folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Köpek Isırsa Başınıza Gelecekler

Köpek Isırsa Başınıza Gelecekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Arkadaşımı dün yurtta köpe ısırdı.

Bildiğin sessiz sessiz hayvan gelmiş, paçalara yapışmış ona tekme sallayınca 3-5 köpek daha gelmiş,

Adamın kasede 6 cm diş izi, 4 tane ısırma izi... diz kapağı zedelenmesi dirsek ezilmesi...

Sonra polise filan ifade verdi. Belediye bugün köpeklerin 3 ünü iğneyle vurup yakaladı.

Tabi o arada köpek haklarından bacılarımız ağlayıp sızlıyor ve ısırıılmayı -köpeği kışkırtmana- bağlıyorlar.

Size değil köpeklere dövünüyorlar.

Ek olarak yasada şöyle bir şey var köpekler 10 gün boyunca müşahade altında tutuluyormuş kuduz mu değil mi diye,

Eğer kuduz değilse nereden aldılarsa oraya geri yolluyorlarmış.

Yani bildiğin köpekler kuduz değillerse -sizi ısırdığı yere- geri götürüyorlamış.

bilginiz olsun bunuda güzel ülkemin güzel yasalarından biri olarak bilin

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

tedaşta çalışırken çok saldırdılar.

köpek beslemek akıl işi değil. kimse sorsam onu korkuttun filan diyorlar.

geçen bir kangal saldırdı kaçtım filan. adam diyor yere oturup kuçu kuçu yapsan saldırmaz.

sen nebiçim görevlisin köpeğimi korkuttun diyor. küdür kıyamet koptu zor ayırdılar bizi.

aslında köpeği değil sahibini tekmelemem gerekiyodu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

hiç sorma az saymamışımdır buna.

özellikle bile bile pitbull besleyenlere çok kızıyorum

hep sonunda birine saldırıyor bu hayvan ... bari sahibine saldırsında bir daha millet beslemesin diye hep söylerim.

çok eskiden 5 yaşındaki bir kız çocuğuna saldırmıştı. adam çocuğunu yerde görünce tabi gitmiş köpeği vurmuş.

hayvan hakları ayaklanmıştı yok neymiş efendim, niye öldürmüş vursa sopayla kaçarmış falan.

o günden beri uyuzum o tiplere.

çok şükür denk gelmedim. zaten köpeği 1 km uzakta görsem kaçanlardanım.

eski işyerimden patronun köpeiğnden dolayı çıktım. köpek şirindide beni görünce hopluyor zıplıyordu.

benim yüzümden tüm gün zincirlerniyordu. yazık dedim hayvana.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

o olaaya ayar oluyorum kedi köpekler için ağlıyolar aç kaldılar susuz kaldılar üşüyolar die 

mq evlatları insanlar açlıktan ölüyor zikinizde bile olmuyo.

(hayvan düşmanı falan değilim.)

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

aynı şekilde o tarz hayvan severlerden ben de nefret ediyorum. 

tamam ben de hayvanları severim de sokak köpekleri başka. 

bisiklet sürerken belki yüzlerce kez kovaladılar, bazen neredeyse ısıracakları oldu. okul da aynı şekilde köpek dolu, okula bisiklet ile girmeye korkuyorum. bisikleti bırakın, normal yürürken de saldırıyorlar bazen.

ama bunu söyleyince hemen onlar sen birşey yapmazsan saldırmaz diyorlar. ısırdığında onlar aşılı birşey olmaz dedikleri bile oluyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

hiç sorma az saymamışımdır buna.

özellikle bile bile pitbull besleyenlere çok kızıyorum

hep sonunda birine saldırıyor bu hayvan ... bari sahibine saldırsında bir daha millet beslemesin diye hep söylerim.

çok eskiden 5 yaşındaki bir kız çocuğuna saldırmıştı. adam çocuğunu yerde görünce tabi gitmiş köpeği vurmuş.

hayvan hakları ayaklanmıştı yok neymiş efendim, niye öldürmüş vursa sopayla kaçarmış falan.

o günden beri uyuzum o tiplere.

