folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Saldırısından Nasıl Korunursunuz?

Köpek Saldırısından Nasıl Korunursunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaçarım hiç öle kulanı yakalayım deyipte kestaneyi çizdirmek yok bildiğin kaçarım

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

o köpek kovucu pek mantıklı gelmedi bana.. bir dalga yayabilir ama o ikinci videoda köpek yanına gelmişti adamın, sonra bastı kaçtı köpek.. pek de inanmadım ama bu süper :)

http://www.youtube.com/watch?v=DsQ3E6ZiXbw

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

kıtmirin selamı var deyince ısırmıyolarmış.olayın kökenide şeymiş kıtmir adında bi sahabe köpek falan yetiştiriyomuş.peygamberimizede köpek saldırmış kıtmirin selamı var demiş köpek gitmiş falan.bi arkadaş anlatmıştı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Davos
    Davos's avatar
    Erkek

yok arkadaş ben kaçmam Kaçan kovalanır :) 
    ZATEN YAKALANCAKSIN :)
    Unutmayın ERKEKLİĞİN %10'U KAÇMAK
    %90'ı YAKALANMAMAK :) Yakalandık dan sonra kaçmanın bir manası yok bence :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek

büyük ve güçlü görünüyorsa arap atı gibi koşarım... 

,,,lel,,,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Şu köpeklerden benim kadar korkan pek yoktur heralde.Ama eskide kaldı.Arkadaşla tarla gibi biyerden geçip kısa yoldan alışveriş merkezine geçelim dedik.Ve İlk apartmanı geçtikten sonra bir köpek bizi görür görmez üstümüze koşmaya başladı.Yakalasa mikicek,hiç acımıcak.Aynen bizde topuk tabiki.Baktım koşamıyorum botlarla ve iyice yaklaştı hayvan.Döndüm köpeğe doğru,o korkuyla bir tekme attım,hayvan inleyerek devrildi.Ve topuğa devam,baktım ki daha çok hırslanmış geliyor.Bende durdum artık yeter dedim o üstüme atladıkça tekmeyi indirdim.Sonunda pes etti,güvenlik sağolsun köpeği uzaklaştırdı sonra :D bu da böyle bir anımdı yani.Artık köpeklerden korkmuyorum.Baktım üstüme geliyor,bende onun üstüne gidiyorum :D tabiki hemen geri vites yapıyor hayvan :D

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    irem27
    irem27's avatar
    Dişi

Abd'de bu konuda durum soyle , diyelim ki kopeginizi bahcenizde besliyorsunuz ve yoldan gecen unbalanced'i isirdi , kopek evin mali sayildigi icin unbalanced sahibini dava ettiginde mahkeme tazminati once davalidan talep edecektir,kopegin sahibinin odemek isin yeterli imkani yoksa yada isi de yoksa  http://www.clarklawnj.com/dog-bites/  burada anlatildigi gibi isirilan bir kisinin tazminat olarak 495 bin dolari kopegin sahibinin ev sigortasindan aldigini anlatiyor . Bir digerinde 250 bin dolar alinmis,digerinde de 375 bin dolar . Abd'de yilda 5 milyon gibi rakamlara ulasan bu tur kopek isirmalari repor edilmis.

There was an irem come unto the earth,born in the holy land of Pennsylvania,raised in the mystical east of Allentown.She believed she had the power to help herself and all mankind,so that others saw her power and came to her to be healed of their troubles and their many diseases.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

hacı hiç mi call of duty oynamadın :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

bıçağım varsa direk alır gözüne sokarım o an yarra yer gider zaten 

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:
    -----------------------------

Abd'de bu konuda durum soyle , diyelim ki kopeginizi bahcenizde besliyorsunuz ve yoldan gecen unbalanced'i isirdi , kopek evin mali sayildigi icin unbalanced sahibini dava ettiginde mahkeme tazminati once davalidan talep edecektir, http://www.clarklawnj.com/dog-bites/  burada isirilan bir kisinin tazminat olaak 495 bin dolari kopegin sahibinin ev sigortasindan aldigini anlatiyor . Bir digerinde 250 bin dolar alinmis,digerinde de 375 bin dolar . Abd'de yilda 5 milyon gibi rakamlara ulasan bu tur kopek isirmalari repor edilmis.

-----------------------------

türkiyede öyle olsa köpeklerin hayatta nefret ettikleri ne varsa yapardım heralde :)

,,,lel,,,
Toplam Hit: 8061 Toplam Mesaj: 75