folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kemal Kılıçdaroğlu & Melih Gökçek Düellosu

Kemal Kılıçdaroğlu & Melih Gökçek Düellosu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    unutmadan bide belso var..:) onun müdürüde yolsuzluktan mekkede kabe görünümlü daireler almıştı dimi...al birini vur ötekini..imam osurursa cemaat sıçar misali

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

FinGoLFiN bunu yazdı:
    -----------------------------
     tbt den biri ankarada ki otobus duraklarının camlarının icine tamda gokcekin resminin altına orosbu cocugu yazmıstı :D Vayt bea Yasasın Akp

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=70886             ...  :|

l enfer c est les autres Sartre ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

Desiqner bunu yazdı:
    ben yine görecem kılıçdaroğluna göre Bütün herkes çıkarcı bir o temiz onun eline aldığındaki yüz ifadesini görücem...

adam birşeylere güveniyorki cıkıp meydan okuyor.zaten açık açık diyor sicilimi araştırabilirsiniz diye.akp bile yiyemediyse bu adamı (bkz cem uzan) demekki harbi temiz adam.

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Siyasetmi yapıyorlar yoksa maymunlukmu???

Siyaset buysa,Üniversitelerdeki "SİYASET BİLİMİ" bölümleri kapansın...

Yazık amk. maymunlara kaldık...Darwin'e inanmaya başlıyorum tv'de soytarılık yapanları ve maymun gibi davrananları görünce.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacktorx
    hacktorx's avatar
    Erkek
    crafty bunu yazdı:

Desiqner bunu yazdı:
    Asp karşıtları boş boş konuşuyor Melih Gökçek hizmet adamı görecez düellodada...
    hocam k bakma ama şu lafa çok güldüm :)))) yanlış anlama hacı seninle dalga geçtiğim fln yok bu senin fikrin tabi istediğin partiyi istediğin adamı tutabilirsin buna kimse karışamaz ama şu gerçeği kabul etmek gerekir ki ülkemizde siyasetçi yok hırsız var! her gelen kendi ve yandaşlarının cephesini tutuyor akpsi  de tkp si de chp si de hepsi! belki yazacaklarım çok ağır olacak ama bizler koyun gibi yaşıyoruz ve bunların hepsini hakediyoruz! bakın yabancı ülkelere bişi oldu mu millet sokağa dökülüyo hakkını arıyor bizde adama soruyorsun abi bu hırsız neden oy veriyorsun adamın cevabı diğer gelecek olan da çalacak hiç olmassa bunun gözü doymuştur :D yanlış anlamayın acınacak halimize gülüyorum! kimse de demiyor hakkımızı arayalım kimse kusura bakmasın ama ot gibi geldik ot gibi gidiyoruz ki insanları türklüğünden utandıracak hale getirdiler evet bu çok ağır bir kelime ama öyle! biz kurtuluş savaşımızı verdikten sonra ulu önder atatürk cumhuriyeti ilan etti milleti batıya yöneltti onların modernliğini ilmini bilmini alın dedi ama biz ne yaptık nerde bok var hepsini aldık! atamız cumhuriyeti ilan ettiği dönemde dünyanın belki de en gelişmemiş ülkelerinden biriydik ama atamız öyle yüce bir insandı ki en gelişmiş ülkelerin başkanlarını bile ayağına getirtti gidip de g*tlerini yalamadı! ve yine ekonomiye gelecek olursak cumhuriyetin kurulduğu dönem büyüme oranı %900 ün üzerindedir. ekonomi açık yerine fazla veriyor ki savaştan cıkmış rejim değişmiş ülkede hiçbirşey yok ekonomi fazla veriyor gelişim süper! birde şimdiki halimize bakın dışarıdan gelecek 3 kuruş için dilenir hale gelen onun bunun eteğinden ayrılmayan yöneticiler bizleri temsil ediyor! daha fazla konuşup da sinirlerimi bozmak istemiyorum... yukarıdaki düşüncelerime katılmak zorunda değilsiniz bunlar benim görüşlerim ve lütfen yazdığım yazıyı dikkatli okuyun amacım partizanlık fln değildir sadece akp içinde laf etmiyorum anlamamız gereken tek şey cumhuriyet kurulduğunda ne haldeydik şimdi ne haldeyiz... saygılar...

hocam doğru söyledi.

bir cumhuriyetin anatomisi..

cumhuriyet kurulur, parası olanalr biyerlere aday olur, halk oy vermeye zorlanır, ehveni şeri seçmeye çalışır.. ekmek derdinden nekadar doğru selebilir o da muamma.. sonra seçilenler ceplerini doldurur..

herzaman söylerim monarşi monarşi monarşi...

artık hiçkimse beni yaşamıyor!! aşklarımı büyük kemanlarla çizdiler...içime belalar doğuyor.. yüzün parmaklarımın arasından kayıp yokoluyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilkut
    ilkut's avatar
    Erkek

Kemal kılıçdaroğlu milleti bıraksında önce kendi hakkındaki iddaalara yanıt versin.Talip doğan karlıbel diye bir yazar kendisi hakkında çok büyük iddaalarda bulundu.İddalarda öyle hafife alınacak cinsten iddaalar değil.Almanyada pkklılarla buluşarak genel ev tarzı bir sahunaya gittiği, o iki pkklınan polis katilleri olduğu ve SSK Genel Müdürlüğü döneminde, birçok yakınını işe yerleştirmesi, SSK telsizinin pkk'dan çıkması, pkk'lı eski hükümlünün kuruma alınması ve Batman'da SSK'dan tahsil edilen fazla paranın pkk'ya aktarılması gibi.

www.gencsiviller.net
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    Melih on numara adam. Gelsin Diyarbakır'ı dtp'den alsın. Burdan aday olsun la :|

deveye diken gerekmis

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek
    abi hayranlikla izledim programi melih gokcek kemal kilictar ogluna ..agizini actirmadi ...  melih gokcek cok sacmaladi .gercekten yazik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    İ.melih çok kouşuyor lafı dolandırıyor,laga luga yapıor..onun karşısına kendi gibi biadam çıkmalı bence...dişe diş kana kan

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kardelen442
    kardelen442's avatar
    Erkek
    yav şu tapu bu i. melihin kapatığı esenboğa taraflarındaki arazileri bi açıklasa.
Toplam Hit: 6442 Toplam Mesaj: 44