Kargolar Ne Durumda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ben de cuma verdim kargo.

uşaktan adanaya. ne kod var ne fiş ne fatura. resmi evrak yolladım.

göçe mi gitti eşek sulamaya mı gitti belli değl.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

yav bilseydim bekletirdim kargoyu amk. aldıktan sonra böyle bir durum oldugu fark ettim. normalde suratkargo ile birşey gönderdiklerinde bana sms gelirdi gönderi gönderildiği anda takip kodu sms ile gelirdi. şimdi bir sik gelmedi 1 hafta oldu heralde. firmaya söylüyorum alamıyoruz takip kodunu diyor. bir baktımki kovidden dolayı kargolar göte gelmiş.

nasıl geliyor anlamadım amına koyayım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

benim de 19 mayıstan beri sütlüce şube çıkışlı aras kargo da bi kargom var, hala sütlüce de gözüküyor istanbul içi bi de. bugün aradım söyledim, yoğunluk var anlıyorum da en azından bi sistemde görelim arayıp daha da yoğun etmeyelim adamları dedim, kontrol edip dönücez dediler.

bi de trendyol istanbul dışından istanbula gelen gönderileri kendi dağıtma çabasına girmiş, o da yetişemiyor. il dışındaki firmalar trendyola gönderiyor, trendyol kendi expressi ile dağıtıyor ama 5 günde anca geliyor. il dışında ki firma direkt gönderse daha hızlı gelicek.

ama şu kargoculara şirketlerin bol bol prim vermesi lazım adamlar iyi kötü nefessiz çalışıyorlar şu dönemde.

imza.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    samaccc bunu yazdı

Geçte olsa geliyor 

Şubeye gidip burda bişey bulursan şanslısın.  Perşembe tada cuma çektim  :)

Güzel kargo çalınır bu kaosta

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

benim de 19 mayıstan beri sütlüce şube çıkışlı aras kargo da bi kargom var, hala sütlüce de gözüküyor istanbul içi bi de. bugün aradım söyledim, yoğunluk var anlıyorum da en azından bi sistemde görelim arayıp daha da yoğun etmeyelim adamları dedim, kontrol edip dönücez dediler.

bi de trendyol istanbul dışından istanbula gelen gönderileri kendi dağıtma çabasına girmiş, o da yetişemiyor. il dışındaki firmalar trendyola gönderiyor, trendyol kendi expressi ile dağıtıyor ama 5 günde anca geliyor. il dışında ki firma direkt gönderse daha hızlı gelicek.

ama şu kargoculara şirketlerin bol bol prim vermesi lazım adamlar iyi kötü nefessiz çalışıyorlar şu dönemde.

Niye versin ki ? İş zaten öyle vasıf gerektiren bir iş değil. Herkes yapabilir. Buradan al şuraya götür mantığı. Bir eleman işi bırakırsa yerine 10 tanesi hazır. Asgari maaş ve yemek harici ücret verdiklerini sanmıyorum kargo şirketlerinin. Zaten çoğu şubede 2 tane elaman var. Biri mecbur şubede duruyor diğeri dağıtıma çıkıyor. Adresten 3.5 liraya alıp Türkiye'nin öbür ucunua götürüyor firmalar. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Türkiye'de kargo işini çözen tek firma Amazon. Cumartesi verdiğim sipariş bugün elimdeydi. Özel kuryeye vermişler. Öyle pahalı bi şeyde değil 15 liralık parça.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    selo-g
    selo-g's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

Jahqhah pttye verdiysen geçmiş olsun hocam :))) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chappia
    Chappia's avatar
    Erkek

2 Mayıs da Hepsiburada üzrinden sipariş verdim 5 mayıs da kargoya verdiler bugün halen bekliyorum ses seda yok, 2 defa şubeye gittim ilk gittigimde yarın getircez dediler not aldık dediler 10 gün sonra tekrar gittim kargo daha gelmemiş, heralde benim kargoyu sürat hiç etti ama bakalım gelecek mi, halen umutlarım var...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    selo-g bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Jahqhah pttye verdiysen geçmiş olsun hocam :))) 

Yok hocam mngye verdim :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

çarşamba günü. 

bi samsung laptop alt kapak geldi

bi termal macun  geldi

bi wd40 gelmedi (cumartesi vermişim bunu)

bi usb konnektör 2 menteşe geldi

bi power connector cumartesi gelmedi

bi ekran koruyucu  cumartesi gelmedi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

geçen amazon tr den kablo istedim 2 gün sonra teslim edildi diyarbakıra

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 4871 Toplam Mesaj: 54
kargolar ne durumda