folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Kendine Vatansever Diyenlere Cevabımdır!

Kendine Vatansever Diyenlere Cevabımdır!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelos_19
    angelos_19's avatar
    Erkek
    işte bize barbar diyenler durmadan söverler.Ne dilde yazıyorsam o dilde cevap verin lütfen.Ne olduğunu nereli olduğunu söylemene gerek yok.Yazdığından anlaşılıyor "A.Q.". ben kimseye terorist demedim.Üstüne alındıysan da yapacak bir şey yok o senin problemin."A.Q."

Türkiye Türklerindir.Ya kabul et ya da defol git!!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizmatrixxx
    karizmatrixxx's avatar
    Erkek

cancanBey bunu yazdı:

( Neyse yahu  Ben ne diyom ki? )

Sen ne dediğini bilmiyorsun birader bilseidin 80 yaşındaki adama dışkısını yedirmeyi bile savunacak kadar ileri gitmezdin. Farzet ki o dışkıyı yiyen senin baban,deden veya ailendeki herhangi biriidi o zamanda  savunurdun eminin.....

^^TEK TARAFLI DÜŞÜNME  HADDİNİ BİLL KENDİNE GELL !^^

<header> ===> </header>
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpY-EaFw
    SpY-EaFw's avatar
    Erkek
    karizmatrixxx bunu yazdı:

cancanBey bunu yazdı:

( Neyse yahu  Ben ne diyom ki? )

Sen ne dediğini bilmiyorsun birader bilseidin 80 yaşındaki adama dışkısını yedirmeyi bile savunacak kadar ileri gitmezdin. Farzet ki o dışkıyı yiyen senin baban,deden veya ailendeki herhangi biriidi o zamanda  savunurdun eminin.....

^^TEK TARAFLI DÜŞÜNME  HADDİNİ BİLL KENDİNE GELL !^^

ben de seni bi gün görmek isterdim arkadasin vurulunca yaninda ne yapacaksin?... sen de tek tarafli düsünüosun... pkk lilar 99 silahsiz acemi birligi askerlerimizi teslim alip 33 tanesini kursuna dizmediler mi ha?? bunun da savunmasini yapin a.q.... kendi ülkemizde pkklilari hakli çikarmaya çalisiosunuz anlamiorum ya a.q...

ilk oyu bu sefer ben kullanamadım :Y abi ben kullanmadan oy vermeyin aq
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek

Millattan önce yazılmış "Savaş Sanatı" eserine adamlar uyuyorlar... Bizimle savaşmanın zorluğunu Çanakkale'de yaşadılar... 5 çayını İstanbulda içmek isteyenler bunun hayal olduğunu anladılar... Silah ve teknolojileri yine bizden üstündü... Taktik böl güçsüzleştir bunun ötesinde değil... ATAMIZ onlara iyi bir ders verdi...

Doğuda asker bunu şunu yaptı diyorlar 93 yılında evimin önünde çatışmalara şahit oldum. Bilmek gerekir ki terör ülkelerin dış politikalarını yönlendirmede stratejik araçtır. Adamlar bize nasıl dost oldu bakmak lazımdır. Ayrıca asker ev yaktı diyenler hiç PKK asker kılığında ev yaktıyı düşünebiliyorlar mı?

Birileri ciddi kandırıldı.. Allah(c.c) bu mübarek günü onların gerçeği görmesine vesile kılar inşallah..

Herkes hoş bir seda duymak ister...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek

Adamlar dünyanın en iyi sosyologu denen adamı ülkemize getiriyorlar ve "Bu ülke sosyolojik açıdan 3 parça olmalıdır" diyor. Onlara göre karadeniz ve güneydoğu farklı kültürel yapıdalar.. Adamlar bunu yıllarca bize kabul ettirmeye çalıştılar.. Asker üniter devlet kelimesini bu nedenle fazla kullanıyor. Ne kültür farkımız var diye sorduğumuzda coğrafi özelliklerden kaynaklanan faliyetleri bahsediyorlar.. Yani sosyolij olarak bakarsanız KOMEDİ... Beraber mücadele ettiğimizde neler yapabileceğimizi biliyorlar bir tek biz buna inanmıyoruz.

"İki kişi yola çıkıyorsanız biriniz baş olun" diyor peygamber. Aslına bakarsanız tek eksiğimiz bu lider...Bu gece lütfen ülkemizin geleceği ve varlığının güçlenmesi için dua edin...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

densizin bir tanesi o anadili kürtçe olan adama dışkısını yedirmişse bunun yaptığı iş 60 milyon kişiyi temsil etmez. unutulmamalıdır ki şükretmeyen asla daha iyisini alamaz ki bu adamlara biz yol su elektrik yaşam veriyoruz lüks istiyorlar eğer lüks alacaklarsa bu ülke için çalışsınlar tek bayrak altında toplansınlar (elbette türk bayrağı altında) elbette ozaman doğu ve batı aynı şekilde kalkınır ama yok adam türkiyenin azına sıçacak ozaman neden doğu geliştirilsin ki ?

bilmeniz gereken nokta ise gerçekler hep örtülü aslında abdullah öcalan dediğiniz adamın gerçek adı bile o değil ve adam ermeni

http://www.orienternet.de/Ermeniler/Apo/apo.html

Zimbabwe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    joopss
    joopss's avatar
    Erkek

Eveett çok sevgili TÜRKİYE'm yukarıda bir arkadaşımızın yazmış olduğu açıklamalar var. Lütfen ama lütfen beni dinleyin. Ben açıkça söyleyeyim ben güney doğu ve doğuda tam 8 ( SEKİZ) yıl görev yapmış bir şanlı Polis memuruyum. Belki arkadaşımız kendi memleketi dışında bir yerleri görmemiş olabilir, benim TÜRKİYE'de gitmediğim üç beş il kaldı nelermi gördüm anlatayım;

