alakalı bi başlık daha vardı ve silindi ne iş anlamadım loglardada görünmüyodu hayırlısı bakalım...

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek
    Chp yi desteklediğim halde karayalçını hiç sevmem chp çok yanlış yaptı ankarada keşke mansur alsa :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek
    Bence Chp Ankara'dan Kılıçdaroğlu'nu çıakrmalıydı Ankara'lı adamı gitti istanbuldan aday gösterdi. Ama iyi oldu Mansur kazansın Ankara'yı :)

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

ozAnkaraguclu bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bence Chp Ankara'dan Kılıçdaroğlu'nu çıakrmalıydı Ankara'lı adamı gitti istanbuldan aday gösterdi. Ama iyi oldu Mansur kazansın Ankara'yı :)

bknz: Kılıçdaroğlu Ankara"ya, Karayalçın İstanbul"a Aday Olsaydı..

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

Dun ccn'de bi program vardı Gökcegin konuk oldugu..Gökcekte salladıda salladı Karayalcına pkklı vs.. diye..Solcuları, tipik olarak pkkcılıkla suclamak veya onun yandası gibi göstermek gecmisten gunumuze devam etmekte.

İnsanların isine gelince %47 isine gelmeyince dtp yada baska turlu partileri yok sayma..Gökcen dün aynen "dtp pkkdır" dedi öyledir veya degildir, dtpyi yada hadep türü partileri desteklememde söz konusu degil gorusum itibariyle fakat Akpli insanların olaylara cifte standart uygulaması kabul edilemez olan..Dengir Mir Fırat vs insanlar Dtp ile oturmus yemek yemis insanlardır..Dtp ve akp bazı konularda is birligi yapıp ortak adımlar atmıslardır.

Mesela son örnek trt şeş..Trt şeşi her iki partide desteklemekte şimdi Erdogan Dtp ile iş birligi yaptı Pkk lıdır diyebilirmiyiz.Bu gibi safsata laflardan kurtulup kisilerin kendi duruslarına bakmalıyız..Zaman itibariyle Karayalcın bazı partilerle ittifak yapmıs olabilir ama kesinlikle pkk yanlısı olucak bi insan oldugunu sanmıyorum..Böyle bi olusumu desteklemeside soz konusu olamaz.Ahmet Hakanında bi sozu vardı Melih beye..Suanda dtpye pkk dıyorsunuz ? o zaman niye buyuk cogunluga sahip olan partiniz duruma mudahale etmıyor bazı konularda demisti..

Ankaraya gelince ise nasıldır tabanı bilemem ama Melih Gökcek gibi bi adam tekrardan secilirse yazık Ankara halkına adam goz göre göre yalan atıyor..Dünkü programdada yine bi yalanı ortaya cıktı..Diyorki ; Ankara Avrupada bilmem ne ödülü aldı..(temiz ve cevre dogal duzenleme ile ilgili bi odul) bu odulu Turkıyede ilk ve tek biz aldık dedı aynen bu sekılde  =) Halbukı bi arastırınca 1969da İstanbulun 1980 lerde izmirin aldıgı ortaya cıktı..Bu kadarda olmaz dedım kendı kendıme.

Mansur Yavasa gelince basarılı bi insan olarak goruyorum ama ne olursa olsun kim alırsa alsın..Halkı ac bırakıp sadaka kulturunu yasama sokan ve sadaka vermekle ovunen, halka bile bile yalan soyleyen, ihalelerde cevresini düsünüp halkı kazıklayan, halka 1 e mal olucak seyi 3 ten satan, tüm bunlara ragmen herseyde ben haklıyım diye şovmenlik yapan, siyaset ciddiyeti olmayan , secimlerde oy oranının riske girecegini dusunup ülkücü cepheye buyuk bi aymazlıkla yalakalanan bi adamı ben orda görmek istemem..Yani Melih bu nedenlerle almasın..

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek
    Evet Karayalçın=pkk...

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tiesto bunu yazdı:
    Evet Karayalçın=pkk...
    O zaman bana görede Tiesto=Cahillik ;)

sen üzerine alınma ama bazı fındık beyinli insanlar birşey bilmeden sağdan soldan duyduklarıyla hüküm biçmeyi severler. Tıpkı bir zamanlar edip akbayramın konserinde bazı densizler aponun resimlerini sallamışlar sonra pkklılara konser verdi diye iftirada bulunmuşlardı aynı olay... 

Akpnin onca pisliklerini  şaban dişlilieri dingil fıratları doğal gaz fatularını fazladn yazdırıp cebe indirenleri görmek istemeyenler görmez ama gerçek olmayan olayları hemende görmek isterler..

kürtlerle pkklıları ayırmak gerekir ve olayların aslını astarını bilmeden sıf götü tutuşan fena çuvalayan melih gökçek ve yanşlarının oyunlarından başka birşey olmayan iftiralara inanmak bilmeden hemde tamamen ACİZLİKTİR..  Bunlar oy için böle ucuz adilikleri çekinmeden yapan insanlar sonuçta seçin sonunda ceplerine canlı para giricek.. Bknz.. Kılıçdaroğlu bilboardlarının yanına asılan iftira afişler herneyse...

akp yalakası Ahmet hakanla (o bile gerçeğin farkında) melih gökçeğin konuşmları
    http://www.medyatava.com/haber.asp?id=51602

o salak Sitedeki videoyu izlerseniz sloganlarınızı alıp ankaraya götürmek istiyorum dediği miting başka miting sanki bir durum varmış gibi birleştirme yapmışlar.. Bahsetikleri adamlada akplilerde zamanında görüşmüş köömre pirince oy veriyorsunuz tamamda bare birşeyleri bilmeden İNSANLARA İFTİRA ATANLARA KÖRÜ KÖRÜNE DESTEK OLMAYIN YAZIKTIR GÜNAHTIR. Benim karayalçınla bi alakam yok ama bu kadarda olmaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bugun dtp ile kim kol kola acaba ,  dtp nin yaptigi yasa disi eylemlere neden birileri dur demiyor acaba, neden ulke kaosa surukleniyor :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek
    evinize gelen videolar üzerine ayar çekilmiş videolar. dorusunda diyarbakır mitinginde türkiyeyi savunmuştur Araştırın biraz. Hatta dün haberlere çıktı  HER DTP li de pkk savuncak diye bişi yok neden derseniz adam ekmeğine bakar gider doğuda millet vekili olabiliceğini düşünüyorsa orda aday olur.

Merhabaaaaa
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Tamam hadi slogan olayını falan geçtikde osman baydemir'e kardeşim falan demesi :/ bilmiorm yani. Siyasi taktikdir bunlar tabii ama bu kadar fazla gibi.

Gökçek'den önce Karayalçın belediye başkanıydı Ankara'nın ve o zaman ne oldu şimdi ne oldu Ankara ikisinin dönemindede bi adım ielriye gidemedi. Bi kan değişikliği lazım yani artık...

Toplam Hit: 2380 Toplam Mesaj: 18