Kargolar Ne Durumda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mezantalac
    Mezantalac's avatar
    Erkek

6 Mayıs'ta aldığım klima daha gelmedi. Türkiye turuna çıkartmışlar. :)

"Bundan yirmi yıl sonra, yapmadığın şeylerden,yaptıklarından daha fazla pişmanlık duyacaksın.Bu yüzden, halatlarını söküp at. Güvende olduğun limandan ayrıl. Yelkenlerini rüzgarla doldur. Araştır. Hayal et. Keşfet." (Mark Twain)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mchacker
    mchacker's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    JuMaN bunu yazdı

Bi ürün aldım adres olarak iş yeri adresini verdim. Alıcı kargoyu kabul etmiyor diye sisteme girmişler müşteri hizmetlerine şikayet talebinde de bulundum ama hiç birşey olmaz gibi. İş yerindekilere sordum yok kargodan gelen giden olmadı diyorlar . Hem gelse bile arkadaşlar geri çevirmez alırlar.

Millet evde olduğundan artık "geldik ama evde yoktunuz" diyemiyorlar. O yüzden yeni yalanları "alıcı kargoyu kabul etmedi".

Onu bile dediler bu dönemde. Arkadaşın kız kardeşi sipariş veriyor MNG kargodan geldik evde yoktunuz diye not düşmüşler. Arıyor kargoyu nasıl evde yoktuk dışarımı çıkabiliyoruz diyor ıgk vıgk ediyolar tamam şubeden alayım kaça kadar açıksınız diyor kız 6ya kadar açığız diyor 5 gibi gidiyor şube kapalı :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bloom
    Bloom's avatar
    Erkek

Yurtiçi kargo 2 gündür dağıtıma çıkarıyor kargoyu akşam oluyor ne giden var ne gelen.

Şube de araba ile eve 5dk mesafede.

Çalışıyor olmasam gidip kendim alacam şubeden. 

Bortubocek sever
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

benimde antalyada istanbula 4 gündür gelmeyen bir kargom var. içinde 3 tane a4 boyutunda sticker vardı :D İşin komik tarafı tanıdığım kendisi eliyle verdmiş ve kargo no almamış. Bana da sms falan gelmedi. Gelir inş :D :D

Edit : Ayrıca Aliexpressten martta aldığım kargomun para iadesini aldım 1 hafta kadar önce. Dün 3 paket aynı anda geldi :D Beleşe ürün almış oldum. Kul hakkı loading.

Edit 2 : Aklıma geldikçe yazıyorum. Ayrıca Superstep'ten ayakkabı aldım. 10-20 gün içinde kargolanır yazıyordu. 14. gündeyim hala ses seda yok. Bu firma ile alakalı durum...
    Birde krc.com'dan Hatır Hüp kahve makinesi aldım anneler günü için 1 hafta önce geldi :D Geçte olsa annemin anneler gününü kutladım.

Anormal bir yavaşlık söz konusu. Her paketi dezenfekte etseler bu kadar yavaşlayamazlar diye düşünüyorum. Sizce sebebi ne ?

GodKlaus tarafından 02/Haz/20 12:24 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

sürat kargo beni şaşırttı, dün bartından verilen kargo bugün istanbulda elimde oldu. çok ilginç.

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

kargo şirketi mi açsak napsak amnyüm. internet alışveriş olayı belki 2 belki 3 kat artmıştır bu virüsten dolayı.

5 gündür esenyurt aktarmada bekliyor kargom.

tabi lan
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Beni en cok sasirtan da UPS oldu, artik sasirmiyorum.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

31 mayıs pazar kargoya verildi. ARAS :)

sadece kargolar değil firmalarda patlak . iş yaptıramıyorlar . eleman yok . 

şerefsizler 

evin altında iş yeri var . her gün geldikleri adres. 8 sene her gün olmasa 2. kesin geldikleri adres  . 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

31 mayıs pazar kargoya verildi. ARAS :)

sadece kargolar değil firmalarda patlak . iş yaptıramıyorlar . eleman yok . 

şerefsizler 

evin altında iş yeri var . her gün geldikleri adres. 8 sene her gün olmasa 2. kesin geldikleri adres  . 

İŞLEM TARİHİ İL BIRIM İŞLEM
    21.05.2020 10:40:11 ANKARA NECATİBEY ŞUBEDE ARAÇ YÜKLEME

ahh ahhh aras kargo necatibey şubesi konu gizli olmadığından içimdekileri dışa vuramıyorum  verildiği günden beri aynı yerde bekliyor malımız. 

Kelimeler Kanatır !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

tüm kargolarım geldi. 

Toplam Hit: 4870 Toplam Mesaj: 54
kargolar ne durumda