Bütün il merkezleri dahil çoğu ilin mezralarına dahi gittim, Kurban olduğum Devlet gitmiş abi okul yapmış kapı pencereleri çalınmış, sağlık ocağı yapmış lavobo fayansları çalınmış, su götürmüş su parası ödeyen yok, elektirik götürmüş fatura nedir bilen yok, çöp vergisimi hayal valla, Devlet al kardeşim sen doğuya fabrika yap işsiz kalmasın demiş herifci oğlu 4 tuğla dikmiş götürmüş paraları, 7-8 banka battı Devletin vatandaşın 80 milyar doları gitti diyorlar.......... ooooffffffff anam ooffffffffff 1992 yılından buyana Devletin doğu için verip batırdığı kredi, kaçan vergiler 420 milyar dolar anlamadıysanız yazı ile yazayım DÖRTYÜZYİRMİ MİLYAR DOLAR.  Bana kimse ahkem kesmesin şimdi antalya ilinde çalışıyorum bir ay elektirik faturasını ödemeyim küt kesiliyor, yok kardeşim benim alnımın teri ile aldığım maaşımdan doğunun borcunu ödemek ağrıma gidiyor, haramla zıkkım olsun............

Geçmişini bilmeyen bir millet yıkılmaya mahkundur. M.K. ATATÜRK
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fizilal
    fizilal's avatar
    Erkek

Bir doğulu olarak doğu ve güneydoğunun (ve karadenizin) gelişememesindeki etkenler:

1. Çoğrafik özellikler (İşletme,İşletme Müh., İstatistik okuyanların aldıkları üretim planlama dersinde) Fabrika yerleşim yeri kriterlerine çok uymazlar.

2. Bölge insanı tarım ve hayvancılık ile geçimini sağlamaya çalışmaktadır. Ekonomik getiri olarak azdan çoğa doğru fiziksel işler (tarım hayvancılık gibi)-->hizmet(eğitim)-->teknoloji(elektronik malzeme ve fikir üretimi)--> deneyim(sıra dışı turizm) olarak sıralanır. Kazanç olarak daha başlangıç düzeyinde işler yapmaktadırlar.

3. Tarımsal araziler miras yoluyla çok bölünmüştür. Bunun sonucunda makinalaşma olamamakta ve verim düşmektedir. (Buna en iyi çözüm rahmetli Dündar Taşel tarafından önerilmiştir. Bakınız Dündar Taşel Meseleler)

4. Terör ve sahiplik hissinin oluşmaması yatırımcı gözüyle risk artırıcı faktördür.

Yapılması gerekenleri başka sohbette ele alırız...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ttttttttttttttahrip
    ttttttttttttttahrip's avatar
    Erkek
    İş de o kadar :P
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sberta
    sberta's avatar
    Erkek

Herkeze merhabaler Criminal arkadaş bir şeylerden bahsederken lütfen elinde dayanakların olsun bir milleti bir ulusu bir takım insanları mesela kanunli sultan selimi veya sabiha gökceyi suclarken daha dikkatli olmalısın bu değerli insanlar biz türk ulusu için çok önemli şahsiyetlerdir onlara sen değil senin sözde liderin şerefsiz apo mudur nerdi kimse laf uzatamaz öyle uzaktan atıp utumakla işler yürümüyor 25 sene önceki türkiye'yle şimdiki arasında çok fark ver eskiden olanakları yoktu ama şimdi maşallah çelik gibiyiz ben senin neler düşündüğünü neleri arzu ettiğini biliyorum ama buna emin ol o asla olmayacak 2 çocuğum var onları gözümü kırpmadan bu vatan için veririm kalkmış 80 yaşındaki adamdan bahsediyorsun türkçe bilmiyormuş gebersin bilmiyorsan 80 yıl burda yaşayıp bu vatanın dilini öğrenmeyen bir insanın yaşamayada hakkı yok o zaten hayinin ta kendisi o senin düşüncelerine sahip olanın ta kendisi gelmiş burada ahkam kesiyorsun insanlar ölmesinmiş senin gibi düşünenlerin öldürdiklerine ne diyeceksin hiç yüzün kızarmıyormu forumda sana verilen cevapları okurken okuyorsan tabiki doğuya okul hastane'mi yapılmadı elektirik su'mu gitmedi ne oldu bunlar seni gibi düşünenler onları yok deip vatan hayini yetiştirmeye çalışıyor ama yama yok anladığım kadarıyla senin ceçenistandan ve filistinden'de haberin yok az kitap acta oku türk insanını osmanlıyı eleştireceyine senin gibileri pohpoflayanları eleştir mesela ermenistanı fransayı ingiltereyi yunanistanı amerikayı talabaniyi vs vs bunları eleştir.... sözlerimi bu şekilde bitireyim eminimki benim bir mhp hayranı olduğumu düşünmüşsündür hayır kesinlikle değilim ben sadece vananını canından çok seven birisiyim benim içinde milliyetcilik nedir biliyormusun (vatanına ihanet etmeyen vatanına silah çekmeyen vatani görevini vatanını koruyan ve seven yapan her türlü vergisini veren elektirik su faturasını ödeyen  kişi milliyetcidir ) bunun dışındakiler de yalandır bu arada bu ülkede boşnaklarda var unları unutma ve bende onlardan biriyim ve bu ülkede en küçük bir ayrımcalığa raslamadım ailem 1967 senesinde geldi istanbula babam 25 yaşındaydı geldiği zaman gecen sene vefat edene kadarda çok güzel bir türkçe ile konuşuyordu 37 sene burada yaşadı 80 sene değil bilmem anladınmı

Toplam Hit: 6622 Toplam Mesaj: 33