folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kardan Adam Yapın!

Kardan Adam Yapın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

1,5 - 2 saat önce 4 kişi indik kardan adam yapmaya, yaklaşık 2,5-3 mt felan. Sokakta bi deli biz vardık. Bütün site- mah-apt bizi bekliyormuş amk herkes aşağı indi lan. 4 yıldır suratını görmediğim adamlar tebrik felan ediyordu az önce. Çoluk cocuğa dikkat edin kar topu yemekten boğazım şişti. Vallaha dayanamadım bücürlere. Sırtlan gibi toplanıp feci organize oluyorlar. Hasta olmamak için 1 lt bitki çayı içtim. Hala ısınamadım ama değdi açıkçası. Aşağıdan geçen herkes kardan adamla fotoğraf çektiriliyor. 4 yıldır bu aptda 1 daire hariç herkes "- bunlar öğrenci bunlar orospu çocuğu" edasıyla bakıyorlardı lan bize. Şaşırdım doğrusu. Şimdi bütün mahalle bize özendi kardan adam ypamaya çalışıyorlar tabi bizimki kadar ihtişamlı değil. Havuç leğen felan kullandık. Atkısı bile var amk.

İşin özü dışarı çıkın biraz neşelenin. Açıkçası ben bayağa eğlendim. İçimde bir maske varmış "-biri beni durdursun" diye naylonla aşağı kaydım lan dahası var mı?

Kardan Adam Beta V 0.00001

http://i47.tinypic.com/11t5qv6.jpg

Resimdeki herkesin boyun 1.85+

Daha sonrada iyileştirmeler yaptık. V1 fotoğrafı elimde şu an yok.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Du bakam kar iyice yağsında buraya bu önerini dikkate alıcam az eğlenek aq.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

1,5 - 2 saat önce 4 kişi indik kardan adam yapmaya, yaklaşık 2,5-3 mt felan. Sokakta bi deli biz vardık. Bütün site- mah-apt bizi bekliyormuş amk herkes aşağı indi lan. 4 yıldır suratını görmediğim adamlar tebrik felan ediyordu az önce. Çoluk cocuğa dikkat edin kar topu yemekten boğazım şişti. Vallaha dayanamadım bücürlere. Sırtlan gibi toplanıp feci organize oluyorlar. Hasta olmamak için 1 lt bitki çayı içtim. Hala ısınamadım ama değdi açıkçası. Ama deydi açıkçası. Aşağıdan geçen herkes kardan adamla fotoğraf çektiriliyor. 4 yıldır bu aptda 1 daire hariç herkes "- bunlar öğrenci bunlar orospu çocuğu" edasıyla bakıyorlardı lan bize. Şaşırdım doğrusu. Şimdi bütün mahalle bize özendi kardan adam ypamaya çalışıyorlar tabi bizimki kadar ihtişamlı değil. Havuç leğen felan kullandık. Atkısı bile var amk.

İşin özü dışarı çıkın biraz neşelenin. Açıkçası ben bayağa eğlendim. İçimde biz maske varmış "-biri beni durdursun" diye naylonla aşağı kaydım lan dahası var mı?

hakikaten hala ısınamamışsın ellerin titremiş :))) güzeldir kar ile oynamak buraya oynayacak kadar yağsa da oynasak bizde...

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Bizim burada da yağıyor. Karı gördüm gaydım bende.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

1,5 - 2 saat önce 4 kişi indik kardan adam yapmaya, yaklaşık 2,5-3 mt felan. Sokakta bi deli biz vardık. Bütün site- mah-apt bizi bekliyormuş amk herkes aşağı indi lan. 4 yıldır suratını görmediğim adamlar tebrik felan ediyordu az önce. Çoluk cocuğa dikkat edin kar topu yemekten boğazım şişti. Vallaha dayanamadım bücürlere. Sırtlan gibi toplanıp feci organize oluyorlar. Hasta olmamak için 1 lt bitki çayı içtim. Hala ısınamadım ama değdi açıkçası. Ama deydi açıkçası. Aşağıdan geçen herkes kardan adamla fotoğraf çektiriliyor. 4 yıldır bu aptda 1 daire hariç herkes "- bunlar öğrenci bunlar orospu çocuğu" edasıyla bakıyorlardı lan bize. Şaşırdım doğrusu. Şimdi bütün mahalle bize özendi kardan adam ypamaya çalışıyorlar tabi bizimki kadar ihtişamlı değil. Havuç leğen felan kullandık. Atkısı bile var amk.

İşin özü dışarı çıkın biraz neşelenin. Açıkçası ben bayağa eğlendim. İçimde biz maske varmış "-biri beni durdursun" diye naylonla aşağı kaydım lan dahası var mı?

hakikaten hala ısınamamışsın ellerin titremiş :))) güzeldir kar ile oynamak buraya oynayacak kadar yağsa da oynasak bizde...

Düzelttim hocam. Dediğin gibi ısınamadık hala.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Yapmak istiyorum ama bi yandan da "lan essek kadar adam oldun, karla oynayip kardan adam yapip yokustan assagi posetle mi kaycan" diyorum. Utaniyorum mk

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Foto koy bakam

All I need is a possibility.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Antalyaya kar yağmıyor amk. Bu gidişle, buzluktan kilo kilo buz alıp bahçeye buzdan adam yapıcam.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

yagsada yapsak  keske

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

Foto koy bakam

Arkadaşın bilgisayarda az önce attıkda. Kendisi yarınki finale çalışmaya gitti. Gelince eklerim siteye.

Kardan Adam Beta V 0.00001

http://i47.tinypic.com/11t5qv6.jpg

Resimdeki herkesin boyun 1.85+

Kardan adama sonradan kafasına leğen felan ekledik.

DrKill tarafından 09/Oca/13 22:04 tarihinde düzenlenmiştir

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

karda oynamak kaymak yaş 30 olsun hala yaparım ama bu olaylar büyük şehirlerde unutuldu artık çocuga ailesi bile yasak koyabiliyor ne yazıkki çocuklar çocuklugunu yaşıyamıyor 

Toplam Hit: 4969 Toplam Mesaj: 38