Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Günden güne fakirleri oluyorum  onlar nasıl fiyat arkadaş .

Atlas   hocam senin amca kaçak ceryancı olabilirmi :) 15 tl cep Telefonumu bu arkadaş .

samaccc tarafından 02/Tem/17 10:43 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

hocam ben de bir klima aldım dün. 2850 tl ye samsung AR 5500 18 k btu 2017 seri üçgen tasarım inverter aldım. pazartesi kuruluyor bakalım umarım iyi bir seçim yapmışımdır

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı

hocam ben de bir klima aldım dün. 2850 tl ye samsung AR 5500 18 k btu 2017 seri üçgen tasarım inverter aldım. pazartesi kuruluyor bakalım umarım iyi bir seçim yapmışımdır

Hocam geçen sene Adana'daki aileme 24k btu samsung almıştım, 130metrekare evi Ağustos sıcağında buz yapiyordu. Çok deneme imkanim olmadi ondan iyi ya da kötü diyemiyorum. Ama deli gibi soğutuyor. Çok sessiz değildi ya da bi, bizimkiler tam modu ayarlayamamis olabilir. Kurulunca ses olayını bi soyleyiver hocam pazartesi akşam alacam ben de bişeler. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

Hocam geçen sene Adana'daki aileme 24k btu samsung almıştım, 130metrekare evi Ağustos sıcağında buz yapiyordu. Çok deneme imkanim olmadi ondan iyi ya da kötü diyemiyorum. Ama deli gibi soğutuyor. Çok sessiz değildi ya da bi, bizimkiler tam modu ayarlayamamis olabilir. Kurulunca ses olayını bi soyleyiver hocam pazartesi akşam alacam ben de bişeler. 

:) ben de adana da yım ancak ben 40 mt2 yeri soğutacağım. O yüzden 18 k btu aldım. 

Pazartesi tekrar yazarım. Ancak üçgen tasarım olayı gayet iyiymiş

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Daikindan sasmayin  diger markalara hic bulasmayin.

dili yukari dogru donsun bir de

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

zamanında araştırıp Mitsubishi electric almıştık. Biraz pahalı ama çok memnunuz.Mitsubishi heavy markası var birde onlar da iyiydi

edit: samsung önerenler olmuş. bknz. yarrak gibi klima...

bizdeki model https://klima.mitsubishielectric.com.tr/urunler/ev-ofis-klimalari/split-klimalar/msz-ef-25-50veb-kirigamine-zen.aspx

whopper tarafından 02/Tem/17 15:48 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Klimacı arkadaşa sorup 10 gün önce aldım paran yoksa arçelik airfell varsa mitsu yada daikin 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Bizde demirdökümün var 12lik salonda bütün evi sogutuyor evde herkes hapşuruyo soguktan yazin hasta ediyor soguklugu sinekler cama yapisip ölüyor ama kışın kullanmadım bilmiyorum sıcaklıgını.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omery
    omery's avatar
    Erkek

Konu güzel denk geldi bilen arkadaşlar varken bende öneri alıyım.

Arkadaşım destek istedi ama benimde fazla bir bilgim yok. Eve 2 tane klima taktırmak istiyor. Biri küçük oturma odası biride salon için. Klima başı bütçe 2000TL öneriniz olur mu, alırken neye dikkat etmek gerekir?

Wingardium Leviosa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek
    CISSP bunu yazdı

Mitsubishi al ama en az 24000 btu asagisini alma daha yeni aldım benimde ilk aklımda 18k lik vardı vazgeçip 24k lik aldim

mitsubishi electric olanın 9 btu sunu al diğer kilimalar 18 ve 24 lüğüyle eş değer, he bi odanın içinde 8 ve üzeri kişi oturucak sa ozamn 18 lük olanı al tekrar yazım ikitane mutsibishi var sen mıtsubishi electric olanı al.

adanada kullanmaktayız , ayrıca bi üniteye 4 kafa takılabilmekte fiyat tuzlu ama işlev ve ekonomi iyi 

tavsiye ettiğim ürün bu http://www.dogusklima.com.tr/msz-fd_kirigamineduvartipi_splitklima.html

taekwondo tarafından 03/Tem/17 11:07 tarihinde düzenlenmiştir

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
Toplam Hit: 6814 Toplam Mesaj: 57
klima klima tavsiyesi klima tavsiye