folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Keyifler Nasıl Millet ?

Keyifler Nasıl Millet ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

SmallVille izliyorum.ne keyif hocam ,bu devirde keyifmi olur :(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Kaç gecedir uyumuyorum. Teslimim vardı hazırlamam gereken, şükür şu dakika itibari ile bitirmiş bulunuyorum :)

Kaç gecedir word, excel, resimler, dökümanlar, winamp ve ara ara baktığım yanda her daim açık olan tahribat :)

Bugün İzmir'de toplanacaktı arkadaşlar galiba, eğer kendimde güç bulabilirsem gitmeyi düşünüyorum :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

.mına kodugumun geçici vergisiyle ugrasıyorum. böyle meslegin böyle iş ortamın taaa amk.

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Exp kasmaktan bıktım sunu bi 69 level yapsaydımda pkya cıksaydk :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek

masada bi tomar not, tezgahta bulaşıklar o bulaşıkları her gördüğümde iştahım kaçıyo, dün tek ögün yedim, daha bi şey yemedim, zaten zayıftım iyice kilo vermişim. bakkala gidip ağız tadıyla selam verip bi ekmek alabilirmiyim demeyi özlemişim.

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

Mx0TBT bunu yazdı:
    -----------------------------

yarrak gibi yim 3 yıl once terkettim kıza donmeye calıstım sonuc bok oldu

hayatta kimseye yazmadım kadar güzel bişe yazdım oda bok oldu offfffff

ayın 16 sında sınav varmıs  yarın sırnaga gidicem da ne olsun kiii

hacı sen ölmüşsün amk ya 

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    bok gibi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

hiç böyle bişey yazıcağım aklıma gelmezdi.. eski kız arkadasımla aynı iş yerindeyiz. ve ben onun acı çektiğini görünce hem mutlu olup hem üzülüyorum. bu ne saçma bi çelişkidir.. yok yok üzülmüyorum onun için..

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

CuNdA bunu yazdı:

hiç böyle bişey yazıcağım aklıma gelmezdi.. eski kız arkadasımla aynı iş yerindeyiz. ve ben onun acı çektiğini görünce hem mutlu olup hem üzülüyorum. bu ne saçma bi çelişkidir.. yok yok üzülmüyorum onun için..

Hocam koy g.tüne rahvan gitsin. Sinisi ol az içten pazarlıklı kaypak , şerefsiz bir insan ol. Çünkü kadınlar bu tarz erkeklerden hoşlanıyor...

İndia İndia !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

bloodmage bunu yazdı:

Hocam koy g.tüne rahvan gitsin. Sinisi ol az içten pazarlıklı kaypak , şerefsiz bir insan ol. Çünkü kadınlar bu tarz erkeklerden hoşlanıyor...

valla yaş 30 oldu artık böyle dediğin gibi olmak sanırım mümkün değil. önemli olan çizgiden şaşmamak.. varsın ne olursa olsun.. geçen bir arkadas dedi " kadınlar, sevdikleri erkeklerin ihaneti, sevmedikleri erkeklerin sadakatında gel gitler yaşarmış "

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
Toplam Hit: 6410 Toplam Mesaj: 63