folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Kendinize Çektirdiğiniz İşkenceler :F

Kendinize Çektirdiğiniz İşkenceler :F

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Psikopat üyeler acaba kendilerine neler yapıo çok merak ediyom yazın baqalım :)

İlk örnek de benden olsun Ben ilkokul 2 deykene metroya dedemle binecektim sora metro ile insanların durduu yer arasındaki boşluğa aksiyon olsun die bacaamı sokmuştum hehe :D metro 2 saniye erken kalksa bacak gitmişti :P

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek
    Hocam dün mantar çorbası içtim sabaha kadar kustum ölüyodum az kaldı. bugünde her yerim ağrıyo ve hiç uyumadım cumartesi günü saat 8 de kalktım böle bişi varmı amk

Adsense Gelirli Siteler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    iki tane kız kardeşim war kardeşlerimi her zaman döverim sinir ederler beni aq :s bi gün iyice dövdüm annem geldi terliği kafama atacaktı kıyamadı terliği atsa bende korkudan daha kardeşimi dövmicem ama atmadı tabi bende gaza geldim ertrsi gün nasıl olsa annem bişe etmiyo die kardeşimi iyice haşamat ettim annem terlikle geldi ben hala dövüyrm kardeşimi nasıl olsa atmıcak terliği baq havadan bişi uça uça gelio uçan terlikmiş gözümün ortasına dank etti yere yıgıldım :):):)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek
    iide sıçan kardeşim senin bu dediğin işkence değilki :D
    mesela benim yaptığım en kötü şey dalgaya kolonya döküp yakmam olmuştu çok pis acımıştı aq :S ama hemen boxer ı çekince söndü :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    başparmağıma zımba bastıydım köküne kadar girdi pek acımıyor ama üzerine bastırınca hafif tatlı bir sızısı vardı :D

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Mastürbasyon yaptıktan sonra spermleri silmeden iç çama$ırımı çekmiştim.Çok sonralardada tuvalete gitmiştim amk.Penisimi iç çamaşırımdan ayırırken acayip bi sızlama gelmişti :S en kötüsü buydu işte :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    küçükken çükümü fermuara sıkıştırmıştım[hemde defalarca]ve hiç akıllanmadım :D

punto cero
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    78 metreden bungijumping yaptım sahile..

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuncaxxz
    tuncaxxz's avatar
    Erkek
    dai bancicamping nası bi işkence? :D

punto cero
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    geçen cuma maçta gol atamayınca yere kafa attım çok pis kafam acıdı çaktırmaıdm ak :D

küçükkende biyerimde yara çıkınca kolonya felan döker amerikan filmlerinde gördüm gibi ağzıma bi bez sokar onu sıkar muaaaaaaağ die bağırırdım o acıdan zevk alıodum ak..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Haftada bir alnımı jiletler açılan yaranın üstüne oje sürerim.O anki yanma hissi hoşuma gidiyor.Birde kolonya içerim.
Toplam Hit: 32363 Toplam Mesaj: 123