Kira Artışın Ne Kadar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    taskafa bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

Avusturya - Viyana 

5 sene önce evi tuttuğum zaman kiram 587 Euro idi.( su ve aidat içinde.)  4 senelik kontrat yapmıştım. Bu süre zarfında su kullanımım arttığı için kiram 601 Euro oldu. Kontrat bitiminde ev sahibim kira aynı kalmak kaydıyla (601 Euro) bir dört sene daha uzatmak ister misiniz dedi, ok dedim. 

:) 

Ne anlatıyorsun dayı? Konunun açılma amacı TR'deki ekonomik şartlarda yapılan kira yüzdelerine bakmak.

Burdaki kimse Avusturya'daki kira artışını merak etmiyor aw :D

Adam İl yazmış konuya, ülke yazmamış. Tüm dünyadaki kira artışlarıyla ilgileniyor gibi bir hali mi var konu sahibinin?

Ne dicez yani şimdi sana? Heee Avusturya'da mı hem de Viyana'da 600 de değil 601 yuro iyi valla. Viyana'da 601 yuroya zor yani, iyi oturuyorsun aferin mi klsjdflksjdfklsdhflsdkhjfsjkdfhslkdfjsd

--------------

Konuya Yanıt:

Zimbabwe/Mutare

3 sene önce evi tuttuğum zaman kiram 2 geyikti. ( su ve aidat yok.)  4 senelik kontrat yapmıştım. Bu süre zarfında ev sahibimi aslanlar yediği için ev benim oldu. 

Boş yapmışsın adam dünyada diğer yerlerdeki kira fiyatını da yazmış hesap kitap yap diye 

esprin çok komikmiş umarım zehirli okla bayıltıp yamyamlar haşlama yapar seni 

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ejderoglu-G
    ejderoglu-G's avatar
    Erkek

01.09.2021 Sözleşme başlama tarihi, süresi 1 yıl.  3.650 Lira ile girdik

01.09.2022 ' de ise %25 uygulayarak. 4.550 Tl yaptı fakat sözleşme imzalamadık. Kendisi burada yoktu. Sözüm şimdilik senet dedi. 1 kere bile kirasını 1 gün aksatmadım.

01.09.2023' e kadar sözleşme 1 senelelik olsaydı yeni yıla girdiğimiz için artış olmayacaktı değil mi? 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    taskafa bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

Avusturya - Viyana 

5 sene önce evi tuttuğum zaman kiram 587 Euro idi.( su ve aidat içinde.)  4 senelik kontrat yapmıştım. Bu süre zarfında su kullanımım arttığı için kiram 601 Euro oldu. Kontrat bitiminde ev sahibim kira aynı kalmak kaydıyla (601 Euro) bir dört sene daha uzatmak ister misiniz dedi, ok dedim. 

Ne anlatıyorsun dayı? Konunun açılma amacı TR'deki ekonomik şartlarda yapılan kira yüzdelerine bakmak.

Adam İl yazmış konuya, ülke yazmamış. Tüm dünyadaki kira artışlarıyla ilgileniyor gibi bir hali mi var konu sahibinin?

Ne dicez yani şimdi sana? Heee Avusturya'da mı hem de Viyana'da 600 de değil 601 yuro iyi valla. Viyana'da 601 yuroya zor yani, iyi oturuyorsun aferin mi klsjdflksjdfklsdhflsdkhjfsjkdfhslkdfjsd

--------------

Konuya Yanıt:

Zimbabwe/Mutare

3 sene önce evi tuttuğum zaman kiram 2 geyikti. ( su ve aidat yok.)  4 senelik kontrat yapmıştım. Bu süre zarfında ev sahibimi aslanlar yediği için ev benim oldu. 

Bu arkadaş multi olduğu çok belli. Milleti kışkırtmak için mesaj yazıyor sadece sonra kayboluyor. Kaideye almayın. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Lokasyon ; Gebze / Haziranda 1100 TL'den 1500 yaptık

Ağustosta ev sahibi arayıp ya bizim kiralar az oldu sanki güncellesek mi dedi 2000 yaptık.

Yeni zam haziranda bakalım göreceğiz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

görmeyenler için

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antichrist
    antichrist's avatar
    Erkek

1300 den %100 zamma kadar önermeme rağmen derdim para değil ben yerleşeceğim diyince ev sahibi başka eve çıktım huzurumu kaçırmamak için şu an 3700. muadili evler şu an 5000 den başlıyor

~
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shia
    shia's avatar
    Erkek

Kiracısı olduğumuz depoyu %100 artış yapıp anlaştık.

" Live like Ali and Die Like Hussain "
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek

Dükkan kirası, Mersin, %300 istedi. hemen hemen %200 civarina bağladık. Geçen şubatta girmiştik ve daha zamanı gelmeden bu yılın %25ini peşini ödedik.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek

İstanbul Ümraniye Merkez: 2+1 daire, 10 yıllık daire, ara kat, metroya yakın.

Geçen sene şubat ayında 3600'e girdim. Bu sene 5 Bine kadar okeyim, bakalım neler olacak :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    taskafa bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

Avusturya - Viyana 

--------------

Konuya Yanıt:

Zimbabwe/Mutare

Salak misin aq ? 

Toplam Hit: 3931 Toplam Mesaj: 51
kira artış kira artışı kiracı