Kargolar Ne Durumda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Edit: dur şubenin başını yakmayak :D

joe_black tarafından 02/Haz/20 22:20 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Yurtiçi kargo hariç alayı leş, kargo firması felan değiller. ne telefon ne çağrı merkezi kimseye ulaşamıyorsun. yurtiçi pahalı diye firmalar çalışmak istemiyor, diğerleri 3 kuruşa çok taşıyım sürümden kazanıyım diyerek hizmet kalitesi 0. Hele sürat kargo, kağnı gibi getiriyo, 2-3 kere dağıtıma çıkarıp yetişemedik çok yoğunuz gelip alır mısınız diyorlar yalan amk, seni ayaklarına getirip aldırmak için.

Bu işi profesyonel anlamda yapan 2 şirket var, diğerleri oyuncak.

En beğendiklerim, UPS ve DHL.

(yurtiçi de dağıtıyorlar, hemde ertesi gün garantili)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Ups bile patladı. Yurt içide beter olabiliyor. Tamamen şube ile alakalı. Şuan DHL ayakta kaldı oda son kullanıcı ile pek işi yok. Çünkü fiyatta sağlam geçiriyorlar :)

DarkFall bunu yazdı

Yurtiçi kargo hariç alayı leş, kargo firması felan değiller. ne telefon ne çağrı merkezi kimseye ulaşamıyorsun. yurtiçi pahalı diye firmalar çalışmak istemiyor, diğerleri 3 kuruşa çok taşıyım sürümden kazanıyım diyerek hizmet kalitesi 0. Hele sürat kargo, kağnı gibi getiriyo, 2-3 kere dağıtıma çıkarıp yetişemedik çok yoğunuz gelip alır mısınız diyorlar yalan amk, seni ayaklarına getirip aldırmak için.

Bu işi profesyonel anlamda yapan 2 şirket var, diğerleri oyuncak.

En beğendiklerim, UPS ve DHL.

(yurtiçi de dağıtıyorlar, hemde ertesi gün garantili)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bidaha sürat kargo kullanırsam cehennemin en dip köşelerinde yanayım amına koyayım. 

bunların var ya amına koyayım. şube teslim paketin takip kodunu vermeyip + paket şubeye gelincede bana gel al bunu diye söylemeyip geri göndermişler paketi almaya gitmemişim :D 

ulan ben her gün gelip gidip bunumu sorucam size yavşaklar. 

Ben hep bu sürat kargoyu kullanırdım birdaha asla kullanmam.

yurt içi kargo şuan nasıl acaba ? onla isteyecemde

do_som tarafından 03/Haz/20 12:14 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    DeTr bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

31 mayıs pazar kargoya verildi. ARAS :)

sadece kargolar değil firmalarda patlak . iş yaptıramıyorlar . eleman yok . 

şerefsizler 

evin altında iş yeri var . her gün geldikleri adres. 8 sene her gün olmasa 2. kesin geldikleri adres  . 

İŞLEM TARİHİ İL BIRIM İŞLEM
    21.05.2020 10:40:11 ANKARA NECATİBEY ŞUBEDE ARAÇ YÜKLEME

ahh ahhh aras kargo necatibey şubesi konu gizli olmadığından içimdekileri dışa vuramıyorum  verildiği günden beri aynı yerde bekliyor malımız. 

Kargom geldi

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    DeTr bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

31 mayıs pazar kargoya verildi. ARAS :)

sadece kargolar değil firmalarda patlak . iş yaptıramıyorlar . eleman yok . 

şerefsizler 

evin altında iş yeri var . her gün geldikleri adres. 8 sene her gün olmasa 2. kesin geldikleri adres  . 

İŞLEM TARİHİ İL BIRIM İŞLEM
    21.05.2020 10:40:11 ANKARA NECATİBEY ŞUBEDE ARAÇ YÜKLEME

ahh ahhh aras kargo necatibey şubesi konu gizli olmadığından içimdekileri dışa vuramıyorum  verildiği günden beri aynı yerde bekliyor malımız. 

Kargom geldi

hayırlı olsun benimki halen aynı yerde 

Kelimeler Kanatır !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burakayser
    burakayser's avatar
    Erkek

Morhipodan sipariş vermiştim 15 günde tedarik ettiler. Geçen hafta kargoya verdiler. Yurtiçi kargo. Hala kargo firmasında istanbuldan kayseriye sevk edilecek. Bekleyip duruyor. Ne olduğu belli değil.

burakayser tarafından 03/Haz/20 14:59 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kargolar eski haline döndümü arkadaşlar ? bugün birşey aldımda daha gönderilmedi sormak istedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    burakayser bunu yazdı

Morhipodan sipariş vermiştim 15 günde tedarik ettiler. Geçen hafta kargoya verdiler. Yurtiçi kargo. Hala kargo firmasında istanbuldan kayseriye sevk edilecek. Bekleyip duruyor. Ne olduğu belli değil.

Boyner, Trendyol gibi firmalar da aynı tedarikçiden değil de bu firmaların sattığı ürünleri alıyorsanız 2 hafta sonunda kargoluyorlar...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafa58
    mustafa58's avatar
    Erkek

Hocalar merhabalar,

bakiyorumda sürat kargoya sovuyorsunuz bilen bilir benim kargo acentem var sürat kargoda otu boku internetten alip oturdugu yerde sürate sovenlere sesleniyorum 2 aydir sirkette covid gecirmeyen bi bizim sube kaldi sanirim aktarma merkezleri virüsten dolayi yikildi 150-200 kiside covid cikti kargolar aktarmada kaldi subelere Kargo pompalanmadi ne oldu aktarma merkezleri şişti suanda herhangi sorunumuz yok giden teslim ancak sizler evinizde otururken o Kargo calisanlari sagliklari adina çalıştılar sizin 10 15 tllik seylerinizi tasidi sovmeyin kullanmiyorsaniz kullanmayin ancak o insanlara kufur etmeyin. Süratle ilgili bi probleminiz olursa yazin dm den bana tbtden yazan cok herkeze yardimci oluyorum varsa bi sıkıntı yazin.

hadi eyvallah

...
Toplam Hit: 4873 Toplam Mesaj: 54
kargolar ne durumda