folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kardeşlik Zamanı - Yardım Kampanyası

Kardeşlik Zamanı - Yardım Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Bizim millete gerçekten aklım ermiyor,

Ülkede onlarca aç, susuz, evsiz insan varken, onlarca şehit ailesi varken,

Ülkesine sahip çıkamayan, hatta ülkesini satan araplara yardım topluyoruz, iş veriyoruz, siz gelin ölmeyin sizin yerinize biz savaşırız diyoruz.

Dünya tarihi bu kadar gerizekalılaşan bir halk görmedi beyler,

Filistinde bu sene bizim verdiğimiz şehit kadar arap ölmedi! Türkün türkten başka dostu yoktu, artık o da yok. Bu hale düşürenlerin dinini sikeyim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Salak salak tartışmalarınıza harbi anlam veremiyorum artık.Yeter ya ayıp yani , utandırıyorsunuz harbiden.

her konuya yazmak zorunda değilsiniz.

Haaa şu da var.Sorun böyle konuların açılması ise yönetim ilgilensin.her konuda tartışma yaratmayın.

bu bizim tarikatın bi geleneği.... Kontrol edilemiyor :)

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizler herhalde bir tek kendi milletimizi kendi insanımızı düşünmüyoruz. Halep'e yardım Somali'ye Mısır'a yardım kampanyaları düzenliyoruz hatta TV lerde onlar için gözyaşı bile döküyoruz ama bir tek Ağrının patnos ilçesinde yırtık ayakkabıyla okula gitmeye çalışan minik Hatice'ye yardım edemiyoruz. Onu umursamıyoruz Yazık...

Kendi insanım aç açıktayken hangi mantık beni başka milletin insanına yardım etmeyi düşündürebilir?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

ulan o kadar yardıma meyil ediyorum soruşturuyorum bakıyorum millet benden zengin.
    zaten burda da yardım konuları olunca yardım ediliyor daha niye konuşuyorsunuz ki ?
    kimin 2. el giysiye ihtiyacı var söylesin gönderelim ? yok işte varsa açın konusunu
    kardeş sen israil e yardım desen 40 takla atarlar bir şekilde onlar da insan yardım edelim sonucu çıkarırlar iş halep e gelince böyle.
    bir de böyle kanı 5 para etmez insanlar hiç bir şey yapabilcekleri yok ta işte klavyenin gücü adına diyip burda küfür edip artistlik yapıyorlar ya ona tav oluyorum 
    yardım etmiceksen girme yazma konuya bu kadar basit.
    dante_ tebrik ederim hocam cidden bu kadar kansızın olduğu ortamda açmışssın böyle bir konu biz de yazmıyorsak böyle gereksiz adamlarla tartışmayalım diye yazmıyoruz

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Bizim millete gerçekten aklım ermiyor,

Ülkede onlarca aç, susuz, evsiz insan varken, onlarca şehit ailesi varken,

Ülkesine sahip çıkamayan, hatta ülkesini satan araplara yardım topluyoruz, iş veriyoruz, siz gelin ölmeyin sizin yerinize biz savaşırız diyoruz.

Dünya tarihi bu kadar gerizekalılaşan bir halk görmedi beyler,

Filistinde bu sene bizim verdiğimiz şehit kadar arap ölmedi! Türkün türkten başka dostu yoktu, artık o da yok. Bu hale düşürenlerin dinini sikeyim.

Her cümlene katılıyorum,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Kaan reise katilmamla birlikte

Benim ülkemin bir ton yoksulu var benim ülkemin gül gibi güzel sehit cocuklari var.  Banane suriyeden banane filistinden.banane misirdan.  Benim gucum yetse ilk vatanimdaki insana bakarim sikmisjm halebi   10 kg altinla.ulkeme girip nakit parasiyla ulkeme girip dukkan ev satin alan zengin suriyeli halk yardim etsin.

MaxeL tarafından 15/Ara/16 10:56 tarihinde düzenlenmiştir

Break Dance Bboy MaxeL
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Olumsuz konuşanlar harbiden yapıcı olamamışlar. Bence yardım yapılmalı veya yapılmamalı diyemem. Ama yapılan işi böyle eleştirmek saçma. Hele de yardım yapmayanlar yapınca daha da saçma oluyor eleştiri.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Halep'te kalan son militanlarda Halep'ten cikariliyo: https://tr.sputniknews.com/ortadogu/201612151026322854-militan-halep-tahliye/

Peki sivil halk orda mi kalicak?

Birde Halep'te ateskes isteriz diye kicini yirtanlarin amaci son kalan cihatcilari ordan saglam kurtarmak icindi. Yoksa Esad son kalanlarin hepsini temizleyecekti ordan.

Florenzi tarafından 15/Ara/16 11:51 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    MaxeL bunu yazdı

Kaan reise katilmamla birlikte

Benim ülkemin bir ton yoksulu var benim ülkemin gül gibi güzel sehit cocuklari var.  Banane suriyeden banane filistinden.banane misirdan.  Benim gucum yetse ilk vatanimdaki insana bakarim sikmisjm halebi   10 kg altinla.ulkeme girip nakit parasiyla ulkeme girip dukkan ev satin alan zengin suriyeli halk yardim etsin.

İbneler bizim burda para basıyor yardım etsinler hemşerilerine amk adamlar benden çok para kazanıyor ben niye ona yardım edeyim kendi insanım açlıktan sürünüyor herkes perişan kendi milletim dururken başkasına yardım etmem bizim bizden başka kimsemiz yok beyler uyanın biz o durumlara düşsek birbirimizi yeriz açlıktan şerefime kimsede yardım etmez o yüzden önce biz !

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kasv4
    kasv4's avatar
    Erkek

ülkücü falan degilim dpü kantinine girdigimde türkmenlere yardım topluyorlardı cebimden bir miktar para çıkardım vermek istedigimde kabul etmediler yicek giymedigim eşyalarım varsa onları istediler gidip un şeker prinç çay aldım hayatımda ülkü ocaklarına ilk defa bu iş için gittim verdim çay ikram ettiler içtik demek istedigim siz ahmak insan olmaya devam edin abilerim kardeşim bu amk dünyasında bir tek müslüman Türkiye degil milyarlarca doları olan araplar bu işlere neden el atmıyor neden yardım etmiyor ?

ben halepte ölen çocuklara acıyorum ama herkeste hak ettigi gibi ölüyor kimsede kusura bakması tarihi olayları yazmıcam buraya kahpeliklerinin sonuçlarını çocukları torunları ödüyor biz haledaha terör kurbanıyız bizim için hiç bir müslüman ülkesi çıkıpta açıklama bile yapmıyorlar okadar şehit veriyoruz ? acıncak durumdayız acıcak degil .

kasv4 tarafından 15/Ara/16 13:08 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 7266 Toplam Mesaj: 70
yardım