folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kardan Adam Yapın!

Kardan Adam Yapın!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

yokki kar yokki burda yok işte kar mar yok antalya kaş :D

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    CyberAngel bunu yazdı

Nerde o eski sıcak insanlar hocam.İşte böyle olmalı aslında.Bizde bundan 10 sene önce bir gün 20-25 genç sahilde toplanmıştık.O zamanlar serserilik yapıyorduk hep.Kavga dövüş.Ama o gün toplandık ve sahile indik.Meydanda o kadar kişi uzun eşek oynamıştık.Gelen geçen herkes izlemeye başladı.Alkışlayan mı dersin, afein çocuklar diyen amcalar mı dersin.Çok güzel bir gündü.Şimdi iniyorum sahile bakıyorum yok öyle bir ortam.Gençler ya kelleci takılıyor, ya tiki miki olmuşlar ya da apaçi mi ne.

Len bizim çocukluğumuzda taso vardı, gazoz kapağı vardı gülle vardı be.Yuva oynardık.

Hocam taso dedin, gazoz kapağı dedin, yıllar önceki çocukluğum aklıma geldi. Şimdi çocuk felan görmüyorum vallaha. Yazık yeni nesile. Dışarıda kumda oyun oynardık, çam ağacına ev yapardık, sokakta taso oynar "kara büyü" yapardık. Torpil patlatır, uçurtma uçururduk. Zibidi oynar birbirimizi kemerle döverdik. Uzun eşşekte bel fıtığı edercesine atladık. Vay anasını be.

İşin garip tarafı bizden eskilerde kendi çocukluğunu anlatırlar ama çocukluk teknoloji ilerledikçe ölüyor mu ne.

Parklarda filan kum bile kalmadı artık. Değişik birşey yapıyorlar yeri. Bakıyorum da artık çocuklar hep evlerde pc başında. Çok nadir sokapa çıkıyorlar o da işte bisiklet filan binmeye yoksa hiç çıkmayacaklar evden.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Bende 92-2009 yılları antalya'da yaşadım. Aslen ankaralıyım. geçen sene döşeme altına kar yağmıştı ama düşerken eriyordu neredeyse :D

Bu arada kardan adamı oç nin teki yok etmiş. Şu an mefta.

DrKill tarafından 09/Oca/13 23:42 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Fotoğrafta 3 adet kardan adam var :D 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

ankaradayım.dün düzlemesine pe*is yaptık yerde.bu kadar gerçekçi olur.kızlar yurduna dönük yaptık on numara oldu.O kadar yerden kar kürmişim ki kollarımla her yanım ağırıyor şu anda.sabah başını yıkmışlardı.söylentilere göre bi kaç öküz başını alıp diğerlerinin kafasına atmışlar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Bugün bizde zincirlerimizi kırdık :)

Kardan adam falan yaptık hatta demir tepsiyle kaydım bile :D en az 2-3 senedir kartopu oynamaya çıkmamıştım..

Buarada hocam kardan adamın atkısı yanlış görmediysem sarı-lacivert fenerbahçe atkısımı o ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    MatrixNeo bunu yazdı

Bugün bizde zincirlerimizi kırdık :)

Kardan adam falan yaptık hatta demir tepsiyle kaydım bile :D en az 2-3 senedir kartopu oynamaya çıkmamıştım..

Buarada hocam kardan adamın atkısı yanlış görmediysem sarı-lacivert fenerbahçe atkısımı o ?

Aynen hocam fenerbahçe atkısı, bizim arkadaşın atkısı. Bende yıllardır dışarı çıkmamıştım. Cidden eğleniyor insan.

DrKill tarafından 10/Oca/13 02:10 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozAnkaraguclu
    ozAnkaraguclu's avatar
    Erkek

Millet kardan adam yapıyor, karla mücadele ediyor bu eskişehirde daha doğru düzgün kar yağmadı anasını satayım. Bi cenabetlik var ama anlamadım :D 

"Milliyetin en belirgin niteliklerinden biri dildir. Türk milletindenim diyen insan her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz. " Mustafa Kemal ATATÜRK
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

korku filminde kullanılır boyutlarda olmuş :D

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Bende 92-2009 yılları antalya'da yaşadım. Aslen ankaralıyım. geçen sene döşeme altına kar yağmıştı ama düşerken eriyordu neredeyse :D

Bu arada kardan adamı oç nin teki yok etmiş. Şu an mefta.

ahahaha :D:D

tekirdağ'da güllük güneşlik hava.. ara da bi kar böyle yağsam mı yağmasam mı diye kendi kendine savaş veriyor :D

o değilde, abi burda öyle bir kardan adam olsaydı, kesin uçan tekme falan atar, düşer..  ve hemen ordan uzaklaşırdım :D

çocukken benim yaptığım minyatür boylarda ki kardan adamını pigme diye yıkıyorlardı..

sonra şiddete dönüştü bu bende aq baktım olmuyor bende millet ayrıldıktan sonra artık allah ne verdiyse.. :D 

Toplam Hit: 4970 Toplam Mesaj: 38