folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Köpek Isırsa Başınıza Gelecekler

Köpek Isırsa Başınıza Gelecekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

E ne yapacaklardı kuduz değilse bırakıyorlarmış kısmını kinayeli söylüyorsunuz öldürsünler mi hayvanları ısırdılar diye, iyi o zaman köpeklere kedilere taş atan her orospu çocuğunu öldürelim? 

Her yer köpek kaynarken ayda yılda bir biri ısırılıyorsa ısırılanda biraz kendinde arayacak suçu bu hayvanlar sürekli birilerine saldırıyor olsa sağlam adam kalmazdı herhalde

Milyarlarca cins hayvanla paylaştığınız bu dünyayı bu kadar kendinize ait sanmayın, bu dünyada yaşıyorsan o hayvanlarla uyumlu yaşamayı öğreneceksin gerekirse köpeklere nasıl yaklaşılır diye araştırma yapacaksın

Dışardaki binlerce keko ve apaçiyle yaşamaya nasıl alıştıysan bu hayvanlarada alışacaksın

Sokaklar senin olduğu kadar onlarada ait

asdf...

Barınak var patron orda kalsın en azından ısırna orda kalsın yavf.

Ne öldürmesi.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    zeybekustasi bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

E ne yapacaklardı kuduz değilse bırakıyorlarmış kısmını kinayeli söylüyorsunuz öldürsünler mi hayvanları ısırdılar diye, iyi o zaman köpeklere kedilere taş atan her orospu çocuğunu öldürelim? 

Her yer köpek kaynarken ayda yılda bir biri ısırılıyorsa ısırılanda biraz kendinde arayacak suçu bu hayvanlar sürekli birilerine saldırıyor olsa sağlam adam kalmazdı herhalde

Milyarlarca cins hayvanla paylaştığınız bu dünyayı bu kadar kendinize ait sanmayın, bu dünyada yaşıyorsan o hayvanlarla uyumlu yaşamayı öğreneceksin gerekirse köpeklere nasıl yaklaşılır diye araştırma yapacaksın

Dışardaki binlerce keko ve apaçiyle yaşamaya nasıl alıştıysan bu hayvanlarada alışacaksın

asdf...

Ne öldürmesi.

Barınakların durumu hakkında bir fikriniz var mı öldürmek daha iyi barınağa koymaktansa

Bir önceki postada ekledim bir tinercinin sizi bıçaklaması ihtimali bir köpek tarafından ısırılma ihtimalinizin en az 30 katı

Tinercilerinde barınağa kapatılmasını talep ediyorum 2 aylık amatem macerasını söylemeyin lütfen kapatıyorlar zaten diye

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bende hayatında hayvan beslememiş danaların her konuda konuşmasına uyuz oluyorum mesela.

Pitbull besledin mi ablacım sen hiç hayatında ? O zaman konuşmayacaksın. Sonra çoluk çocuk yaslı teyzeler goruyor ornek alıyor cıddıye alıyor.

Ben gidipte yapay zeka uygulamalarını eleştiriyor muyum. Hayır . Neden bir düşünsene ? Çünkü bi cacık bilmiyorum . 

Her konuda konuşmak zorunda hissetmeyin kendinizi. 

Konuya istinaden . Geçmiş olsun hocam. 

Easx tarafından 01/Eki/14 20:33 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

asdf...

Ne öldürmesi.

Barınakların durumu hakkında bir fikriniz var mı öldürmek daha iyi barınağa koymaktansa

Bir önceki postada ekledim bir tinercinin sizi bıçaklaması ihtimali bir köpek tarafından ısırılma ihtimalinizin en az 30 katı

Tinercilerinde barınağa kapatılmasını talep ediyorum 2 aylık amatem macerasını söylemeyin lütfen kapatıyorlar zaten diye

o dişler senin kaseyede girsin ondan sonra görüşek hoja

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    zeybekustasi bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    Lotus bunu yazdı

asdf...

Ne öldürmesi.

o dişler senin kaseyede girsin ondan sonra görüşek hoja

Köpek besleyen biri olarak sokakta gördüğüm istisnasız her köpeği çağırıp severim daha ısırılmadım ısırılanlar nasıl beceriyor çözemedim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Bir köpek tarafından ısırılmak isteyen, şu arihlerde herhangi bir tatil yöresinde sabah 7'de plajda koşmaya ya da yürümeye çalışsın. :) Neyse çözüm biber gazı...

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayvanlara belediyeler bakmıyor artık. Hayvanseverlerden bıktılar. Müdürümüzün söylediğine göre bakanlık ilgileniyormuş(inanmadım ama).

