folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Köpeklerden Kurtulmam Lazım...

Köpeklerden Kurtulmam Lazım...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bugün köpeğimle gezerken 3 4tane sokak köpeği bize saldırdı... Bende artık bunlardan kurtulmayı düşünüyorum! Sosisin içine böcek ilacı sıksam içinede 3 4 tane hapı ezip koysam köpekler o sosisleri yediğinde ölürmü? Eğer Bu yöntem zor diyorsanız kolayca bulabilceğim ilaçlarla filan nasıl kersin çözüme ulaşırım yardımlarınızı bekliyorum... belediye aranıyor belediye gelip toplamıyo köpeklerde gecelri insanları filan kovalıyor bu işlemi ben yapıcam lütfen yardım edin

dışarda çok ses var içerde uzay.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bertanyus
    bertanyus's avatar
    Erkek
    doğal seleksyon :/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

sosisin içine ilaç koyupta köpeği zehirlemeyi aklından geçirme.. sonuçta oda bir canlı.. köpek savar diye bir cihaz var onu araştır istersen bu cihaz sadece köpeklerin algılayabileceği bir ses çıkıyor..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    hocam onlar 50 60 ytl bişi hem benim köpeimle gezerken öle birşey kullanamamki? yanımda köpeğim oluo çünkü... hemde bu çzöüm değilki bana babsi ile bana saldırmazlar başkasnıa saldırrlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    sokak köpeğiyse belediyeyi ara..

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    belediyede gelmiyoki... hayvanseverlerden korkuolar herlde

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Valla Ben Şahsımda Köpek Fobisi olan birisiyim, Asla yanaşmasınlar bana isterim.. Gel gelelim Sosis Fikrin uygundur Bence Harika Giderde, Vicdanen Rahatmısın Hocam Orada Öldürdüğün neticede Bir Candır. Ne Biliyim Ters Gelmiyormu Vaziyet Sana.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
    Beldediye Gelmio işte... En iyisi ben kendim hallediyim bu sorunu zehir konsnda bi yardm edersnz sevnrm...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek

shockman bunu yazdı:
    -----------------------------
    Valla Ben Şahsımda Köpek Fobisi olan birisiyim, Asla yanaşmasınlar bana isterim.. Gel gelelim Sosis Fikrin uygundur Bence Harika Giderde, Vicdanen Rahatmısın Hocam Orada Öldürdüğün neticede Bir Candır. Ne Biliyim Ters Gelmiyormu Vaziyet Sana.
    -----------------------------

Hocam ordaki bir canda çevreye zarar oluo soka köpeği birini ısırsa belki o adam mikrop kapçak her geçen gün daha tehlikeli bir hal alıo... sosisi fikri uygun dedi raid böceksavar var elimde bu kesin öldürürmü hayvanlar acı çekmesin bundan rahatsız olurum işte 1 2saat içinnde ölürlermi?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek
    Hocam muhtemelen sana ve köpeğine saldıranlar sokak köpekleridir. Bence düşmanını iyi tanı. Zehir fikrinin insani yönü tartışılır. Benim kangalım var. İlk zamanlarda yavruyken gezdirirken çok sataşan köpek oluyordu. Bizimkiside gaza gelip onlara saldırıyordu. Baktım olacak gibi değil öncelikle tasmasını değiştirdim. Dikenli tasma aldım. Çünkü köpekler kavga ettiklerinde öncelikle boyunlarına saldırıyorlar. Dolaşmaya çıkarken yanımda sopayla dolaşmaya başladım. Saldıran köpeğin çatısına sağlam bi şekilde oturtursan zaten viyaklayıp kaçıyor. Şimdi boyutlarından dolayı bizimkine saldırmaya cesaret eden yok ama köpek gördüğünde kontrol etmesi çok zor oluyor beni de peşinden sürükleyip götürüyor. Ama sopa iyi yardımcı. Piyasada açılır joplar falan var. Taşıması pratik. Beyzbol sopası al dicem ama dikkat çekiyor çok. Polislerle papaz olabilirsin...

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saint_of_rock
    saint_of_rock's avatar
    Erkek
     hocam jopların fiyatları ne kadar bir bilgin varmı? + bize uznu bişey lazım bezbol sopasndan daha kısa ama en az direskten parmak uçuna kadar uznu olsn yani

Toplam Hit: 8447 Toplam Mesaj: 70