Kemirgen İle Başım Dertte

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ölse bile kokmamalı, taşlaşmalı bu yüzden ratikum almalısın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

ence fare yapıştırıcısı tam çözüm Serkan hemde mailiyeti az 

Yav he he
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nigdeli
    nigdeli's avatar
    Erkek

En etkili çözüm kartona yapıştırıcı

ikicisi ise margarin ve alciyi karistir az ileriyede bir kap su koy ondan sonra topla ne varsa denenmiştir 👍

Sahte bahara aldanma ayazda kalırsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek

İşin zor abi ben çözümü bu şekilde buldum. Takım çantasını alıp ya Allah diyerek giriştim sökmüşken de tabana pütür attım sonuç güzel oldu.

ProSky tarafından 21/Haz/22 11:23 tarihinde düzenlenmiştir

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

arkadaş saka yapmış ama cidden düşmanlığına  biri olabilir.

delikler bir makine izi  olabilir.  kriko gibi birşey dır. senin arabadan birşey çalmaya çalışmışlardır. 

izler tam arabanın neresinde .

arabayı park ettiğin yeri değiştir.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

garaja mazot döktüm kartona yapıştırıcı tuzak yaptım

garaja koydum gelen olmadı akşam eve gidince tekrar kontrol edeyim

birde katran aldm onuda koyacam

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

o delikler karınca aslanı denen bi böcek olabilir ona benziyor karınca at yokarı toprak atıyorsa o'dur :) o da arabaya böyle bişey yapamaz :)

http://msy.kim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bildiğin fare bu. Arabanın içinde bile olabilir, gıda maddesi kokan bir parfüm sıkma deri kumaş sünger her şeyi yer bu. O delik kısmı söktür orada olabilir. Koltuklara bak delmişmi içine gizlenebiliyor. Aracı çektiğin yere kükürt dök, siyanürlü yeşil fare yemleri var onlardanda dök. Otel sahibi arkadaşın cadillac limuzini vardı, araç genelde yatıyordu bu sadece gösteriş için aracı kullanırdı, pis bir koku hissediyorlar bulamadılar, götür döşemeciye söktür bir yerlere sıvı dökülmüştür deri çürümüştür dedim en sonunda arkadaki u koltuktan koku geldiğini anlamış döşemeci söküyor koltukları elim kadar fare çıkıyor koltuğun içi fare boku dolu 19bin usd ye yeni koltuk aldı temizlendiği halde bok kokusu gitmemiş koltuklardan farenin kokusu sinmiş.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

herkese teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için

@retret baktım bro girmemiş zaten girmediği belliydi yalıtım malzemesini almış arabanın önüne çıkarmıştı daşak geçiyo ibne :)

mazottan sonra dün biri katran önermişti dün döktüm böyle bi koku yok :) çevresinde böcek ten tut hiç bir hayvan kalmadı

hatta dün arabayı park edecektim garaja doğru giden kedi gördüm izledim benim garaja geldi birden kafa felan sallamaya başladı midesi bulandı sanırım ot yemeye başladı garaj yolunun üstü olmasına rağmen etrafından dolaştı.

sanırım çözdük şimdilik 

gelişme olursa yazarım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Bu durumda kasko zararı karşılar mı mesleğin olduğu için soruyorum hocam. ufak şey senin ki nun için kasko delinir mi bilemedim de daha büyük birşey olsa mesela araca bu nedenden ne olur ?

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 4690 Toplam Mesaj: 61
araba araba kemirgen