folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Köpek Saldırısından Nasıl Korunursunuz?

Köpek Saldırısından Nasıl Korunursunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

köpek savar harbiden işe yarıyor hocam. 2-3 saniye içinde etki eder hayvana ve uzaklaşır hayvan o ortamdan hocam. kaldığım sitede bir arkadaşta vardı denemiştik harbiden de işe yarıyor o melet. ama ota boka kullanıp hayvanları rahatsız etmeyin. :/

. . .. . ... .
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Üzerine işerim köpeğin :D

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek

HoLyCat bunu yazdı:
    -----------------------------

irem27 bunu yazdı:

911 i ararim ,  hayvan control hemen gelir ,Turkiye'de de herhalde buna benzer bir uygulama vardir.

Avrupanin Gozunu seveyim :)

Bi Avrupali olamadik anasini satim.

Avrupada oluyordur belki, amerikada olsa 911 o ise adam gondermek icin 2 saat bekletir. En guzeli takma kopegi o kosturur pesinden sonra gider. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

eline değenek al yaklaştıkça patlatırsın kafasına :p

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MaviGozluDev bunu yazdı:

irem27 bunu yazdı:

911 i ararim ,  hayvan control hemen gelir ,Turkiye'de de herhalde buna benzer bir uygulama vardir.

911 15 sn içinde orda olabiliyo mu mesela.?

neden bu adamın dediğine cavp vermiyorsun??

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

6 sayfalık goygoy ve  cahiliye methiyeleri yazmışsınız. Videolardaki mevzuları bilmem ama, köpek savar gerçek. Bilmediğiniz üzere köpeklerin ses eşiği bizden farklıdır. Böylece bizim duyamadığımız frekansları duyarlar. Bu bahsedilen köpek savarlarda bu frekansda köpeği huzursuz edecek "sikerim ya kafam kazan oldu ben gidiyom" dedirtecek düzeyde ses yayar ve köpek savılır.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnt
    cnt's avatar
    Erkek

köpeğe yüksek sesle bağır (yapma oğlum, dur vb.) elinde bişey varsa onu göster olmadı yanında bisküvi taşı köpek saldırıya geçerse al oğlum deyip bi tane ver.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Davos bunu yazdı:

Arkadaşıma sağlam bir köpek saldırmıştıı çok ağır yaralanmıştı :)
    Köpeğe tekme yumruk attıkca köpek daha çok hırslanmaya başlamıştı demişti ..
    Sonradan öğrendik ki Saldıran köpeği kulaklarından tutup kaldırmaya çalışmak lazım mış :) Başarırsan köpek savunmasız kalıyormuş :)

Kulağından tutacak olsam zaten ben arada çıkar köpek kovalarım ağzını kırim :D köpeklerin gıdısını okşamak en azılı köpekleri sakinleştiriyormuş. Tabii bu dz en az kulak yakalamk kadar zordur galiba :)

We can be more, we can be much more.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

üniversite zamanında bir gece kafam fena güzelken, arkadaşlarla dışarda geziyormuşuz. 10-12 tane köpek bize saldırmış (olayı onların ağzından yazıyorum çünkü hiç hatırlamıyorum. fena kafayı bulmuştum.) herkes etrafa kaçışırken ben köpeklerin üzerine atlamışım. bağırarak, küfür ederek. gecenin finalinde, kaçan köpekler, onları yalpalayarak kovalayan ben, ve benide düşüp kafamı gözümü yarcam diye kovalayan 5 arkadaş :) sanırım köpekler, kendisinden korkmayan, üzerine gelen şeylerden korkuyo. pitbull lar için söyleyemem ben bu lafı ama.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

kaçacaksın, yakalanacağını anlayınca tekme tokat ama kollara dikkat etmek gerekiyor, köpek eğitimlerini izliyorum hayvan direk kola atlıyor direk koldan ısırmaya çalışabilr, Gardını düşürmeden sol kroşe ve içerden aparkat çıkabilrsin, hayvan zayıf düşürse kombine yapıp işini bitirirsin. ama ben kavgayı tavsiye etmiyorum çünki bir hayvan severim..

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
Toplam Hit: 8058 Toplam Mesaj: 75