folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşım Hamile!!!!

Kız Arkadaşım Hamile!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek

şeyhimiz doru demiş

evlen diyenlere yine soruyorum neyine güvenip evlensim bu çocouk yazık değil mi hem doğacak çocuga gelecek garantisi sigortası fln. bi şeyi yok doğur oh ne güzel!!

ut veniant omnes!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    hoca eğer böyle bi b*k yemişsen kabulleneceksin.. Allah'ın verdiği canı kul alamaz.. aldırmayı falan bence unut.. git paşalar gibi evlen oh.. eskiler 18 yaşındayken 2 çocuklu babaydı :D

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

prokto bunu yazdı:
    -----------------------------
    öncelikle derdime ortak olan tüm mürid  kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

son bir kaç içerisinde gelişen olayları size nakş edeyim.

kız arkadaşım hala daha çocuğu doğurmakta ısrarlı. bu yüzden kazandığı üniden vazgeçti.evlilik hayalleriyle yanıp tutuşuyor.
    Biz ylaşık 10 aydır çıkıyoruz ve zaten evlilik planları kuruyoduk ama ilerisi için. Kızda şimdi böyle bi durum olunca erken evlenicez devamlı
    birlikte olucaz diye seviniyo.
    bebek bu arada 8 haftalık oldu.Yani bu saatten sonra aldırmak mümkün değil. kız şu anda izmirde bir akrabasında kalıyor.
    bi kaç hafta sonra istanbula gerii dönücek. dedesi var şu anda yanında.geldiğinde bombayı annesine patlatmayı düşünüyor.
    ben durumu amcama anlattım. Benzeri vak'a zamanında amcamında başından geçmiş. amcamda dış gebelik çıkmış sonradan doktora gidince.
     benim kızda da öyle bişy çıksın diye dua ediyorum. eğer orjinal hamileyse benim hatun yapılacak tek şey var amcamın dediğine göre
    kızın ailesiyle de görüşülüp ortak yol bulup bizi sessiz sedasız evlendirmek. kız da diyo gel gidelim uzaklara anadolu da bi şehire orada
    beraber çalışıp geçinelim diyo.  henüz ben bişey diyemiyorum. konuşamıyorum kaç gündür kimseyle konuşamıyorum. hayatım ellerimin avuçlarımın arasından
    kendi yaptığım birşey yüzünden akıp gitmesini seyrediyorum ama birde bardağa dolu yönünden bakınca doğacak olan şey benim bir parçam olacak.
    yaşamasına sebep olduğum ve büyüyünce bana baba diyecek bir canlı. benim canım kanım o. hayatım aslında kararmıyo. sadece tamamen değişiyo.
    yaşımın gerektirdiği gibi değilde durumun gerektirdiği gibi yaşıyacam sadece...

tekrardan derdimi paylaşan herkeze çok teşekkür ederim. tariqata bir mürid daha geliyor :)

ilker inanoğlu prodakşın iftiharla sunar türk filmi gibi olmuş 

valla başın belada kardeş ne diyeyim allah yardımcın olsun 

bu kadar erken yaşta evlenilmezki?

hayır kürtajada karşıyım aldır demeye dilim varmıyor

iki ucu boklu değnek

neyse bulunur bi orta yol  

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    Valira bunu yazdı:

Kusura bakma ama kız güzel kafalamış seni,bu yaşta kendine yazık ediosun

bu yaşta çocuk vızıltısı karı dırdırı cekiceksin bide.zaman kaybetmeden hemen aldırın,sandığınız gibi çocuk oyuncağı deil bu iş

Bence de kız seni deli kafaladı işi bitirtti sen hala evlenecem diyon, lan sen daha önce kaç kızın bekaretini aldında bozdum diyon belki kız bakire değil amk. salaksınız amk bende 18 yaşımdayım ama aklım uçkurumda değil ;) yani :D 

Hoop.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Ben dedim bu konu hit olur:D yurdum insanı haydor dümen mubarek :D:D:D:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    aldir cocugu kizlada konus kizim ben ne sana nede cocga bakacak durumum yok de mantikli ol diye anlat. daha kendim cocuklugumu yasamadim birde cocugami bakicam de acimasiz ol kari kisminin aklina uyarsan boku yersin demedi deme sonra. hayirlisi ne ise o olsunu yoktur bu isin prasini bastirinca 6 aylik cocugu bile sokup alirlar yorma kafani amcandan para dilen amcandan yardim al jinekologlari gezin kiza ayiktirmadan jinekologu ayarla sonra kizla konus.

hatta amk ayrilcam senden de ozaman aldirir....

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XsyNcmast3r
    XsyNcmast3r's avatar
    Erkek
    bana cok sacma geldi bu hikaye nedense.eminmisin bu cocuğun senden olduğuna?yani kızla ilk defa senmi yattın kızlığını senmi bozdun?18 yaşında böyle ailesinden habersiz haltlar yiyip sonrada "efleniyorum,çocuğum olacak" gibisinden sevinen bir kız.. çok ilginç bence.İyi düşün birader araştır,kız üzerine kalmasın yaşın daha ufak daha görücek çok şey var millete bakma eskiler 13-16 yaşında evlenmiş diyenlere eski devirle şimdi arasında çok fark var emin ol.ne yap yap bu işten sıyrılmaya bak sana yazık olur.eğer gerçekten sendense çocuk ozaman b*ku yedin işte :) herneyse hayırlısı olsun.

Yanlızlık bir ilaç mıdır?,Yoksa hastalığın ta kendisi mi ? Kusursuz işlediğin aşk cinayetlerinin kurbanı olmak zorundamıydı bu beden ? Yoksa yüzünde bir kartanesi kalınlığında ki beyaz düş kırıklıklarının ıslanmış halimi.. ? Bir başlangıcın son haykırışlarıyla can çekişip bittiği anda,hiç ummadığın bir birliktelik tekrar nasıl başlar? Başlarsa ne kadar sürer ? Sürse de tazeliğini nasıl saklar? << XsyNcmast3r >>
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Tahribat'ın şu anki en büyük sorunu bu konu. 107 defa aynı şeyin tekrarlanmasıda bir o kadar ilginç.Neyse kolay gelsin..

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

---Ben adımı ortaya koyarım ki kız senle maytap geçmiş... ---

Herhalde son zamanlarda onu üzcek bişi yaptın.. Burnun sürtsün diye böyle bişi söylemeye gerek duymuş.. Yoksa hiç bi kız evlenmeden önce hamile kalmayı göze almaz bi hata olurda hamile kalırsada gülmez aksine 100de 1000 ölmeyi düşünür Yada kesin aldırmayı.....

(Kızı üzcek Bişi yapmadım deme kız milleti osuruktan nem kapar..)

Diyelim ki yüzde 0,1 ihtimal kız ark. hamile Çocuğu aldırmak öyle çocuk işi değil.. Doktoru bulmak ayrı bi mesele en az 1500-2000 ytlyi kürtaj parasını ödemek ayrı mesele...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pic_Boy
    Pic_Boy's avatar
    Erkek
    Naap Yap Aldir Cocugu Yoksa Bok yoluna gitti niyazi olucan simdi dogursa bile yurumez gitmez bu yasta cocuk ortada kalir ..

Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.
Toplam Hit: 35702 Toplam Mesaj: 133