folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Arkadaşım Hamile!!!!

Kız Arkadaşım Hamile!!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    Hoca dedikleri gibi bi bokluk var.Kız senin üstüne bırakmaya çalışıyo olabilir.bi emin ol.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hMhM
    hMhM's avatar
    Erkek
    hacı aldır hiç düşünme. cana kıyma diyorlar ama yarın birgün daha kötü olcak. eblenip kendi hayatını karartcan kızın ki kararcak. aldırırsan 3gün ağlarsın ama aldırmazsan ilerde pişman olursun sana yazık olur.

kenarda köşede takılırım ben
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sertan_06
    sertan_06's avatar
    Erkek
    kardeş vakit geçirmeden aldır çocuğu yoksa başına daha çok sorun gelir söktürücü filan var eczanelerde ne kadar zamandan sonra etkili oluyo bilmiyomda sen bi dene

spor akademisi hazırlık kurslarımız ankarada açılmıştır.tbt dekilere duyurulur.firtina_kickbox@hotmail.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    göte giren şemsiye açılmaz!..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mr66tr
    mr66tr's avatar
    Erkek
    Sayın arkadaşlarımız.Ortada ciddi bir sorun var.Olayın 1-Kanuni Boyutu 2-Ahlaki Boyutu 3-Sağlık boyutu var.Öncelikli olarak 2 tarafın bu durumu netliğe kavuşturması gerek.Kız gerçekten hamile mi , değil mi?.18 yaşından büyük mü değil mi?.Ailelelerin bu konuda tavırları da önemli.Eğer çocuk doğacaksa çocugun sağlıklı gelişimi açısından bir aileye ihtiyacı olacak.hayatı boyunca insanlar arasında ezik bir durumda yaşaması ona yapılacak en büyük haksızlık olacaktır.Çocuk aldırmak içinde bazı yasal zorunluluklar oldugunu hatırlatıyım.Bu işi ciddi kadın doğum uzmanlarının yapması gerek.Yasadışı kürtaj esnasında ölen bayanlar oldugunu hatırlatmak isterim.İkincisi küçük yaşta hamile kelen bir bayan çocugu çok istedikten sonra kaybederse ömür boyu bunun sıkıntısını yaşayacaktır.Bilinçaltında bu bir vietnam sendromu gibi büyüyecek ve asla ilerde hamile kalmak istemeyecektir.Psikolojisinin bozulacağı ortada.küçük yaşta baba olacak ilk adam sen değilsin.Olaylar bekledikçe daha da büyüyecek ve işin içinden çıkılmaz bir duruma gelecektir.Ailelerin olaya müdahalesi erken olursa iyi olur.geçen zaman aleyhinize işlemektedir.Acilen sağlık kontrolleri yapılarak çocugun durumu netlik kazanmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Android
    Android's avatar
    Erkek

alper ıyı oku lafa zıplama a.k.

adam patlattım demıyo yaptık bı halt dıyo ne anlıyon sen zaten oyle o yolun yolcusu olmayan normal kızları patlatmak got ıster adamın solugunu keserler walla

(M.Sc) Master Science, Electronics and Communication Engineering
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fincan
    Fincan's avatar
    Erkek

ulan ne adamlarsiniz yaa..Her kafadan ayri bi ses..

Bak guzel kardesim iki kisi aranizda bi is yapmissiniz..Kurtaj hem sana hem kiz'a yazik.. En guzeli al babani karsina de baba bak biz bi halt ettik akil ver ne yapalim..Unutma anan baban herkesten daha cok yardim eder sana.. Su anda 2 ayliksa kalp'i atiyor yakinda el ayak parmaklari olusmaya basliyacak..Kiz'in karninda senin cocugun var ona gore hareket et..Bu dunyada kac milyon kisi cocuk sahibi olmak icin deli oluyo..Eger kizi sevmiyosan ileride birlikte bi hayat dusunmuyosan aldirin dicem ama hic icim elvermiyo..nede olsa canindan bir parca... Bak benim esim 2.5 aylik hamile baba olma duygusu hic birseyle kiyaslayamassin..Eger kiz'in ailesi daha farkinda degilse yakinda farkina varacaklar..Sabahlari uyandiginda yorgun ve midesi devamli rahatsiz olacak..Bak burada sana tam olarak yardim edemez sadece ailen bu durumda senin yaninda olup destek verir..Iyi dusun tasin ole kararinizi verin..Ama dedigim gibi ailene danis..

Allah yardimciniz olsun..

ULKUMUZ GOKLERDE DALGALANAN SANCAK;BIZ ALLAH"IN ONUNDE EGILIRIZ ANCAK.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    Fincan bunu yazdı:
    -----------------------------

ulan ne adamlarsiniz yaa..Her kafadan ayri bi ses..

Bak guzel kardesim iki kisi aranizda bi is yapmissiniz..Kurtaj hem sana hem kiz'a yazik.. En guzeli al babani karsina de baba bak biz bi halt ettik akil ver ne yapalim..Unutma anan baban herkesten daha cok yardim eder sana.. Su anda 2 ayliksa kalp'i atiyor yakinda el ayak parmaklari olusmaya basliyacak..Kiz'in karninda senin cocugun var ona gore hareket et..Bu dunyada kac milyon kisi cocuk sahibi olmak icin deli oluyo..Eger kizi sevmiyosan ileride birlikte bi hayat dusunmuyosan aldirin dicem ama hic icim elvermiyo..nede olsa canindan bir parca... Bak benim esim 2.5 aylik hamile baba olma duygusu hic birseyle kiyaslayamassin..Eger kiz'in ailesi daha farkinda degilse yakinda farkina varacaklar..Sabahlari uyandiginda yorgun ve midesi devamli rahatsiz olacak..Bak burada sana tam olarak yardim edemez sadece ailen bu durumda senin yaninda olup destek verir..Iyi dusun tasin ole kararinizi verin..Ama dedigim gibi ailene danis..

Allah yardimciniz olsun..

-----------------------------

bak fincan hoca olayı ne guzel anlatmış bu tavsiyelere kulak ver yanlış bir şey yapma verecegin kararlar hayatını etkileyecek ona gore.... 

Orman Mühendisi //
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebulmadi
    ebulmadi's avatar
    Erkek

kardeş buna benzer olay yaşadım acını biliyorum.sonradan iş tahmin ettiğimiz gibi değilmiş sonradan anladık ama anlayana kadar aklımdan senin gibi neler geçmediki.

KARDEŞ ALLAHIN VERDİĞİ CANI YALNIZCA KENDİSİ ALIR.bunu sakın unutma.ilk önce kendi ailene anlat olayı.bunun ayıbı falan yok.kol kırılmış boyna asılmış.daha sonra kız bir şekilde annesine açıklasın durumu gerekirse bir psikoloji danışmanına gidin.daha sonra ailelere açıldıktan sonra usulüne göre kızı isteyin.en azından nişan düğün derken olur olur gider.benim akrabalarımdan birinin başına geldi.kız 5aylık hamileyken düğünleri oldu.

UNUTMA HERŞEY YÜCE ALLAH TARAFINDAN KULLARINA VERİLİR İYİDE BİZİM İÇİN KÖTÜDE.YÜCE ALLAHTAN BU İŞİN HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLE.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek

abi bu konuyla iligli bişey diyememde

diğer arkadşlar am-göt muhabbeti yapmasa iyi olur..

Sonçta mürid kardeşimzin eş adayı ve çocuğunu taşıyo..

Toplam Hit: 35629 Toplam Mesaj: 133