Karayalçın??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

adam karadenizli bi kere. karayalçın=pkk dememiz için bu parlementoda akp nin tüm millet vekilleride = pkk demek olur. imrali adasının restorasyonu, trt şeş i açanda heralde karayalçın ?

gökçek'in karalama kampanyası işte rakiplerini. mhp adayının aleyhine yazılar yayınlamıştı bi aralar bilboardlarda. koltuğunu sağlamlaştırmak için önüne gelene çamur atıyor. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enter
    enter's avatar
    Erkek

arkadaslar lutfen biraz mantıklı dusunun erdogan degilmiydi resimleri cıkan tarikat liderlerinin dizinin dibinde erdogan deilmiydi hem laik hem musluman olunmaz diyen bu adam basbakan olmadımı. bunlarla karayalcını savunmuyorum ama kulaktan dolma bilgilere aldanmayın. adam o mitingde cıkıyor turkiye bolunmez butundur diyor. dun haber izleyen arkadaslarım gormustur. bulursam videosunu bende koyucam. lütfen dolduruslara gelmeyelim. adamlar montajlayıp işine yaramayan kısmı atmıs goren sanki pkk mitinginde pkkyı savunuyor sanıcak. lutfen siz yapmayın boyle. ucuz siyasete gelmeyelim.

http://www.haberler.com/karayalcin-benim-pkk-ile-ne-gibi-bir-ilgim-ne-gibi-haberi/ (karayalcının konu ile ilgili roportajı)

Her akşam yatmadan önce Tanrı"ya bana bir bisiklet vermesi için dua ederdim. Bir gün Tanrı"nın çalışma tarzının bu olmadığını anladım. Ertesi gün gittim ve kendime yeni bir bisiklet çaldım ve her akşam yatmadan önce Tanrı"ya günahlarımı affetmesi için dua ettim. Al Capone
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tiesto
    Tiesto's avatar
    Erkek

persian bunu yazdı:
    -----------------------------

Tiesto bunu yazdı:
    Evet Karayalçın=pkk...
    O zaman bana görede Tiesto=Cahillik ;)

sen üzerine alınma ama bazı fındık beyinli insanlar birşey bilmeden sağdan soldan duyduklarıyla hüküm biçmeyi severler. Tıpkı bir zamanlar edip akbayramın konserinde bazı densizler aponun resimlerini sallamışlar sonra pkklılara konser verdi diye iftirada bulunmuşlardı aynı olay... 

Akpnin onca pisliklerini  şaban dişlilieri dingil fıratları doğal gaz fatularını fazladn yazdırıp cebe indirenleri görmek istemeyenler görmez ama gerçek olmayan olayları hemende görmek isterler..

kürtlerle pkklıları ayırmak gerekir ve olayların aslını astarını bilmeden sıf götü tutuşan fena çuvalayan melih gökçek ve yanşlarının oyunlarından başka birşey olmayan iftiralara inanmak bilmeden hemde tamamen ACİZLİKTİR..  Bunlar oy için böle ucuz adilikleri çekinmeden yapan insanlar sonuçta seçin sonunda ceplerine canlı para giricek.. Bknz.. Kılıçdaroğlu bilboardlarının yanına asılan iftira afişler herneyse...

akp yalakası Ahmet hakanla (o bile gerçeğin farkında) melih gökçeğin konuşmları
    http://www.medyatava.com/haber.asp?id=51602

o salak Sitedeki videoyu izlerseniz sloganlarınızı alıp ankaraya götürmek istiyorum dediği miting başka miting sanki bir durum varmış gibi birleştirme yapmışlar.. Bahsetikleri adamlada akplilerde zamanında görüşmüş köömre pirince oy veriyorsunuz tamamda bare birşeyleri bilmeden İNSANLARA İFTİRA ATANLARA KÖRÜ KÖRÜNE DESTEK OLMAYIN YAZIKTIR GÜNAHTIR. Benim karayalçınla bi alakam yok ama bu kadarda olmaz.

