folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kız Öğrenciye Ve Bayan Öğretmene Kiralık Oda - Erkekler Bu Ülkenin Öğrencisi Değil

Kız Öğrenciye Ve Bayan Öğretmene Kiralık Oda - Erkekler Bu Ülkenin Öğrencisi Değil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    seboist bunu yazdı:
    -----------------------------

yakında 90 60 90 eleman aranıyo derler

ciddiyim espri değil walla bak 90 60 90 eleman aranıyo derlerse şaşmayın

ciddiyim

hoca bayan eleman arıyoz diyolar ama patronların hayali zaten 90 60 90 dır. çirkin bayan mülakatta elenir.

///______________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı:

Bu konuda haklısın kardeşim yalnız ev sahipleride bir nevi haklılar.

Bizim ülkemiz genci, özellikle erkek çocukları ev sahiplerine verdikleri sözü tutmuyorlar. Ev sahibine eve kız getirmek yok diyorlar, hemen hemen her gece , sabahlara kadar bayan arkadaşları ile sohbet ve komşuları rahatsız ediyorlar. Bir bayan gibi düzenli olmuyorlar ve eve zarar veriyorlar. Kirayı ve faturalı zamanında ödemiyorlar, ev sahibi isteyince kavga çıkarıyorlar. Bunun tam terside oluyor ama genellikle erkek öğrencilerde bu olaylar görüldüğü için bayanlara daha çok ev kiralanıyor. Bunun yanı sıra, ev sahibi asılmak için yada belirli ihtiyaclar doğrultusunda kız öğrenci isterler.

hak veriyorum.

All I need is a possibility.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokhan_ssl
    gokhan_ssl's avatar
    Erkek
    Ben K.çekmece'de oturuyorum ailemin yanında... Bundan 3-4 yıl önce ikitellide dayalı,döşeli (möbleli) ev tutmuştum tek başıma birazcık pahalı oluyor ama değiyor. Bu şekilde evler genelde Halkalı-İkitelli'de var birde Avcılar'a giderken K.çekmece'den yanyolda Hacışerif-Gümüşpala mahallesi fln var ordaki evleri herkeslere verıyorlar Trolar,Orospular vs.. hemde kirası çok ucuz ama tam gayrimeşru bir mekan. Beylikdüzünde-B.çekmece'de bekara ev vermiyorlar, Sefaköyde de vermzler hep kekolar dolu çok tutucular zaten öyle bir ortam yok orda..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stigma
    Stigma's avatar
    Dişi

Mesleklerde bayan-erkek ayrımına katılmıyorum, sonuçta o mesleği yapabilecek kapasitede insanlar eğitim alıyorlar, bayanları her alanda görmek rahatsız etmemeli..

Swool un değindiği nokta ise bir bayan olmama rağmen beni de rahatsız edebilmekte ve çoğunlukla böyle not düşülen (bayan öğrenci vb..) ilanlara sadece göz ucuyla bakar geçerim, çünkü benim açımdan hiç bir güvenilirlik taşımayan, altında art niyet gördüğüm ilanlardır bunlar..  Tabii ki her bayan kiracı arayan ev sahibini de potansiyel sapık olarak görmem, EmiRReiS in de bahsetmiş olduğu sebeplerden ötürü.

allcolorsarebeautiful.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

aga bak bizde ewimizi öğrencilere verdik.. erkek öğrencilere verildi ev sene sonu evin .mına koymuşlardı... bişe demedik.. artı bi ücret bile istemedik... sonraki sene kızlara verdik ewde tek bir sorun olmadı... ne duvarda bi çizik ne verilen eşyalara bi zarar gelmedi..

sen olsan hangisini tercih edersin bu konumda... her zaman böyle erkek veya bu kadar duzenli kızlar gelcek diye bişe yok tabi.. bnde oss sonucunda belki de şehirdışında okıcam ve götüm götüm ew arıcam.. sen de haklısın ama ew sahiplerini de düşün...

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    Kız öğrenciler eve daha iyi baktığından olabilir mi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    baron_27 bunu yazdı:
    seboist bunu yazdı:

yakında 90 60 90 eleman aranıyo derler

ciddiyim espri değil walla bak 90 60 90 eleman aranıyo derlerse şaşmayın

ciddiyim

hoca bayan eleman arıyoz diyolar ama patronların hayali zaten 90 60 90 dır. çirkin bayan mülakatta elenir.
    ama bazı patronların amacıda kadından farklı açıdan yararlanmak

yani o işe kadın gerektiği içindir

ebedi devlet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bayanlar eve temiz bakarlar fazla gürültüleri falan yoktur

biz yani erkekler hergün eğlence gırgır şamata içki olay falan v.s işte :DD 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

yanlız adamlar meslek de seçiyo haa :D

öğretmen olacak illa :D

naapçak özel ders mi alcak anlamadım ki :| 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

düzenli bi hayat.. işe gidiş geliş saatleri belli. tatilleri belli.maaşı belli , sırtı devlete dayalı, ölüsü de para diriside para.

saymaya gerek var mı cold dahasını :D

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 9207 Toplam Mesaj: 56