folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kardeşlik Zamanı - Yardım Kampanyası

Kardeşlik Zamanı - Yardım Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek

Ulen götelekler amma tatava yapmışsınız ben de bu ümmetçi ayağa karşıyım ama yardım edersen edersin etmezsen çıkarsın konudan nerdeyse herifi cihatçı ilan edeceksiniz amk

Bir yardım kampanyası ki ben de müslüman değilim, müslüman veya her ne ise sonuç olarak insanların iyiliğini isteyen bi olay, bu kadar tenkite ne gerek var. Adam sizlere türkmenlere yardım etmeyin demiyor ki sizin için türkmenler önemliyse sizde onlar için bir yardım kampanyası başlatın.

İyilikte bile bu kadar ayrıştırmacı, yarıştırıcı, eleştirici olmayın lan özünde hepiniz iyi insanlarsınız durumlar gergin olabilir ülkece yaprak gibi psikolojideyiz ama biraz daha duyarlı olun olm. Yardım etmiyosanız da boklamayın la

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mihni
    mihni's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    mihni bunu yazdı

“Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu (zalimlere de) teslim etmez. Kim, din kardeşinin bir ihtiyacını giderirse, Allah da onun ihtiyacını giderir…” (Buhârî, “Mezâlim”, 3; “İkrah”,7; Müslim, “Birr”, 58;Tirmizî, “Hudud”,3.)

Böyle bir hadisin olduğunu bilen ve halep'in masum müslüman halkına kardeşim değil, hristiyanlardan zarar görmedim diyen tahribat üyeleri var.

Dinini öğren, burda yazdığın yalan dünyanın cümleleri ahirette karşına çıktığın da seni zor durumda bırakmasın.

mihni bunu yazdı
    Müslüman değilmisiniz kardeş.

İslamın şartlarında hadislere inanmak diye birşey olduğunu zannetmiyorum hocam.

Kendi çarpık imanınızı millete de bulaştırmaya uğraşmayın.

Sizin dininizde birden fazla peygamber (rivayetçi imamlar) ve birden fazla kutsal kitap(sahifeler) var.

Ateistsin belli seninle neyi tartisayim hocam :)

"Ulan tahribatta ne kadar ateist varmis :W"

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

Senin ümmet falan dediğin suriyeliler yüzünden,10-15 yıl sonra Türkiye avrupa'nın ucuz iş üretim merkezi olunca görücem ben seni... Avrupalı planlarını,siz çomarlar gibi 6ay 1  yıllık yapmıyor hoca...Onca suriyeliyi bu ülkenin anasını sikmek için soktular.Hadisler falan paylaşıp ucuz islamcılık şovu yapma,para babası araplarla konuş bu yardım ayaklarını.

CenkSertoz tarafından 13/Ara/16 19:51 tarihinde düzenlenmiştir

The Beginning and The End.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

isteyen gider adore kedi evine yardım gönderir isteyen başka yere. Adam kendi düşüncesi ve yürüttüğü güzel kampaya için konu açmış. Konuyu kendi düşünceleriniz ve öfkeniz ile kirletmenize gerek yok. Direkt saldırıyorsunuz.

Desteklemiyormusun, ilgi alanın değildir o zaman. Konu tartışma konusu değil.

@Dante_ Hocam Avrasya, endülüs, ihh tarzı yerlere bizde bulunduğumuz bölgede elimizden geldikçe yardımcı oluyoruz. Büyük bir yıkım var.

Bu güzel konu içinde ayrıca tebrikler.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byugr
    byugr's avatar
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Ulen götelekler amma tatava yapmışsınız ben de bu ümmetçi ayağa karşıyım ama yardım edersen edersin etmezsen çıkarsın konudan nerdeyse herifi cihatçı ilan edeceksiniz amk

Bir yardım kampanyası ki ben de müslüman değilim, müslüman veya her ne ise sonuç olarak insanların iyiliğini isteyen bi olay, bu kadar tenkite ne gerek var. Adam sizlere türkmenlere yardım etmeyin demiyor ki sizin için türkmenler önemliyse sizde onlar için bir yardım kampanyası başlatın.

İyilikte bile bu kadar ayrıştırmacı, yarıştırıcı, eleştirici olmayın lan özünde hepiniz iyi insanlarsınız durumlar gergin olabilir ülkece yaprak gibi psikolojideyiz ama biraz daha duyarlı olun olm. Yardım etmiyosanız da boklamayın la

+1.000.000

Bir namazlık saltanatın olacak, Taht misali o musalla taşında.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Pisibaliqi bunu yazdı

Yüreği güzel insan..

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Salak salak tartışmalarınıza harbi anlam veremiyorum artık.Yeter ya ayıp yani , utandırıyorsunuz harbiden.

her konuya yazmak zorunda değilsiniz.

Haaa şu da var.Sorun böyle konuların açılması ise yönetim ilgilensin.her konuda tartışma yaratmayın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    mihni bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı
    mihni bunu yazdı

“Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez, onu (zalimlere de) teslim etmez. Kim, din kardeşinin bir ihtiyacını giderirse, Allah da onun ihtiyacını giderir…” (Buhârî, “Mezâlim”, 3; “İkrah”,7; Müslim, “Birr”, 58;Tirmizî, “Hudud”,3.)

Böyle bir hadisin olduğunu bilen ve halep'in masum müslüman halkına kardeşim değil, hristiyanlardan zarar görmedim diyen tahribat üyeleri var.

Dinini öğren, burda yazdığın yalan dünyanın cümleleri ahirette karşına çıktığın da seni zor durumda bırakmasın.

mihni bunu yazdı
    Müslüman değilmisiniz kardeş.

İslamın şartlarında hadislere inanmak diye birşey olduğunu zannetmiyorum hocam.

Kendi çarpık imanınızı millete de bulaştırmaya uğraşmayın.

Sizin dininizde birden fazla peygamber (rivayetçi imamlar) ve birden fazla kutsal kitap(sahifeler) var.

Ateistsin belli seninle neyi tartisayim hocam :)

"Ulan tahribatta ne kadar ateist varmis :W"

Ben ateist değilim ama sen insanları dizsiz veya dindar olarak sınıflandıracak kadar kendini kudretli görüyorsun demekki. İnsanların inancını sorgulamak senin gibilerin haddine değil, inandığın kitabı iyi oku dangalakça yorumlar yapma.

Konuya gelirsek, hocam bu yardımın hangi organizasyon tarafından nerelere kimlere yapıldığına dair birtakım destekleyici unsurlar koyarsan insanlar güvenip yardım edebilir.

Yani atıyorum

Derneğin ismi ne?

Tam olarak nerede kimlere yardım yapılacak?

Siz mi gideceksiniz yoksa orada buluna herhangi bir unsur aracılığı ile mi yardımlar ulaştırılacak (ışid, öso, pyd, abd, rusya, suriye rejimi vs.)?

torpedo_XL tarafından 13/Ara/16 23:00 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1195275020508942&id=113307515372370

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ste1n
    ste1n's avatar
    Erkek

yine bir tahribat klasigi...

Toplam Hit: 7224 Toplam Mesaj: 70
yardım