folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Keyifler Nasıl Millet ?

Keyifler Nasıl Millet ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Çok kola içtim midem felaket. :S

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

la odeğilde geçen bir konuda burhan felek caddesinde araplar yaşar demiştim bir ikigüne sokakğa ayva ayva diye bağıran birtabakmı bardakmı ne satıcısı geldi sizden birimiydi lan o

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Y_O_H
    Y_O_H's avatar
    Homo

Göt gibin hayattan hiç bu kadar sıkılmamıştım 18 Haziranda 2. Bölüm sınavı var 1 gram çalışmadım ilk sınavda neler olduğunu zaten herkes biliyor :| Bi tek kız arkadaşımla birlikteyken mutlu oluyorum ama onla da işler cacık şuan sadece bitse de gitsek diyorum

People should not be afraid of their governments.Governments should be afraid of their people.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

keyifler iyide kafa felaket zonkluyo akşamdan kalmayım :|

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    hep eşeğin zikinden dolayı böyle kötü olmamız
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

kötü

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    umit bunu yazdı:
    -----------------------------

.mına kodugumun geçici vergisiyle ugrasıyorum. böyle meslegin böyle iş ortamın taaa amk.

-----------------------------
    muhasebe denen illet böyle bişi :))

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

gittim markete verdim küflü ekmeği geri bide artistlik yapıyorlar güvenlikçiyle gittik reyondaki ekmeklere baktık alayı küflenmiş ya bu aq marketçileri ellerinde kalan ekmeklerin etiketlerini değiştirip tekrar satıyorlar yada aq uno su yapıyor bu olayı.

gittim fırından köy ekmeği aldım bidahada uno nun bişeyini almam kaç seferdir bişey demiyorum yeter artık aq bide ukala ukala şikayet dilekçesi yazın diyorlar bi s.ktirin gidin aq.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Y_O_H
    Y_O_H's avatar
    Homo

Ee bugn hâla bitmedi sabahtan beri evin içinde mal gibi bi o kanepeye atıyorum kendimi bir diğerine böyle giderse baygınlık geçirip ölebilirim :|

People should not be afraid of their governments.Governments should be afraid of their people.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

bozuk..

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
Toplam Hit: 6385 Toplam Mesaj: 63