Kenan Evren Öldü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    Kizilgun bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

Hoca çok heyecanlısın sen böyle ya her konuda bir sakin ols istersen yapma bu kadar heyecan 

bilemiyorum hocam insanlarımız herkesi aforoz etmeye çok meraklı 2dkda da kuşbaşı yapıyor ama sorsan olayların iç yüzünü bilmezler

oysaki bu insan okullarda din dersini bile mecburi yapmış insanlar dinini ve güzel ahlakı öğrenmesi için

ama ne yapılsa yaranmaz bu insanlara

hocam seni hayal ettimde odadan çıkmayan kitap ve komplo teorileri içinde boğulan şizofren bir insan aklıma geliyor nedense. Akp'nin temellerini atmış demiyorsun da güzel ahlak diyorsun

o senin kuruntun kendi düşüncen beni ilgilendirmez aklına ne geldiği

bu adam akp gibi şeriatı getirmek için mi darbe yapmış?

dinciler gibi yobaz mı bu adam?

kemalist adam cumhuriyete sahip çıkmış korumuş kollamış

12 eylül belgesellerini izleyip olayları anlamanız lazım iç yüzünü bilmeden millet sosyal medyada atıp tutuyor

http://www.youtube.com/watch?v=OMIvLW7ijZs

Ataturk kimden icazet almista ulke kurmus ? Daha kendin yaziyosun abd'den aldigi emirle asti kesti diye. Kalkmis bide utanmadan bu soysuzun cumhuriyete sahip cikisini filan savunuyosun nasil bi ergensin ya sen, Kemalist der bide.

atatürk icazet ülke kurmak? anlamıyoruuuuuuuum ne konuştuğunuzu anlamıyoruuuum böyle bir şarkı vardı :)

atatürkten sonra amerikanın köpeği olmayan birisini gösterin türkiyede yok

dışarda içerde amerikanın izni olmadan kimse darbe savaş açma vb şeylere kalkışamaz

ülkeyi bok götürüyormuş hükümet yönetemez olmuş götü başı dağıtmış senin anlıcağın

amerikanın izniyle darbe yapmış işte adam

ha ben olsam bırakır biner uçağıma jetime kaçardım bu milleti ne düşünüyorsunki bırak yesinler birbirlerini millet dahada kan gövdeyi götürsün müstahak

belki bi gavur memleket acırdıda müdahele ederdi kanı durdurmak için :)

savunduğum flnda yok sadece benim izlediğim belgesellerden anladığım kadarıyla ve oluşan izlenimim bu mevzu haklı bir şekilde yapılmış

ama şimdiki sivil darbenin yanında bunlar hiçbişey...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

Hoca çok heyecanlısın sen böyle ya her konuda bir sakin ols istersen yapma bu kadar heyecan 

bilemiyorum hocam insanlarımız herkesi aforoz etmeye çok meraklı 2dkda da kuşbaşı yapıyor ama sorsan olayların iç yüzünü bilmezler

oysaki bu insan okullarda din dersini bile mecburi yapmış insanlar dinini ve güzel ahlakı öğrenmesi için

Tekrar diyorum sakin ol  tahmin ettiğim üzere yaşın genç  kanın kaynıyor bu konulara onunda heyecanı var 

bunlar bambaşka tartışma konularıdır bu Adamın haksızlığını yaptığı zulmü verdiği yanlış kararları belirten hem sağ dan hem soldan sayısız kişi varken ve bu insaların sayısız haklı sebebpleri varken insalar fikirlerini belirtiyor 

seninde fikrin bu olabilir bu adamı yaptığı uygulamalarda  aldığı kararlarda kendince haklı görebilirsin her insanın fikri vardır fakat;

darbeyi haklı gösterecek darbede yapılan cezai uygulamaları haklı gösterecek sağlam argümanların varsa sağlam kaynakların yalnız bu kaynaklar hem yerel hem uluslararası alanda geçerli olabilecek kaynaklar olur ya da bu haklılığı gösteren yazı döküman kitap vs varsa ki bu güne kadar ben darbeyi haklı gösterme adına yazılmış tek bir kitap görmedim hele evreni haklı bulan bir Aydın insan görmediğim için sen gördüğün bildiğin bilgilerin varsa farazi kelimeler değil ciddi anlamda sağlam temellere dayanan kaynaklarla  sakin bir üslupla paylaşırsın varsa diğer ülkelerin devlet adamlarının 80 darbesi hakkındaki fikirlerine bakarız vs vs 

insanlar karar verir bu konuda senin haklı ve haksızlığna öteki türlü  yanlış anlama inan kahvehanelerde yapılan siyasi tartışmalar bile senin fikirlerinden daha sağlam temellere dayanıyor. 

evet benim fikrimde bunlar hocam

ben izlediğim 12 eylül belgesellerinden kendimce adamı yaptığı icraatları haklı buldum

herkesin düşüncesi kendine tabi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

gebersin ibnenin evlâdı.

bir nesli mahvetti.