http://www.harbimuratkarayalcin.com/video5.html (tekrar izle)

Ceza : Ben Rapin Oğluyum. Sagopa Kajmer : Benim öyle Bir oğlum yok.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:

Bugun dtp ile kim kol kola acaba ,  dtp nin yaptigi yasa disi eylemlere neden birileri dur demiyor acaba, neden ulke kaosa surukleniyor :)

karayalçın veya baykal zamanında bu temeller atılmıştı kızmayın.

istersen bir araştır shp hadep ilişkisini.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tiesto bunu yazdı:
    persian bunu yazdı:

Tiesto bunu yazdı:
    Evet Karayalçın=pkk...
    O zaman bana görede Tiesto=Cahillik ;)

sen üzerine alınma ama bazı fındık beyinli insanlar birşey bilmeden sağdan soldan duyduklarıyla hüküm biçmeyi severler. Tıpkı bir zamanlar edip akbayramın konserinde bazı densizler aponun resimlerini sallamışlar sonra pkklılara konser verdi diye iftirada bulunmuşlardı aynı olay... 

Akpnin onca pisliklerini  şaban dişlilieri dingil fıratları doğal gaz fatularını fazladn yazdırıp cebe indirenleri görmek istemeyenler görmez ama gerçek olmayan olayları hemende görmek isterler..

kürtlerle pkklıları ayırmak gerekir ve olayların aslını astarını bilmeden sıf götü tutuşan fena çuvalayan melih gökçek ve yanşlarının oyunlarından başka birşey olmayan iftiralara inanmak bilmeden hemde tamamen ACİZLİKTİR..  Bunlar oy için böle ucuz adilikleri çekinmeden yapan insanlar sonuçta seçin sonunda ceplerine canlı para giricek.. Bknz.. Kılıçdaroğlu bilboardlarının yanına asılan iftira afişler herneyse...

akp yalakası Ahmet hakanla (o bile gerçeğin farkında) melih gökçeğin konuşmları
    http://www.medyatava.com/haber.asp?id=51602

o salak Sitedeki videoyu izlerseniz sloganlarınızı alıp ankaraya götürmek istiyorum dediği miting başka miting sanki bir durum varmış gibi birleştirme yapmışlar.. Bahsetikleri adamlada akplilerde zamanında görüşmüş köömre pirince oy veriyorsunuz tamamda bare birşeyleri bilmeden İNSANLARA İFTİRA ATANLARA KÖRÜ KÖRÜNE DESTEK OLMAYIN YAZIKTIR GÜNAHTIR. Benim karayalçınla bi alakam yok ama bu kadarda olmaz.

-----------------------------http://www.harbimuratkarayalcin.com/video5.html (tekrar izle)

yav zorla ağzımı bozdurucan bi haberleri takip et o videolar montaj alakası olmayan şeyler neyi tekrar izle dion bide ulan tayyip böyle  ülkenin a ......  demediği kaldı fethullah gülenin rejimi yıkmak için iki ileri bir geri videoları çıkıo inanmak istemionuz güya lafta dindar adamlaraa tapıosunuz ama böyle şey oldumu hemen inanasanız gelior otur sen izle kendini tatmin edersin...

Kimin neci olduğu ortada karayalcın pkklıysa sende o zaman ya yunanlısın yada arap...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Tiesto bunu yazdı:
    Evet Karayalçın=pkk...

hoca pkk li demisin o montaj video haricinde gostersene kanit ? sana tavsiyem heryerde boyle laf olsun diye ppkli diye yorum yapma

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

Martech bunu yazdı:

Tiesto bunu yazdı:
    Evet Karayalçın=pkk...

hoca pkk li demisin o montaj video haricinde gostersene kanit ? sana tavsiyem heryerde boyle laf olsun diye ppkli diye yorum yapma

evet montajlı o evlere gönderilende montajlı orjinalini kanald gösterdi .. 

Merhabaaaaa
Toplam Hit: 2391 Toplam Mesaj: 18