Kopekler Ve Erkekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    Köpekler(sadık) ve Erkekler ha.
    Güzel bir bağdaştırma.

Bende kadınlarda şöyle bir bağdaşlık kurdum;

Kediler(nankör) ve Kadınlar...

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    tşk nowalgin bunu düşünmemiştim..aslında kadınlar - tilkiler desek daha iyi olur

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal2
    Criminal2's avatar
    Erkek
    "Kadınlar erkeklerin yanlarında dolaştırdıkları fino köpekleridir"(Niçe)
    Bu görüşü katılmamak elde değil....
    Tüm doğadaki hayvanların erkeği güzeldir.Bu sebebten insanın de erkeği güzel olmalıdır.Ama insanın dişisi diğerlerinden farklı olarak çirkinliğinin bilincindedir.Bu yüzden makyaj yapar.
    Dişiler o kadar bakıma muhtaçlardır ki sırf erkeklerin ilgisi çekmek için silikon taktır. Bel ağrısı,kemik eğriliği ve denge bozukluğuna yol açan topuklu ayakabılar giyerler.
    Hangi aklı başında erkek sağdece dişilerin ilgisini çekmek için kedine bu denli eziyet erder ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    insan insandır hayvanda hayvan bunu ayırt edememek ne kötü... insan tekil olarak yaratılmamıştır kadın ve erkek erkek ve kadın birlikte olmak için beraber olmak için dostluk arkadaşlık aşk sevgi yaşam için yaratılmıştır, ne kadın erkeksiz (bknz: laila) nede erkek kadınsız (bknz: karaköy) yapabilir ancak gel görki bir arkadaşın dediklerine katılmamak elde değil, doğada her canlının güzel olanı erkektir insan oğlundada böyle ama kadınlar güzel görünürler (bunu hiç bir kadın söylemez çünki işin aslını bilirler, erkeklerse kadın çekici geldiğinden onlara hep güzel gözü ile bakar) çünki erkeğine güzel görünme isteği ile kendine yapmacık güzellikler serpiştirir... birde gerçeklerin ispatı vardır bir kadın elbiselerini 2 gün çıkartmasın aynı elbise ile işe gelsin ne kadar itici gelecektir bir görün, bir kadının makyaj yapmamış halini düşünebiliyormusunuz? bana birtane makyaj yapmiyan kadin gosterin hehe hepsi yapar bir sekilde, kadinin ter kokusu bile erkeğinkinden bin kat kotudur on tane erkegin ter kokusu bir kadininki kadar igrenc olamaz ben buna sahidim yani pes dedirtiyorlar ama kadin olmakta zor olsa gerek dusunsenize biz mevsimden mevsime evimizi badana boya yaptiriyoruz yada yapiyoruz binbir zahmetle oysa onlar alisik her gun yapiyorlar bu isi hemde zevkle :) saka bi yana dedigim gibi kadin kadindir erkekte erkek ne kadin erkeksiz ne erkek kadinsiz yapamaz ben hayatimda bir kadin olmadigini dusunemyiyorum!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaNaTiK
    FaNaTiK's avatar
    Erkek
    Criminal2 bunu yazdı:
    -----------------------------
    "Kadınlar erkeklerin yanlarında dolaştırdıkları fino köpekleridir"(Niçe)
    Bu görüşü katılmamak elde değil....
    Tüm doğadaki hayvanların erkeği güzeldir.Bu sebebten insanın de erkeği güzel olmalıdır.Ama insanın dişisi diğerlerinden farklı olarak çirkinliğinin bilincindedir.Bu yüzden makyaj yapar.
    Dişiler o kadar bakıma muhtaçlardır ki sırf erkeklerin ilgisi çekmek için silikon taktır. Bel ağrısı,kemik eğriliği ve denge bozukluğuna yol açan topuklu ayakabılar giyerler.
    Hangi aklı başında erkek sağdece dişilerin ilgisini çekmek için kedine bu denli eziyet erder ?

abijim sana katılıom dostumss çooook haklısın bence benım aklıma belkı konuyla pek alaka kuramıycaksınız ama bır ınternet sıtesınde okudugum bir söz aklıma geldı

allah kızlara çok konusmaları için ıkı agız vermıs erkeklerede çok dusunmelerı için ıkı kafa vermıs

bu söz bence süpeeeerrrrr yaaaaaa

imzaya gerek yok nıckımız yetıyo sonucta dımı :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    yaaaa arkadaşlar . istediğinizi söyleyebilirsiniz.ama şuda bir gerçekki kadınsız yaşayamıyorsunuz ..doğanın kanunu bu. erkeklerle dolu bir dünya düşünebiliyormusunuz?

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek
    E ona bakılırsa siz de erkeksiz yaşayamıyorsunuz

Kadınlarla dolu bir dünya düşünebiliyormusun?

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    NowalgiN bunu yazdı:
    E ona bakılırsa siz de erkeksiz yaşayamıyorsunuz

Kadınlarla dolu bir dünya düşünebiliyormusun?

lezzolarla toplar nerden çıktı sanıyosun?

gerçi bi kadın bi erkekle birlikteyken düşünmeme izin vermiyosunherşeyi senin istediğin gibi yapıyoruz der erkekte tamam bugün senin istediğin olsun der sora kadın tamam dışarı çıkalım der erkekte onaylar kadına sorar nereye gidelim kadında bilmem sen nereye gitmek istersin? şimdi gene erkeğin istediği oluyo siz bişi istediğinizi sanıyosunuz ama gene bizim istediğimiz oluyo ne garip dimi sadece ekonomik yönden bağımlı erkekler eşlerine sözlerini tam manasıyla geçiremezler eğer geçiriyolarsa o kadınlar aptaldır ve son derece gerzektir ben karı kız işlerine bulaşmama prensibini sürdürüyorum çünkü burdan birine bulaşsam kontorum bitti tşört alacam hadiyemeğe gidelim sinemaya gidelim cartı curtu banane gidiyosan git tamam arada sırada giderizde senin kontorundan banane masraftan başka bişi değilsiniz be isteklerinizde bitmiyo alıyoz sora kullanmıyonuz ama başkasını istiyosunuz varlığınızın gerekliliğini daha tam olarak çözmüş değilim zaten osmanlıda sizin yüzünüzden dağılma dönemine girdi nice savaşlar sizin yüzünüzden çıktı james bond her filimde sizin yüzünüzden ölme tehlikesi geçirdi (her ne kadar izlemesemde) daha varda var yararlı bi işinizi görmüş değilim ha meri curie var oda radyasyonu buldu organ iflasından gitti onun bulduğuda pek yararlı bişi değil nükleer savaşlarda onun yüzünden başladı sayılır demi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    :ppppppppppppppppppppp...canım sıkkınnn;((

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lmblack61
    lmblack61's avatar
    Erkek
    burcılı sana bunu hıc yakıstıramadım bak abın olarak bende bır erkegım ama kopek deılım

sen zekı bı kıssın daha ılgınc konular bulabılırsın canım daha guzel seyler bulmayı dene olurmu:)

m@ckali
Toplam Hit: 13367 Toplam Mesaj: 69