Kopekler Ve Erkekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    tursted sana sadece gülerimmm :))))

benim dünyalar cicisi aşkım varrrrrrrr.ama o senin gibi değil..anlaşılan senin mizah anlayışın sıfır. ne o üstünemi alıdın?? ::) cicime bu gösterseydim o gülüp geçerdi :))) aman beeeeeeeeeeeee size yazanda kabahat:P

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzy
    tazzy's avatar
    Dişi
    Erkekler ve köpekler haa hakikaten çok geyik başta hakaret gibi geliyor ama aslında herkes köpekler gibi sevmeyi bilse... Sonuçta bir kere seversin ve o devamlı gözlerine bakıp karşılıksız bir sevgi bekler senden menfaat yoktur ve bir parça verilen yemeği bile ölene kdr unutmaz! Keşke herkes hakaret olarak algılanan köpekler gibi SEVSE!

Tüm genellemeler YANLIŞTIR!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTeuS
    MaTeuS's avatar
    Erkek
    kız milleti değilmi köpek olursunuz bizede neyse konuşmayım şimdi :P

dikkat
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelman81
    angelman81's avatar
    Erkek
    Bu nasıl bi tartışma ya. Neden cevap veriyorsunuz anlamıyorum. Demmekki burcilinin erkek arkadaşı bir köpekmiş (onu öyle sevdiğine göre). Delikanlı adam köpek lafını falan kabul etmez bir defa. Erkeklerle köpekleri özdeşletiren zihniyetlere şaşırıyorum. O kadar çok seviyorsan köpekleri kendini erkeklere becerteceğine git köpeklere becert....

akıllı olun ... aklınız bipppppppppppppppppp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    tazzy çok güzel yazmışsın eline sağlık

diğerlerine gelince..burası geyik muhabbeti konusu değil mi????????? ulaaaannn sanki derin konularda açmışız konuyu be!!! amma sıktınız sinir ettiniz beni sonunda ha!!!!
    ulan angeloy81 salakmısın nesinn hoşuna gitmiyosaaa okuma be kardeşimm yaaaa kaç kere dedikk geyik olsun diye yazdık diyee ! allahım ya rabbimm !

sevdiğimede kimse laf atlasın! gebertirim! yazmayın abi!! kitleyin konuyu!

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    angelman 81 :"" O kadar çok seviyorsan köpekleri kendini erkeklere becerteceğine git köpeklere becert...""
    sen adammısın beee ! yıkıl gözüm görmesin! keşke sende bi köpek kadar olabilseydin! ulan nereye kadar getirdin konuyu!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek
    E haklı sayılırsın burculi Köpeklere bir kez yemek ver ya da bir kez başını okşa hemen bi tarafı kalkar, bi daha kalksın diye aptal aptal tekrar başının okşanmasını ya da yemek verilmesini bekler :) Hatta beklemekle kalmaz yemek veren ya da başını okşuyanın korumalığına soyunur, üstelik kendisini feda ederek :)
    Köpekler gibi herşeyi kendisinin sanır ve evet küçük olanları sinirli olur, çünki küçük olanları lider olur, liderler zeki insanlardır, zeki insanlar aptallık duymak istemediklerinden çarçabuk kızarlar , herkesi kendisi gibi zeki kabul ettiklerinden en küçük aptallıklarda hayal kırıklığının getirdiği üzüntünün kızgınlığa dönüşmesiyle parlarlar :)
    Ama aptal hala aptal olduğunu anlıyamayacaktır, çünki o da en zeki kendisini sanır.
    Haklısın köpek kadar yalakayız kadınlara karşı, dünyanın içine ettiniz, lezbiyenlik topluk Siz kadınların aptalca gururu ve dolayısıyla kaprisleri neticesinde peydahlandı ve hala aptal gururu-kibri ile yaşıyorsunuz.
    Aslında her biriniz melek gibisiniz. Dünyayı sizler yönetseniz eminim dünya daha yaşanır bir hal alır ama erkeklerle ilişkilerinizde ne istediğinizi bilmiyorsunuz ya da ifade edemiyorsunuz. Köpek gibi anlaşılmayı bekliyorsunuz (bakın sizinde bir benzerliğiniz varmış köpeklerle), oysa onlardan farklı olarak beyin verilmiş sizlerede.
    Neyse yaf bu konu uzar gider, bence yaşamın en derin ve en çabuk halledilmesi gereke ve tüm sorunlarında başı olduğunu düşündüğüm bir sorundur bu.
    Her ne kadar geyik başlığı altında açılsada her geyiğin altında bir gerçek yatar lafını da unutmayalım.

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    istemihanbugra
    istemihanbugra's avatar
    Erkek
    burcili neden boyle bir konu sectigini anlamiyorum.Cunku erkegi hakarete varan bir sekilde kopege benzetmen yalnizca icdunyanin ne kadar bos ve karanlik oldugunu gosterir.O saydigin ozelliklerin her birisi veye herhangi birisi hem erkekte hemde kadinda bulunabilir. Ama bunu genelleme yaparak belli bir kompleksten kurtulma cabasi olarak goruyorum ben.Yani kendi ile barisik olmayan insan erkek yada kadin farketmez eksikliklerini kapatmak icin bole seylere girisebilir.Ayrica demisinki buna erkek arkadasim yalnizca guldu.Bende tebrik ediyorum erkek arkadasini olgun biriymis.Iyiki sana bu ne rezalet artik buyu dememis cunku bu seni kirabilir ve iyice komplekslerine seni esir edebilirdi.Boyle bir seyi saka olarak algilaman bile yenilir yutulur birsey degil zaten hakaretin ne zaman saka oldugunu sana sorarim.Bence buyume zamanin geldi.Biraz ihtiraslarindan ve ilgi cekme saplantindan siyrilda saygi penceresinden dunyanin ne kadar guzel gorundugunun farkina var.Inan bundan daha fazla zevk alacaksin.

istemihanbugra
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    allaha çok şükür hiç komplekslerim yok
    ayrıca bu yazıyı başka bi siteden bulmuştum ve bir erkek tarafından yazılmış :)))

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL
    ReaL's avatar
    Erkek

1:kızları sikeceksin göteten ölecekler dertten

2: sikip bıraktığında herzaman aglarlar kızlığım gitti die biz bunu genelde keni enciği ağlamasına benzetiriz

3: kadınları buzaman kadar överdik simdi sadece sikip bırakıcaz erkekler olarak

4: köpekler olmadan siz dünyada olmazsınız bunu bilin.

5: kadının sırtından sopayı karnından sopayi eksik etmeyeceksin.

6: Kadınlar herzaman yatağa girene kadar kuyruk sallarlar sonrada ağlarlar :)

0,1d0,2i0,3L0,4L0,5e0,6r0,7d0,8e0,9S0,10i0,11n0,12!0,13!0,14!0,15.
Toplam Hit: 13323 Toplam Mesaj: 69