Allah Türktür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı
    AllahinOglu bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

@Allahınoğlu

Tekrar diyorum sakin ol  tahmin ettiğim üzere yaşın genç  kanın kaynıyor bu konulara onunda heyecanı var 

bunlar bambaşka tartışma konularıdır bu Adamın haksızlığını yaptığı zulmü verdiği yanlış kararları belirten hem sağ dan hem soldan sayısız kişi varken ve bu insaların sayısız haklı sebebpleri varken insalar fikirlerini belirtiyor 

seninde fikrin bu olabilir bu adamı yaptığı uygulamalarda  aldığı kararlarda kendince haklı görebilirsin her insanın fikri vardır fakat;

darbeyi haklı gösterecek darbede yapılan cezai uygulamaları haklı gösterecek sağlam argümanların varsa sağlam kaynakların yalnız bu kaynaklar hem yerel hem uluslararası alanda geçerli olabilecek kaynaklar olur ya da bu haklılığı gösteren yazı döküman kitap vs varsa ki bu güne kadar ben darbeyi haklı gösterme adına yazılmış tek bir kitap görmedim hele evreni haklı bulan bir Aydın insan görmediğim için sen gördüğün bildiğin bilgilerin varsa farazi kelimeler değil ciddi anlamda sağlam temellere dayanan kaynaklarla  sakin bir üslupla paylaşırsın varsa diğer ülkelerin devlet adamlarının 80 darbesi hakkındaki fikirlerine bakarız vs vs 

insanlar karar verir bu konuda senin haklı ve haksızlığna öteki türlü  yanlış anlama inan kahvehanelerde yapılan siyasi tartışmalar bile senin fikirlerinden daha sağlam temellere dayanıyor. 

evet benim fikrimde bunlar hocam

ben izlediğim 12 eylül belgesellerinden kendimce adamı yaptığı icraatları haklı buldum

herkesin düşüncesi kendine tabi

Seni buraya alalım hocam

http://tr.wikipedia.org/wiki/Wilson_Prensipleri_Cemiyeti

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Adam paşalar gibi öldü.

Ölse ne ölmese ne, yargılanmalı, cezalandırılmalıydı, o da olmadı.

Artık öldürdüğü, sayesinde işkence edildiği, kaybedildiği ailelerin anaları diğer tarafta onu karşılayacak.

Berfo Ana onun yüzüne tükürecek. Ve Berfo Ana gibi binlerce ana..

Mezarında ters dönesin kenan. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Eşeği saldım çayıra, 
    Otlaya karnın doyura 
    Gördüğü düşü hayıra. 
    Yoranın da anasını

Münkir münafıkın huyu, 
    Yıktı harap etti köyü 
    Mezarına bir tas suyu, 
    Dökenin de anasını

Dağdan tahta indirenin, 
    Iskatına oturanın 
    Mezarına götürenin, 
    İmamın da anasını

Derince kazın kuyusun, 
    İnim inim inlesin 
    Kefenin diken iğnesin, 
    Dikenin de anasını

Müfsidin bir de gammazın, 
    Malı vardır da yemezin 
    İkisin meyit namazın, 
    Kılanın da anasını

Kazak Abdal nutkeyledi, 
    Cümle halkı ta'neyledi 
    Sorarlarsa kim söyledi, 
    Soranın da anasını

Kazak Abdal

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    AllahinOglu bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Oha ya daha geçende idam gelsin diyen insanların Kenan Evren'in ölümü ile ilgili yorumlarını görüp aklımı yitiriyorum sosyal medyada.

öyle hoca sorsan baksan sözüm ona bunlar müslüman ama

arabistandaki orta doğudaki her saniye kesilen insan kafalarını yiyilen insan ciğerlerini

camilerdeki her cuma çıkışlarındaki cellat kıyımlarına koparılan kafalara gözlerini kapatırlar

işte böyle yobaz bir ülke

sonra gelirler kenan evrene bok atarlar

lan adamla yatıp kalktınızdamı herşeyi biliyorsunuz

ne kırmızı kitaptan haberleri var ne içeriğinden ne alınan güvenlik kararlarından

devlet için gerekli görülmüş amerika izin vermiş ne yapılması gerekiyorsa yapılmış

adam zevk almış olsa bu işten gider başka ülkeye savaş açardı zevkini öyle alırdı amk

insan gerçekten hayret ediyor

Hoca sürekli bir iki kişiden yola çıkıp müslümanlar böyle böyle diyorsun. 

cahili olabilir her kesimin ama sürekli aynı muhabbeti yapıosun . Bi amacın da yok o da belli .

özgecan olayını bile müslümanların suçu olarak görecek bir mantığa sahipsin (hala hatırlıyorum yorumunu)

senin mantığa göre de tüm ateistler orospu çocuğudur değil mi ? Abdullah Öcalan da ateist ya..

slim_38 tarafından 10/May/15 06:29 tarihinde düzenlenmiştir

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bu millet yaptıklarını asla unutmayacaktır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Hayatimda en cok sevindigim. Gun boyu yuzumde o pis siritmayla gezdigim ender gunlerden biriydi.

Keno bu dunya sanada kalmadi. Nekrofillilere denk gelesin keno.

Yanarim yanarim aci ceke ceke gebermedigine yanarim. Ama bunada sukur  artik seninle ayni havayi solumak zorunda degilim...

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

Eşeği saldım çayıra, 
    Otlaya karnın doyura 
    Gördüğü düşü hayıra. 
    Yoranın da anasını

Münkir münafıkın huyu, 
    Yıktı harap etti köyü 
    Mezarına bir tas suyu, 
    Dökenin de anasını

Dağdan tahta indirenin, 
    Iskatına oturanın 
    Mezarına götürenin, 
    İmamın da anasını

Derince kazın kuyusun, 
    İnim inim inlesin 
    Kefenin diken iğnesin, 
    Dikenin de anasını

Müfsidin bir de gammazın, 
    Malı vardır da yemezin 
    İkisin meyit namazın, 
    Kılanın da anasını

Kazak Abdal nutkeyledi, 
    Cümle halkı ta'neyledi 
    Sorarlarsa kim söyledi, 
    Soranın da anasını

Kazak Abdal

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 16185 Toplam Mesaj: 134