folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedim Ölüyor Yardım Edin

Kedim Ölüyor Yardım Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

arkadaşlar kedim dün geceden beri karın ağrısı varmış gibi davranıyor kuytu köşelerde karnının üzerinde yatıyor hiçbirşey yemiyor burnu buz gibi

patileri de aynı şekilde. bugün veterinere götürdüm sakarya'nın hendek ilçesindeyim saçma sapan bir veteriner genelde büyükbaşlara bakıyorlar

Pro-Bio+ diye bir sindirim takviyesi verdi Probiotic miş hiçbirşey yemiyordu biraz süt içirdim biraz da yoğurt onları yaladı biraz

şimdi kusuyor arka ayakları tutmamaya başladı ön ayaklarıyla ilerlemeye çalışıyor

ne olur en ufak bir bilgisi olan biri yardım etsin

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

arkadaşlar kedim dün geceden beri karın ağrısı varmış gibi davranıyor kuytu köşelerde karnının üzerinde yatıyor hiçbirşey yemiyor burnu buz gibi

patileri de aynı şekilde. bugün veterinere götürdüm sakarya'nın hendek ilçesindeyim saçma sapan bir veteriner genelde büyükbaşlara bakıyorlar

Pro-Bio+ diye bir sindirim takviyesi verdi Probiotic miş hiçbirşey yemiyordu biraz süt içirdim biraz da yoğurt onları yaladı biraz

şimdi kusuyor arka ayakları tutmamaya başladı ön ayaklarıyla ilerlemeye çalışıyor

ne olur en ufak bir bilgisi olan biri yardım etsin

Hocam bi yerden düşüp bel kemiğini kırmış olmasın? Daha önce başıma geldi ordan biliyorum sürünüyorsa sıkıntı. Tavşanıma platin taktırdım.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ara vetı yenı mezun varsa anlar kedıden kopektende yapı aynı farklılık yok  

ızmıt e gelırsen yonlendırme yaparm hendek uzak. 

tarihi eski miydi ilacın ya da baska bırsey yedıyse oncesınde gıda zehırlenmesı gıbı gorunuyor 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

hocam bağırsak tıkanması muhtemelen. 
    Veterinere götürmeden kurtaramazsın muhtemelen.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

yiğit o ilacı almak için borç aldım sanırım götüremiyicem

lavman yapsam rahatlar mı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

yiğit o ilacı almak için borç aldım sanırım götüremiyicem

lavman yapsam rahatlar mı

Lavmanı kendin mi yapacaksın hocam ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Sana istanbulda bir veteriner numarası vericem bu işte uzman bir insan nasıl bir arabayı tamirciye götürdügünüzde sesini dinlediginde arabanın arızasını tespit eden tamirciler varsa bu adamda bu işte uzman... Ara uzakta oldugunu ve numarayı size daha önce gelip sizden çok memnun kalan birinden aldığını söyle ve şikayetini telefonda tam olarak anlat sana dogru olan şeyi söyleyecektir... 

0212 557 02 01

dost veteriner istanbul bahcelievlerde

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Hacim sen Muğla'da değil misin? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

Allah yardımcın olsun hocam daha önce kedimizin boğazına birşey takılmış bı dediğin şeyleri yaşamıştı üniversite fakültelerinde veteriner polikinlik oluyor ücretsiz götürebilirsen oraya götür 

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    yazipcikacak bunu yazdı

Hacim sen Muğla'da değil misin? 

o mycity di sanırım 

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Tüm yardım etmeye çalışanlardan Allah razı olsun. Kısmet'i kaybettik.

Toplam Hit: 5499 Toplam Mesaj: 35
kedi