Geçen gün toplantıda müdürüm köpeklere çözüm kolay dedim. Güvenlikte 16 kişi var arazi kapalı sürek avı yapalım 3 seneye yakındır silah sesi duymadım silahlar pas tutmaya  başladı bir pasını alalım dedim. Olur dedi zaten kendi kameralarımız kaydediyor çevredeki inşaatlardan da bizi çekerlerse ne yapacağız dedi.  Haberlere çıkarız dedi. Gene çıkmaza girdik. Köpeklerle yaşamayı öğrendik şimdilik. ama böyle gitmez.  bir tane iki tane sorun değil de aga 8-10 lu gruplar var. Sürü psikolojisi ile bir gelseler varya dumanımızı attırırlar.

Diğer bir durum ise aga bu belediye köpek toplama ekibini hiç görmemiş köpekler bunlar geldiğinde kayboluyorlar. Köpeği ara ki bulasın. Nasıl bir istihbarat lan bu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

isiracak kopek havamaz, hep soylerim :)

kopek arkadasini tehtid olarak algilamistir yoksa durup dururken hayvan isirmaz.

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Vallaha bende köpek besliyorum 1 dönüm arazide. Köpeğe bakacaksın aga. Çok küçümsüyorsunuz ama köpek dediğin hayvan ağzı var dili yok sadece. Gayet senin benim gibi ilgi ister, sinirlenir, oyun oynar. Korkmanızı veya ısırılmanızı normal karşılarım ama köpeklere kin kusmak kadar saçma birşey yok.

Birde köpekten korkmak nedir aga. Köpekler en fazla insan ısırır amına koyayım. İnsan dediğim hayvan oğlu hayvan yaratık insan da öldürür, köpekte öldürür adamı sırtındanda bıçaklar doğayıda siker.

Korkacaksanız insandan korkun köpekten değil.

Her zaman söylerim. 4 ayaklıdan gelmez 2 ayaklıdan zarar gelir.

Arkadaşına geçmiş olsun ama köpek dediğin şeyde bir canlı.  O da sinirleniyor o da hırçınlaşabiliyor.

Yalnız şunuda söyleyeyim köpek denen hayvan kendinden korkan ya da kendinden nefret eden adamı çok iyi tanıyor. Yıllardır köpek beslerim bunu çok iyi bilirim. Muhtemel sebeplerden birisi budur ya da bir konuda tehdit algılamıştır.

Geçen gün merkezdeki evin önünde yavru bir köpek gördü annem. Köpek yavru ve cins ve muhtemelen evde beslenip ATILMIŞ. Şimdi buradaki atma eylemi bana göre insanın çocuğunu atması kadar acımasızca. Besleyeceksen sie git bahçede besle bir kere köpeği. Hadi evde bsleyeceksin o zaman orospu karı gibi karar verip 3 ay sonra sıkılıp sorumluluktan bıkıp atma.

Neyse biz buna biraz yemek verdik köpeğin aç olduğu kaburgalarının sayılmasından belli. Neyse köpek çok sevindi tabi. Sabah akşam bizim apartmanın önünde kimseye havlamadan kuyruk sallaya sallaya oturuyor, yavru olmasından dolayı oyun oynamaya çalışıyor.

Amına koyayım apartmanın bebeleri köpek dediğin şeyi en yakın internette google görsellerde gördüğü için hemen korkup "pışt, defol!" diye köpeğe taş atmaya başladılar. Amına koyayım köpek bir taş yedi içim cız etti şerefsizim.

Hayvan sevmeyen nasıl insan sever arkadaş. Hadi anlarım fobin vardır vs. neyse ama. Bildiğin hayvan nefreti lan bu.

Çoluğunuza çocuğunuza hayvan sevgisi aşılayın aga. Korkulacak o kadar çok şey var kı en son korkulacak şeyden korkuyorsunuz.

DrKill tarafından 02/Eki/14 00:31 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Valla ben şimdiye kadar öle sesiz sesiz gelip ısıran sokak köpeği hyatımda görmedim,  bizim burda arazide 15 tane var resmen

çete mk birine höt desen ötekileride başlar havlamaya ama ısırmazlar yani bi de gece yakınlarından geçerken havlarlar sonra susarlar o kadar

Ama aynı olay başıma gelsin belediyede ibneleğine gelsin civarıma bıraksın hemen aynı gece benim makinayla bi talim yaparım yani..

..Morali hep bozuk olan insan..
Toplam Hit: 4377 Toplam Mesaj: 33