folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kardan Adam Yapın!

Kardan Adam Yapın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Yaş oldu 19 hala kar görmedim anasını satim :D Kısmet ise bu sene Mersinin dağ yamaçlarına yağıryormuş araba ile gidip göreceiz ama yağmadı hala kar mar buraya. Her gün dağa bakıyorum yağdımı la acaba diye :D

www.kadirozdemir.com.tr @kadirozdemirnet
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

mahallenin veletleri ufak yapmislar bi tane, burnuyla penisin yerini degistirmisler, havuc duruyor oyle. kimsenin elledigi de yok cok komik gozukuyor lan :)

=)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deukalion
    Deukalion's avatar
    Erkek

mahallede boş yer kalmadı bizim bee :((

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196836_522100881143573_1454626875_n.jpg

:)

DE5TROY3R tarafından 09/Oca/13 22:14 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Nerde o eski sıcak insanlar hocam.İşte böyle olmalı aslında.Bizde bundan 10 sene önce bir gün 20-25 genç sahilde toplanmıştık.O zamanlar serserilik yapıyorduk hep.Kavga dövüş.Ama o gün toplandık ve sahile indik.Meydanda o kadar kişi uzun eşek oynamıştık.Gelen geçen herkes izlemeye başladı.Alkışlayan mı dersin, afein çocuklar diyen amcalar mı dersin.Çok güzel bir gündü.Şimdi iniyorum sahile bakıyorum yok öyle bir ortam.Gençler ya kelleci takılıyor, ya tiki miki olmuşlar ya da apaçi mi ne.

Len bizim çocukluğumuzda taso vardı, gazoz kapağı vardı gülle vardı be.Yuva oynardık.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Nerde o eski sıcak insanlar hocam.İşte böyle olmalı aslında.Bizde bundan 10 sene önce bir gün 20-25 genç sahilde toplanmıştık.O zamanlar serserilik yapıyorduk hep.Kavga dövüş.Ama o gün toplandık ve sahile indik.Meydanda o kadar kişi uzun eşek oynamıştık.Gelen geçen herkes izlemeye başladı.Alkışlayan mı dersin, afein çocuklar diyen amcalar mı dersin.Çok güzel bir gündü.Şimdi iniyorum sahile bakıyorum yok öyle bir ortam.Gençler ya kelleci takılıyor, ya tiki miki olmuşlar ya da apaçi mi ne.

Len bizim çocukluğumuzda taso vardı, gazoz kapağı vardı gülle vardı be.Yuva oynardık.

Hocam taso dedin, gazoz kapağı dedin, yıllar önceki çocukluğum aklıma geldi. Şimdi çocuk felan görmüyorum vallaha. Yazık yeni nesile. Dışarıda kumda oyun oynardık, çam ağacına ev yapardık, sokakta taso oynar "kara büyü" yapardık. Torpil patlatır, uçurtma uçururduk. Zibidi oynar birbirimizi kemerle döverdik. Uzun eşşekte bel fıtığı edercesine atladık. Vay anasını be.

İşin garip tarafı bizden eskilerde kendi çocukluğunu anlatırlar ama çocukluk teknoloji ilerledikçe ölüyor mu ne.

DrKill tarafından 09/Oca/13 23:10 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Saatlerce uğraştığım kardan adamları orospu çocukları sırıtarak yokettiği için kamuya açık alanda yapamıyorum hocam. En son birisi kardan adamımı yıktığında ciddi ciddi öldürecektim ibneyi(snipercsope'un öfkesi bende olsaydı bu genç yaşımda hapisteydim şimdi :) ). O yüzden balkonda falan ufak kardan cüceler yapıyorum. Hatta canım çekti çatıya çıkıp 5-6 tane daha yapayım hemen.

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadSoul
    DeadSoul's avatar
    Erkek

Eskiden başka mahallede 1.5m kardan adam yapıp onu nasıl kaldırdıysam bizim bahçeye kadar taşımıştım ahah, aklıma geldikçe gülerim :)

DeadSoul tarafından 09/Oca/13 23:09 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

helal :) çok güzel olmuş..

Anam Türk, Babam Türk, Soyum Türk. Ergenekondan Başlamış Türk'lüğüm. Gerisinin... Türk Oğlu Türk'üm, Onur Duyarım...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı

Saatlerce uğraştığım kardan adamları orospu çocukları sırıtarak yokettiği için kamuya açık alanda yapamıyorum hocam. En son birisi kardan adamımı yıktığında ciddi ciddi öldürecektim ibneyi(snipercsope'un öfkesi bende olsaydı bu genç yaşımda hapisteydim şimdi :) ). O yüzden balkonda falan ufak kardan cüceler yapıyorum. Hatta canım çekti çatıya çıkıp 5-6 tane daha yapayım hemen.

bende gördüğümü tekmeliyorum lan:D bida tekmelemicem:D

=)
Toplam Hit: 3609 Toplam Mesaj: 38