folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçdaroğlu & Melih Gökçek Düellosu

Kemal Kılıçdaroğlu & Melih Gökçek Düellosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1905
    1905's avatar
    Erkek

melih gökçekin yarın akşam rezil olmuş hali gözümün önünde canlanıyor..

savunacağı hiçbirşey yok, ankaraya yaptıkları ortada.. insanlar nasıl hala bu adama oy veriyor gerçekten çok enteresan bir durum..

Ey Türk! Üstte mavi gök çökmedikçe, altta yağız yer delinmedikçe, senin ilini ve töreni kim bozabilir !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    Ankaralılar Bilir İ.Melih Gökçek:) ge.en bi tv kanalında oğlumu iş sahibi yapamadım gibisindn bi laf etmiş ... gel görki ankarada milletten zorla aldığı yerlerin çoğunu oğluna verior.. örneğin ulusta biotoparkı var(şu an başka aklıma gelmiyor) bilen bilir ulus  ismetpaşayı dükkanlarımız vardı yeni ulus projesi kpsamında yıktı ve değerinin çok altında para verior ve davalaığız.geçen çıkmışta dioki ordaki tapu sahiplerimizle anlaştık öle yıktık...ankarada ihaleleri kendi şirketlerine verior(ne kadar zekice dimi para bizden çıkıp onun cebe!!))) örn anfa...  daha bisürü bişey aklıma gelmio şu an... bu adam böle bi o.çocuğudur işte

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:
    -----------------------------
    melih gökçek o.çocuğudur....

aynen katılıyorum on numara bi o.cocuğunun cocuğu. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

Bandit bunu yazdı:
    melih gökçek o.çocuğudur....

hocam altıma sıçtım. ahah

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

melih gökçek göttür gavattır  ... çok konuşur boş konuşur . ipe sapa gelmez şeylere bağırır çağırır . dengirin elinede vermişti zaten . gökçekte kanıtta yok

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    ben yine görecem kılıçdaroğluna göre Bütün herkes çıkarcı bir o temiz onun eline aldığındaki yüz ifadesini görücem...

Ne bu fifa pes tartışmasımı eline ne alıyo kemal kılıçdaroğlu?

Sen ankarada yaşamıyosunki nerden biliceksin melih gökçeği fanatiklik yapma!

Fanatizm dışında bir düşüncenin olmadığı vizyonsuz sırf tartışma yaratmak için sokak ağzınla konuşman ortama uymuyor ...

Düşüncelerine saygı duyuyorum ama daha başkanlığı bile açıklanmamış bir aday için böyle konuşuyosan başkası sana böyle hitap ettiğinde alınma

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Aynı sahada futbol oynadığım tek belediye başkanı =)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SeYFi25
    SeYFi25's avatar
    Erkek
    adamı doğru dürüst tanıyanınız yok söylediğinz laflara bak ...

Profilime altıncı yorumumu aldım :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek

Hade baklım bahısiler

kılıçdaroğlu vs gökçek

Mac kodu     1        0            2

312 :D       1,00 - 50,00 - 100,00

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaPTiXX
    CaPTiXX's avatar
    Erkek

agalar millette şöle bi düşünce var..herkes nasılsa yiyor(hamza kırmızı)..ama melih hem yiyor hem hizmet veriyor..herkesin yiyeceği milletin kanaatinde garanti olduğundan oy bu adama veriliyor..

akp ye Türkiyenin en çok oy veren(%74küsür,ankarada) ilçesinde oturuyorum..belediye akpde haliyle..yanındaki 25-30 adamla içerde şimdi duymuşsunuzdur yolsuzluktan hemde 1-2 milyar gibi komik bi rakamdan..ama gel gör ki yine vatandaşım akp ye oy verecek:|

melih gökçeki öle kolay deviremezler adam sağlama bağladı kendini..biri demişki anfa..bu şirketle belediyeyi sömürmesi yeter artar bile..yakınlarının su tankeri fabrikaları da çok iş yaptı saolsun suların kesildiği vakitlerde..ankarada su yokmuş hadi canım ordan..kendi şirketleri paso belediye ihalelerini de alıyo nasılsa..anlat anlat bitmez agaa..

melih gökçeki ben sustururum la kemal bilmemne mi susturamıcak..

Hakanlar Hakanı, Sultanlar Sultanı Cennetmekan II.Abdulhamid Han..
Toplam Hit: 6441 Toplam Mesaj: 44