Kopekler Ve Erkekler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burculi
    burculi's avatar
    Dişi
    ben kimseye saldırmıyorum be ben hayvanları çok severim çok cici oluyorlar hatta aşkıma hep kedi yavrusu derim

''-Hayatım boyunca senin gibi bir kız aradım.. -Hayatım boyunca senin gibi erkeklerden kaçtım...''
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    tamam burcili tamam.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolio
    coolio's avatar
    Erkek
    Kadınlar dövülmemeli :)
    onlar birer çiçekdir
    sulamak lazımdır ..
    ne alaka derseniz bilmiyorum walla :))))

way hayvan way
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    corvetteTURK
    corvetteTURK's avatar
    Erkek
    erkek adama ne lazımdır:

1-corvette marka araba(76 model)----bende var
    2-yüksel ak tan bile güzel bir kadın----bende yok
    3-silah koleksiyonu---bende 1 pompalı - 1 uzun 9mm 18 li var bide harika bi bıçak----henüz koleksiyon eksik
    4-bok gibi para---henüz yok o kadar
    5-malikhane---bende yok
    6-yelkenli yat (en az 30mt)---o da yok
    7-kapının önüne bağlı 1 tane de kürt köpeği :))
    lazımdır...

herkes ölecek.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marcorodigy
    Marcorodigy's avatar
    Erkek
    nebuyahu erkekler şööle erkekler bööle bak şimdi bir yazı hazırlıycam sizin canınızı sıkıcam Beğeniyorsanız kardeşim kadın erkek aşitdeğil erkek kadından hjer yönden üstün birkere fiziksel olarak tan başlıyor bu olay ve devam ediyor yeter yahu böyle salakça konuardamı konuşucaz ayıp be bu yaptığınız erkekler şööle yok bööle peki okuyun bakalım başlığını buradan veriyorum girin bakın KADINLAR = ??

"ÖĞRENİN olm ÖĞRENİN önce okuyun kendinizbilin bu işler aldım yazıyı koydum alın okuyunla dönmez elalemin sikiynen geredeğe girilmez beyler" Düzgün konuşan bir ateist olmayı öğrendiğin zaman bekleriz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    santor
    santor's avatar
    Erkek
    işte bu konuya son nokta arkadaslar
    kadınlar gercekten maymuna benzeler bir ozlu soz bile var...
    "kadınlar maymuna benzerler baska bir dal bulmadan tutundukları dalı keısnlıkle bırakmazlar" BalzaC
    aha bu na diceniz sempazeler sıze muz alcam sıze yeter
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    limon
    limon's avatar
    Erkek
    erkek arkadaşlar sizin anneniz maymun kadın arkadaşlar sizin babanız köpek mi yapamyın insan insan hayvan hayvan ne bu ya off vallaha benim bir sevgilim var hiç hayvna benzemiyor derdi yk dırdırı yok fıstık gibi gidiyor inş.. bozulmazz dua edinde evlenem muahahahahahaha
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Burculi yarası olan gocunur Erkekler hakkında böyle bir konuşma yapmandan dolayı seni men ederim ahlak sahibi kriter sahibi bir insan aşağılık kompleksine kapılıp kimseyi aşağılayamaz çünkü kendi küçüktür aynada kendisi görür!

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trusted
    trusted's avatar
    Erkek
    Anlaşılan bu kızın canını biri fena yakmış.Yazılarından da edindiğim gözlemlere göre bu burcili denen şahıs eski erkek arkadaşının kendisine karşı yapmış olduğu yamuk dolayısiyle saldırgan bir tutum içine girmiştir bu tip vakalar ilk zamanda gözden kaçırılırsa söz konusu şahıs (burcili) ilerde ön psikolojik sorunları sonraki özel yaşamında etki edebilecek ve dolayısıyla içinden çıkılmaz bir hal alabililecektir.Bu tip hastalarda başka bi durum ise deneyimlerime de dayanarak söleyebilirimki cinsel sorunları olan veya babası tarafından antinormal haraketlere maruz kalmasıyla ortaya çıkar.Lütfen dalga geçmeyelim nasihat de vermeyelim kızı ip numarasından bulup evini tespit ederek acilen ambulans gönderelim...
    Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim

trust
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kufurserbest
    kufurserbest's avatar
    Erkek
    savasma sevis
Toplam Hit: 13351 Toplam Mesaj: 69