folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Köpek Isırsa Başınıza Gelecekler

Köpek Isırsa Başınıza Gelecekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Janitschar bunu yazdı

''Köpek sevmiyorum'' diyorsun 

''Hayvan sevmeyen insan sevmez'' diye cevap veriyor

mantığa bak ''köpek = tüm hayvanlar''

çok mu seviyorsun hayvanları,o zaman evine bir kaç tane tarla faresi,engerek yılanı,yaban domuzu,eşek arısı,kene al besle anasını satayım...

köpekleri sevmek zorunda mıyım ?

millet olmuş panter emel...

her ay sokak köpekleriyle iki üç vukuatım oluyor

daha üç gün önce İzmir Göztepe sahilinde bisiklete binen bir adamın çevresini 4 tane köpek sardı,adam bisikletten düştü o kadar çok sinirlendiki üstündeki montu çıkarıp 4 tane köpeğin üzerine saldırdı :)

köpeklerde afallayıp kaçtılar... 

:D 

tedaşta iken günlük 500 kişinin evine gidip elektrik fatursı kesiyordum.

köpeklerle bir problemim yok . sadece ne yapacağı belli olmadığı için işin açıkçası korkuyorum.

neredeyse hergün bir köpek saldırıyordu. hatta sol elimde birtane kulakları uzun av köpeğinin hafif diş izi var.

hadi avrupadaki gibi köpeği adam gibi yetiştirseler eyvallah diyeceğim ama türkiyedeki süs köpekleri bile saldırgan mk.

kaniş cinsi bir köpek ben fatura keserken geldi tam fatura endeksörün ipinden tuttu bırakmıyor. ulan makina düştü yere camı bataryası bir yere dağıldı. tekmeyi bir vurdum havada iki takla attı ondan sonra kuzu kuzu yuvasına gitti şerefsiz.

benden  endeksör makınasının cam parasını 350 lira olarak maaşımdan kestiler. 

hepsini geçtim büyük kangal besleyen çok kişi var şehrin köy yerlerinde. köpek hareket eden herşeye saldırıyor. kaç arkadaşım yaralandı kaçını araçla doktora götürdük. kaç karkadaşım 12 tane iğne yedi çalışamadı bir süre.

köpek dediğin ne yapacağı belli olmuyor kim ne derse desin. kaç kişi tanıyorum çocuğunu sakat bırakmış köpekler.

soktuğumun tasmasını çıkarma boyunundan hayvanın ne bahçeye salıyorsun.

birgün isyan ettim dedim alayım birtane panter besleyeyim büyüteyim abone okumaya giderken salayım sahibinin üstüne köpeğin üstüne mk. saldırıya uğramak neymiş görsünler.

yanlız bir arkadaşım nişanlısı ile misafirliğe giderken köpek saldırmış herif bir hamle ile bahçede duran küreği saplamış hayvana olaylar çıkmış. köpek katili filan diye mahkemeye vermişler herifi. hemde kendisi ile nişanlısının hertarfı kan içinde kalmış.

vay mk. köpeği de insandan değerli yaptılar iyi mi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

hiç sorma az saymamışımdır buna.

özellikle bile bile pitbull besleyenlere çok kızıyorum

hep sonunda birine saldırıyor bu hayvan ... bari sahibine saldırsında bir daha millet beslemesin diye hep söylerim.

çok eskiden 5 yaşındaki bir kız çocuğuna saldırmıştı. adam çocuğunu yerde görünce tabi gitmiş köpeği vurmuş.

hayvan hakları ayaklanmıştı yok neymiş efendim, niye öldürmüş vursa sopayla kaçarmış falan.

o günden beri uyuzum o tiplere.

çok şükür denk gelmedim. zaten köpeği 1 km uzakta görsem kaçanlardanım.

eski işyerimden patronun köpeiğnden dolayı çıktım. köpek şirindide beni görünce hopluyor zıplıyordu.

benim yüzümden tüm gün zincirlerniyordu. yazık dedim hayvana.

bir konuda bilgin ve yorumun olmasın gurban olum gurban olum yaaaa

Maalle baskısı yapmayalım topraam .. Bırak da Bari insanlar konuşma özgürlüklerini burda az buçuk kullansınlar ..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
Toplam Hit: 4376 Toplam Mesaj: 33