çok şükür denk gelmedim. zaten köpeği 1 km uzakta görsem kaçanlardanım.

eski işyerimden patronun köpeiğnden dolayı çıktım. köpek şirindide beni görünce hopluyor zıplıyordu.

benim yüzümden tüm gün zincirlerniyordu. yazık dedim hayvana.

bir konuda bilgin ve yorumun olmasın gurban olum gurban olum yaaaa

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Görünüşe göre hiç hayvansever tanımamışsınız.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

3 gün değil 1 hafta diye biliyordum.Beni zamanında sokak kedisi ısırmıştı hayvanı 1 hafta gözetleyin demişti doktor,nerede olduğunu bilmiyoruz deyince yemiştim iğneleri :)

Sokak köpekleri hakikaten büyük sıkıntı ama belediyelerin de eli kolu bağlı sonuna kadar izleyin şunu

http://www.youtube.com/watch?v=eiixkXnReVc

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

Yorumlara baktımda köpek bakılmaz köpek öledir böledir.

Köpek bakılır alırsın cins bir köpek götürürsün verirsin eğtim alır kendi alanı dışında bir yere çıkmaz mudale etmez

Köpek İnsanın en iyi dostudur bir durum olduğunda kendi canını hiçe sayan köpekler var Kangal demiş arkadaş Sivaslı değilim ama asker bir arkadaşım anlattı kadınlar kundakdaki bebeğini yanına bırakıp tarlada çalışırlarmış yiyosa bebeğe bişi yapsın biri hayvan insan 

Yavru köpek (enik)  görseniz aman ne kadar tatlı mıncıralım şunu dersiniz arkadaşlar! 

Sokak köpekleri dengesizdir kaçtane velet taşlamıştır kuyruğundan çekmiştir bilinmez yolda sokak köpeği görsem yanından geçmem rahatsız etmeden uzağından yürür giderim burda bir abimizin Alman kurdu var Villada eğtimli villanın demir yüksekliği 1 - 1.5  metre falan köpek adam yer ama o sadece bakıyor.

Yani Lafın kısası köpek bakılır  arkadaşlar

Kelimeler Kanatır !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

cahil adamlar ne anlar köpek bakmaktan. Avrupada gezdiğim her ülkede yunanistan hariç, bir tane sokak köpeği yok. Hepsi sahipli, bakımlı. Otobüse, tramvaya bindirirken ağzını kapatıyorlar köpeğin ve köpek için bilet alıyorlar, Yollarda (koşu-yürüyüş alanları hariç) köpekleri taslayla dolaştırıyorlar. Hayvan dışarı pislediğinde, cebinden çıkardıkları poşetlerle o pisliği alıyorlar..

Bu adamlara bakıyorum, bi de bizim yamyam millete bakıyorum.. Sonra da köpek beslemek hakkımız diyorlar.. Önce sen kendini eğit bir köpeğe sonra bakarsın. Y.dışında ben hiç bir köpeğin birine saldırdığına şahit olmadım.. Adamlar iyi eğitiyorlar.. Kısacası öncelikle bu cehaletin kalkması gerekiyor. 

unbalanced tarafından 01/Eki/14 20:25 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

E ne yapacaklardı kuduz değilse bırakıyorlarmış kısmını kinayeli söylüyorsunuz öldürsünler mi hayvanları ısırdılar diye, iyi o zaman köpeklere kedilere taş atan her orospu çocuğunu öldürelim? 

Her yer köpek kaynarken ayda yılda bir biri ısırılıyorsa ısırılanda biraz kendinde arayacak suçu bu hayvanlar sürekli birilerine saldırıyor olsa sağlam adam kalmazdı herhalde

Milyarlarca cins hayvanla paylaştığınız bu dünyayı bu kadar kendinize ait sanmayın, bu dünyada yaşıyorsan o hayvanlarla uyumlu yaşamayı öğreneceksin gerekirse köpeklere nasıl yaklaşılır diye araştırma yapacaksın

Dışardaki binlerce keko ve apaçiyle yaşamaya nasıl alıştıysan bu hayvanlarada alışacaksın

Sokaklar senin olduğu kadar onlarada ait

Ek: bakın gereksiz hayvanseverlik yapmıyorum ama sokakta bir tinercinin size bıçak çekmesi ihtimali bir köpeğin sizi ısırması ihtimalinden en az 30 kat daha fazla

Lotus tarafından 01/Eki/14 20:25 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 4378 Toplam Mesaj: 33