folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kedim Ölüyor Yardım Edin

Kedim Ölüyor Yardım Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

öncelikle başın sağolsun.  Sonrasındada forumda ne kadar çok hekim varmış arkadaş herkes bir fikir ortaya atmış. bence hekime gerek kalmamış. boşuna okumuşuz. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    sancaks bunu yazdı

evcil hayvan kaybetmenin ne olduğunu iyi bilirim..o kadar alışıyorki insan aileden biri gibi oluyor.bazen yemiyor yediriyorsun sonra pat diye ne olduğunu anlamadan bir bakıyorsun gitmiş.geçmiş olsun

Başın sağolsun hocam.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

mekanı cennet olsun gardaşım

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hulagu
    Hulagu's avatar
    Erkek
    Pawlow bunu yazdı

öncelikle başın sağolsun.  Sonrasındada forumda ne kadar çok hekim varmış arkadaş herkes bir fikir ortaya atmış. bence hekime gerek kalmamış. boşuna okumuşuz. 

Görende sanırki adama yardım için yandın tutuştunda müritler engel oldu, hekimliğinin arkadaşa faydası olmadı hocam neyin tribindesin. Konuda da belirtmiş adam ilacı bile borçla aldığını veterinere verecek parasının olmadığını. İnsanlarda tecrübelerine göre yardımcı olmaya çalışmış. 

@Mylitta hocam başın sağolsun 

Madem Türksün Göster Ürksün!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Kurban olayım tartışmayın

Allah hepinizden razı olsun.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Basin sagolsun hocam :((

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Sevdiklerinizin canlı olduğunu ve aniden ölebileceğini unutmayın. Dün gece gelip üzerime uzandı. Tüyleri çok rahatsızlık verdiği için biraz yanıma yatsın istedim bozuldu kalktı gitti.

Son yatışıymış. Sevdiklerinize sarılın, öpün. 5 dakika sonra ölmeyeceklerini bilmiyorsunuz. 3 gün önce sorsanız bu hafta içinde ölme ihtimalini %kaç görüyorsunuz diye

belki 1 bile demezdim. Koklayın sevdiklerinizi doya doya. Aramadığınız arkadaşlarınızı arayın

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı

Sevdiklerinizin canlı olduğunu ve aniden ölebileceğini unutmayın. Dün gece gelip üzerime uzandı. Tüyleri çok rahatsızlık verdiği için biraz yanıma yatsın istedim bozuldu kalktı gitti.

Son yatışıymış. Sevdiklerinize sarılın, öpün. 5 dakika sonra ölmeyeceklerini bilmiyorsunuz. 3 gün önce sorsanız bu hafta içinde ölme ihtimalini %kaç görüyorsunuz diye

belki 1 bile demezdim. Koklayın sevdiklerinizi doya doya. Aramadığınız arkadaşlarınızı arayın

Başın sağolsun hocam.Evcil hayvan falan demiyeceksin bir süre sonra aileden birisi oluyor.Zor bir durum allah kolaylık versin.

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

başın sağ olsun

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

başın sağolsun hocam.Evcil hayvanda dedikleri gibi  bir süre sonra aileden gibi oluyor artık, insan üzülüyor.

Toplam Hit: 5539 Toplam Mesaj: 35
kedi