folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Saldırısından Nasıl Korunursunuz?

Köpek Saldırısından Nasıl Korunursunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

irem27 bunu yazdı:
    -----------------------------

Abd'de bu konuda durum soyle , diyelim ki kopeginizi bahcenizde besliyorsunuz ve yoldan gecen unbalanced'i isirdi , kopek evin mali sayildigi icin unbalanced sahibini dava ettiginde mahkeme tazminati once davalidan talep edecektir,kopegin sahibinin odemek isin yeterli imkani yoksa yada isi de yoksa  http://www.clarklawnj.com/dog-bites/  burada anlatildigi gibi isirilan bir kisinin tazminat olarak 495 bin dolari kopegin sahibinin ev sigortasindan aldigini anlatiyor . Bir digerinde 250 bin dolar alinmis,digerinde de 375 bin dolar . Abd'de yilda 5 milyon gibi rakamlara ulasan bu tur kopek isirmalari repor edilmis.

İrem'cim ya sen hayal dünyasında yaşıyorsun ya da anlattıkların bize masal geliyor.

Öyle 200-500 bin dolar arası veriyorlarsa ben hemen uçak biletimi alıp Amerika'ya geliyorum. ( Bahsetttiğin yer her neresiyse )

Kendimi ısırttıracağım birkaç köpek bulayım yeter yok kendileri kibarca ısırmıyorsa da ısırttıracak bir yol buluruz elbet sen yeter ki dolarlardan haber ver :P 

L-O-L!!!

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lacuradeamore
    lacuradeamore's avatar
    Erkek

hezarfen bunu yazdı:

hareketli gördüğü için kovalıyor, bisikletten in , yanından uzaklaşana kadar elinde götür, zaten inince kaçıyorlar. özellikle köpek kangal filansa sakın vurayım, taş atayım deme, korkuyorsan da belli etme , kalabalık grupsa en zararsız gördüğünü sev, kaçarak başarıya ulaşamazsın, ilyas208 nickli mürid (ev arkadaşım olur), köpekten bisikletle kaçarken düşüp kolunu kırdı, aylar geçti halâ kol bozuk. bu düştüğü zaman zaten köpek geri dönüp gitmiş, kovalamasının sebebi hareket yani

Serdar Askeriydeki köpek sürüsüne denk gelmedin mi hiç nöbete giderken millet korkudan manevra patlatıyordu :) bide ersen binbasının köpeklerin arasında kaldığı anı unutamıyorum :)

Ben veremden öldüm Belki ölmezdim Sıkıntım olmasa Paradan yana.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

hiç bir köpek insana saldırmaz bulöf yapar

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bisikletle bizim köye gitmeyi düşünüyorum, ancak yolda arabayı bile kovalayan köpekler vardı, tek çekincem onlar işte. tam gaza gelmiştim gidiyorum diye aklıma bu itler geldi vazgeçtim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

kelebek çakı taşımanı tavsiye ederim yada koşu klubüne filan girmeni benim bir kere köpek kesmişliğim var inşallah bidaha o duruma düşmem :D

arbeit macht frei
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilyas208
    ilyas208's avatar
    Erkek

hezarfen bunu yazdı:

hareketli gördüğü için kovalıyor, bisikletten in , yanından uzaklaşana kadar elinde götür, zaten inince kaçıyorlar. özellikle köpek kangal filansa sakın vurayım, taş atayım deme, korkuyorsan da belli etme , kalabalık grupsa en zararsız gördüğünü sev, kaçarak başarıya ulaşamazsın, ilyas208 nickli mürid (ev arkadaşım olur), köpekten bisikletle kaçarken düşüp kolunu kırdı, aylar geçti halâ kol bozuk. bu düştüğü zaman zaten köpek geri dönüp gitmiş, kovalamasının sebebi hareket yani

Sevgili ev arkadaşıma katılıyorum sakın kaçmayın kaçarsanız kaybettiniz demektir ben kaçmamayı öğrendim ama baya bir şey atlattım ameliyat felan filan 4 ay oldu hala tedavi devam ediyor biraz geç öğrendim ama asla unutmam bundan sonra :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hayat öyle COD kadar kolay değil. Köpek geliyor çek bıçağı del köpeği gibi bir şey yok. O anki göt korkusuyla değil bıçak katana olsa elinde unutursun. Sanmıyorumki kimse üzerine koşan köpeğe allah allah allah diye bıçakla koşsun.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyax_gokhan
    manyax_gokhan's avatar
    Erkek

Bisikletle gezersen saldırı anında hemen in sonra yapacağın iş saldıran köpeğin cinsine göre değişir bir çok köpekde en etkili yöntem ekmek kırıntısıdır köpek havlaya havlaya geliyosa garanti işe yarar yaklaşınca at ekmeği önüne ufak ufak.. köpek ilk ekmeği yedikten sonra diğerlerini senden ne keadar uzağa atarsan okdar zaman kazanırsn. köpeğin bölgesini geçtikten sonra bırakır peşini

Eğer köpek sinsi sinsi geliyosa o köpekten korkulur kesin ısırmaya geliyodur en etkili yöntem önce taşla saldırmak sonra sağlam bi sopayla savunmaya geçmek bisikleti de kendine siper etmek..

Kendi tecrübelerimden bi kaç aktarma..:)) 

Kasabın mesleğini bilmezsen, beslediği kuzuya şefkatini sevgisinden zannedersin. Her başını okşayanı dost her başını ağrıtanı düşman bilme...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

köpek kovucu cihazlar var al ondan köpek kovalamaya başlayınca çalıştır anında kaçarlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

Clostridium bunu yazdı:

bıçağım varsa direk alır gözüne sokarım o an yarra yer gider zaten 

köpek lens mi :D

http://www.leyladansonra.com/
Toplam Hit: 8062 Toplam Mesaj: 75