folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşım Hamile!!!!

Kız Arkadaşım Hamile!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    kız kaç yaşında?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackplus
    Blackplus's avatar
    Erkek

Eğer Gerkeçten kız hamileyse hani bi laf var ya ''Ala yarrağın mor kafasını yedin'' diye aynen öyle bir durumun var hele birde 18 yaşındaysan çok zor merak ettiğim kız kaç yaşında yani çocuk doğurcam anne olcam diyorsa en a bi 24-25 olmalı  ha yok o da 17-18 yaşındaysa kızın ciddi anlamda sorunları vardır diyebilirim şimdi senin önünde 2 şık var.

A)Çocuk doğacak senin anan baban kızın anası babası şok olacak ve çevrenizde taşak konusu olacaksınız hele seni geç kızın ailesinin durumudaha feci kızı dayanamadı 17 sinde torununu kucağına aldı diye ve bu oalylardan sonra evlenirsin ama o evlilik nasıl olur düşünmek bile insanı öldürür 18 yaşındasın elinden bir iş gelmiyor bir karın bir çocuğun şey gibi ortada kalırsınız...

B) Gidip hastaneden bir kadım doğum doktoruna amca(abi) böyle böyle ben bi ökzülük ettim çocuk doğarsa ben siki tutarım bu çocuğu  aldırmam lazım de adam yok mok dersede kendini benim yerime koyde bi eşşeklik ettim gençlik de yalvar yakar adamı razı edersen parasız oalrak alabilir yada paraylada olsa az bir ücret bence çevrende para bulmaya bak telefonunumu satarsın hısrsılıkmı yaparsın bankamı dolandırırsın ne yaparsın bilmem ama para bul ve en öenmlisi kafa dengi bir doktor bul yada bulana kadar gez!!!

Şimdiden geçmiş olsun sana...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu konunun gerçekçiliğinden şüphe duydum.

Ayrıca istanbulman iyi yazmış. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimist_98
    pesimist_98's avatar
    Erkek

geçmiş olsun dostum yaa hayırlısı neyse o olsun walla üzüldüm benim başımada böyle bişiyler gelmişti

İmzaya Gerek Yok Adım Yeter..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

ıslerı guclerı yok evlerı yok kısacası duzenlerı yok cocugu dogurup ananın babann kucagınamı atcak

sen babandan paramı ısteyeceksın cocugum bılmem nesı war dıe

sıttır et fabrıkası sızde aldır cocgu boyle daha hayırlısı olur

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emre-07
    emre-07's avatar
    Erkek

Çok kritik bir yaşta yapılmış olan büyük bir hata olduğunu sende dahil herkes kabul ediyordur sanırım.Ne durumda olduğunu tahmin edebiliyorum.Öncelikle o doğum kontrol test çubuğu zırvalıklarını geç.Bir kadın doğum uzmanına gidip olayı netleştirin.Eğer olay kesinleşirse yapabileceğin en iyi şey bir mürit arkadaşında yorumunda yazdığı gibi şu olur.Olay fazla kişiye duyulmadan babanı (babam çok asabidir hayatta olmaz diyorsan) veya sana bu konuda ılımlı davranıp durumunu ve psikolojini anlayabilecek bir yakınını,büyüğünü karşına alıp konuş.Gördüğüm kadarıyla tahribat müritlerinin çoğunluğu çocuğu aldırma diyor.Haklılarda aslında,ama olay başa gelmedende bilinmez tabi.Sende elinden geldiğince sakin olmaya çalış ve alacağın(ız) kararın doğruluna önce kendini ve kızı inandır.Sakın kendi kendine birşeyler yapmaya çalışma.Son olarak söyleceğim şey.Otur ve düşün bu çocuk olursa gerçekten bakabilir ve hakettiği hayatı ona yaşatabilirmiyiz diye.Söylenen herşey fasafiso son karar senin ve kızın.Umarım ikiniz içinde hayırlı olan şeyi yapar veya yaşarsınız...

Love is a name.Sex is a game.Forget the name.Play the game.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    abi adam şaka yapmış her editi ciddiye almasanz omaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fican ve diğer arkadaşların dediği gibi kesinlikle çocuğu aldırmayın ,  oturun ailenizle konuşun ,18 yaşında baba olmak kötü birşey değil ,  doğum hastanelerinde nice insanlar var çocuk sahibi olabikmek içinyıllarca beklemş , senelerce denemedik yol , başvurmadıkları yol kalmamış kişiler var.Çocuk sahibi olmak bir nimettir.

Tahribat bir  aildeir  diyorsak bu aile o çocuğa istese bakabilir.Yeter ki  biraz ciddiyet olsun , gerekirse sana iş ayarlanır , okuyorsan burs ayarlanır , geekirse maddi yardım ayarlanır  çözüm bulunur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korunmasiz
    korunmasiz's avatar
    Erkek

hoca sen delimisin?piyangoylamı yolluyolar sizi?

10 haftadan sonra kürtaj yapılmaz,hemen para bulup götür doktora.evlilik falan fasa fiso,etin ne budun ne çocuk bakacaksın ? çocuk hayatı boyunca sadece bi bebek olarak mı kalacak sanıyosun ? ailene evlenelim diye anlatsan da onlar istemezler kürtaj yoluna giderler zaten.akıllı mantıklı insanlar olduklarını düşünüyorum.kızla da ciddi olarak konuş,zaten olayın ciddiyetini ve ilerde başına gelecekleri anlayınca en önde kendisi istemiycektir,he tabi kızın bu yaşta seninle evlenmek gibi bi arzusu yoksa.karı milletine çok dikkat et koçum,bunların ne bok yiyeceği belli olmaz.kızın asıl niyetini iyi anla.

"düşünme, sadece yaşa.. bak böcekler de öyle yapıyor."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpinozA
    SpinozA's avatar
    Erkek

Eşhedü enla ilahe illlalah ve eşhedu enlaa muhammeden abduhu ve resulu

:D

Bence Kızı ölDür:D

HAk Bellediğin Yolda Yanlız Gideceksin.Kırında Olsa Kırıl Fakat Eğilme Sakın!
Toplam Hit: 35688 Toplam Mesaj: 133