Kız Meselesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

bi dakka, kimse yazmamış farketmediniz mi bilmiyorum ama

kafedeki garson kızdan hoşlanan bi mürit daha vardı 5-10 sayfa tartışılmıştı.  üzerinden bi yıl filan geçmiştir en fazla.

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo
    catlax bunu yazdı

tam adamını buldun sen.

Sana taktik ve strajenin en kralını veriyorum gidiyorsun kızın yanına direk " Sensiz doğan güneşin amına korum diyorsun " olay tamamdır :)

%100 %100 olumlu sonuç vermezse bende bu işi bilmiyorum arkadaş.

Ondan sonra kız eline aldığı ilk şişeyi kafaya indiriyor. %100

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFistAce
    FireFistAce's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı

bi dakka, kimse yazmamış farketmediniz mi bilmiyorum ama

kafedeki garson kızdan hoşlanan bi mürit daha vardı 5-10 sayfa tartışılmıştı.  üzerinden bi yıl filan geçmiştir en fazla.

hocam aynı kişi iseniz saplantı olmuştur bir pisikologa gitmeni öneriyorum yok illede kız diyorsan saplantı oluğunu kıza belli etme bence.. kıza ters davranan bi müşeri olursa adamı dövebilirsin işe yarıyabilir.. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

haha yorumlar süper seviyorum lan bu siteyi her kafadan başka taktik ve stratejiler türetiliyor :) 

Bence en güzeli,bir an önce iş çıkışı konuşmak arkasından git afedersin bi dakika konuşabilırmiyiz diyerek bi muhallebiciye gidebilirsiniz   :)

Gerisi sana kalmış orda istediğin gibi açılabilirsin hatuna..

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    karabuyucu bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

hangi şehirdesin hocam ? her şehire göre türk kızı farklılık gösterir :D

kimisi odun sever kimisi behlül :D

İstanbul - Avcılardayım hocam. :D

Dostum hangi kafe? Oranin kizlarini iyi bilirim. Marmara caddesindeyse dikkat et

All I need is a possibility.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Ne engin tecrübesi oğlum burda herkes elizabeth aldatmaz modunda :)))

Şakası bir yana, bırak konuşma, cool takıl sen senin olmasada olmasın :D + puan olur her zaman en azından ulan 24 yaşındayım istanbul avrupa yakasındayım 24 yıldır, bir tane sevgilim olmadı lan, bu yüzden reddedilme korkusuyla hiç birine yanaşamadım yolda kesenler laf atanlar el sallayanlar vs vs. ama gidip konuşamıyorum hacı bende bu sorun var :D

Kabul edemeyeceğim bir şey belkide reddedilmek, bak geçen gün karşıdan karşıya geçecek kız, baktı baktı ben ilerden geliyorum ama çok dikkatli bakıyor salak değiliz ya anlıyoruz, karşı kaldırıma geçti bu sefer ordan döndü baktı baktı, bende dizime yumruk attım ah aklını senin lan git konuş vs. zaten o kadar baktı ki leb desem çoruma bilet alıcaz o derece ama hacı ben o kadar şeye rağmen cesaret edemiyorum eğer bu yazıyı okuyan bir kız varsa beni bulsun falan dermişim ıkajhsdljsdlkjasd:D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Aynı mekana hergün aynı saatlerde (tercihen çıkış saatlerinde uğramaya başla) hep aynı garsonu çağır.

Her geldiğinde bir soru sor. Sor ki seni sonra da hatırlasın bunu 4-5 kere böyle sürdür. Fakat muhabbeti çok uzatma ki strese girmesin o masada neden zaman harcıyosun demesinler diye.

1) Buraya çok sık gelmiyorum ne tavsiye edersin? ne var onun içinde? teşekkürler ondan alayım

2) Geçende tavsiyen üzerine xxx almıştım baya güzeldi bu defa ne tavsiye edersin ? .....

3) Yine ben nasılsın, budefa şundan alayım teşekkür ederim baya da yardımcı oluyorsun, Adınız nedir ben xxxx, Siz izmirlimisiniz? bana öyle geldi, haa oralımısınız? Bak ne dicem ben de bir ara garsondum, işin stresini zorluğunu bilirim (burada istediğini salla muhabbeti açmak için sonradan neden salladın demez, tanışmak için yaptım dersin)

4) Hergün sen bana getiriyorsun bugun 10 a kadar buralardayım, rahatsız olmazsan ben sana ısmarlıyım yakınlarda biryerde.

Aklıma gelen en iyi şey bu

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Aynı mekana hergün aynı saatlerde (tercihen çıkış saatlerinde uğramaya başla) hep aynı garsonu çağır.

Her geldiğinde bir soru sor. Sor ki seni sonra da hatırlasın bunu 4-5 kere böyle sürdür. Fakat muhabbeti çok uzatma ki strese girmesin o masada neden zaman harcıyosun demesinler diye.

1) Buraya çok sık gelmiyorum ne tavsiye edersin? ne var onun içinde? teşekkürler ondan alayım

2) Geçende tavsiyen üzerine xxx almıştım baya güzeldi bu defa ne tavsiye edersin ? .....

3) Yine ben nasılsın, budefa şundan alayım teşekkür ederim baya da yardımcı oluyorsun, Adınız nedir ben xxxx, Siz izmirlimisiniz? bana öyle geldi, haa oralımısınız? Bak ne dicem ben de bir ara garsondum, işin stresini zorluğunu bilirim (burada istediğini salla muhabbeti açmak için sonradan neden salladın demez, tanışmak için yaptım dersin)

4) Hergün sen bana getiriyorsun bugun 10 a kadar buralardayım, rahatsız olmazsan ben sana ısmarlıyım yakınlarda biryerde.

Abi hangi rüyadan alıntı bu ya.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Yorumların çoğunu şimdi okudum da o tuhaf taktikleri veren arkadaşlara sesleniyorum. Arkadaşlık sitelerinde falan deneyin şansınızı gerçek hayatta bir şansınız yok gibi görünüyor =)

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

vay şeyhimize bak ya tecrübe konuşuyo 

iki dakkada nasıl döktürmüşsün hocam öle ya iyi hoşta aq tüm bunları kızın karşısında konuşmak var :)

oldum olası konuşamam kızlara karşı istemdışı stres ve heyecan :)

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
Toplam Hit: 10048 Toplam Mesaj: 95