Klima Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Aradığım özellikler

12.000 btu

max 20 db veya altı ses(ses konusunda hassasım)

Bütçe 5 bin, max 6 bin TL.

Önerdiğiniz marka model var mıdır?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

daikin çok iyi fakat pahalı olduğu için aynı kalite alt markası olan airfel kullanıyoruz çok memnunuz 18.000 btu aldık salon için şimdi çocuk odasına da 9.000 alıcaz kısmetse.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

daikin çok iyi fakat pahalı olduğu için aynı kalite alt markası olan airfel kullanıyoruz çok memnunuz 18.000 btu aldık salon için şimdi çocuk odasına da 9.000 alıcaz kısmetse.

daikin çok pahalı ya 8 den başlıyor, herkes bunu ve mitsubishi yi öneriyor zaten.

LG buldum bitane nasıldır ? 4.1k fiyat

LG Dual Eco S3-W12JA3AA A++ 12000 BTU

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam evde 2 Baymak 1 samsung var.Baymak her alanda samsung'dan daha iyi diyebilirim..Fiyat performans ve sessizlik açısından gerçekten işinin hakkını veriyor

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Adem Helvacı Midea klima incelemesi yapmış, haziran ayı boyunca tüketimi kayıt tutmuş. Çok beğendiğini söylemişti. Videosunu bir izle istersen. Klima biraz teknik bir konu iyi araştırmak lazım. Çok kelime oyunu yapıyorlar.

İmzalamazsam ne olcak?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

çok araştırıp kendi bütceme göre baymak almıştım 2 sene önce gayet memlunum sessiz modu filan var. Bazen çalışıyormu diye bakıyorum o kadar sessiz yani

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

Ucuz istiyorsan dolce vita. Normal bişey istiyorsan olefini

ZzZzZzZ...!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Geçen sene baymak elegant plus 12lik aldık.Gayet memnunum.Ses konusu 20 db nin üstü.Her odada klima var, yıllardır b enerji sınıfı klimaları kullanmış biri olarak baymak bana sessiz geliyor.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

25m2 bi klubem var bende buraya alıcam da sadece soğutma mı alsam hem soğutma hem ısıtma mı alsam diye düşünüyorum pelet sobası koyarsam klimayı mecbur hiç istemediğim bi yere takıcam tüm duvarlar dolu soba almasam çok yakar mı kışın bi de onu düşünüyorum, kararsızım ameka :/

Troubles'll come & they'll pass
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

daikin çok pahalı ya 8 den başlıyor, herkes bunu ve mitsubishi yi öneriyor zaten.

LG buldum bitane nasıldır ? 4.1k fiyat

LG Dual Eco S3-W12JA3AA A++ 12000 BTU

https://www.akakce.com/klima/en-ucuz-lg-dual-eco-s3-w12ja3aa-12k-a-12000-btu-inverter-duvar-tipi-fiyati,251757466.html

LG 4100 TL

https://www.akakce.com/klima/en-ucuz-airfel-ltxn35u-a-12000-btu-inverter-duvar-tipi-fiyati,6421495.html

Airfel (daikin ) 3.780 TL

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Alt sınıf daikin alacağına hiç alma daha iyi hocam. Daikin'in tegora serisini temin edebilrsen gözün kapalı al. 

ancak siesta serisini önermem. soğutma performansı düşük. 

ofisimde baymak elegant kullanıyorum günde 9 10 saat açık. çok memnunum. ancak gece yatak odası performansı için bir şey diyemem. ama daikin tegora olayına %100 güvenebilirsin. çam ağacı moduna alınca klimayı unutup gidebilirsin dış ünite iç ünite o kadar sessiz diyebilirim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 5204 Toplam Mesaj: 54
klima