folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Korkunç Kaza Mobese Kamerasına Yakalandı

Korkunç Kaza Mobese Kamerasına Yakalandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek

ANTALYA,05.05.2008 16:51:51
    Antalya’da yolu karşıdan karşıya geçmeye çalışan yaşlı adama otomobilin çarpma anı ve yaşlı adamın havada takla atarak yere düşmesi MOBESE kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

Konyaaltı Caddesi üzeri Sea Life kavşağında meydana gelen kazada, plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen otomobil, yolu karşıdan karşıya geçmeye çalışan açık kimliği belirlenemeyen yaşlı şahsa çarptı.

Çarpmanın etkisiyle havaya fırlayan ve takla atarak otomobilin on metre önüne düşen yaşlı adamın yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Kaza sırasında yaşlı adamın elinde bulunan poşetler yola savruldu. Hastaneye kaldırılan yaşlı adamın durumunun ağır olduğu öğrenilirken, polis kazayla ilgili tahkikat başlattı.

AYHAN TÜRKEZ-ANTALYA

KAYNAK

http://www.iha.com.tr/haber/video.aspx?vid=938&cid=735

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    HiTLeRFaN bunu yazdı:
    -----------------------------

videosunda daha net goruluyor;

ne koymu$ be :F 

ordaki senin baban olsaydı koymuş değilde çarpmış derdin. :s

///______________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Yuh be adamın kemik falan kalmamıştır herhal acıdım bak şimdi.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek
    yazık la adama

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

amca kirmizi i$ikta gecmi$ gibi.

aracin plakasi ve surucusu tespit edilemedi denmesi de komik. carpan adam hemen kenara cekmi$, arabadan inip amcanin yanina gelmi$.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mosquit0
    mosquit0's avatar
    Erkek
    haberde ızledım arabaya yesıl yanıyomus amcam 2 dk sabredemıdın mı ya cok kotu oldum onu ızlyeınce :S

adaletin bu suçu önleyemiyecek olduğunu düşünüyorsan yargıçda sen ol cellad da
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bluename
    bluename's avatar
    Erkek
    trafikte dikkat 10000 hayat:S

SENİNKİ YEŞİLDİ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turuncu
    turuncu's avatar
    Erkek

cidden korkunç bir kaza Allah acil şifalar verir inşallah.

şöle bi düşündüm cidden o adamın babam oldugunu Allah düşman başına vermesin böyle bi kazayı.  

plakanın ve sürücünün bulunmaması durumu bence iha'nın yorumu.

bende antalyada oturuyorum ve yakın bir esnaf arkadaşımıza kırmızı ışıkta geçip emniyet kemerini yakmadığı dolayısıyla ceza geldi biraz zor plakanın bulunmaması

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

adamda hakkatten öküzmüş.

1. sanıyorum yayalara yeşil yanmadı yada daha yeni yandı
    2.si  bir kere arabaları görüyorsun acemisi var ehliyetsizi var ne önüne atlarsın adam kaçabilirmiş kaçamamış demek acemi
    3.sü bu kadar öküz olursan zaten fazla yaşama sonucunda hayatta zorlanırsın.

tekrar tekrar dikkat etmek lazım trafikte.Odun, moloz çok bu gün kavga ediyordum.Bayı yukarıya çıkıyorum tam minibüs gördü bastı bastı önüme geldi durdu çektim arabayı geri geri kenara iki dakika beklesen nolur dedim duymadı basıp gidecekti.Bekledim baktı bana açtım kapıyı iki dakika beklesen nolcak diye bağırdım.

Adam sağına soluna bakındı sopa mı aradı bilmiyorum sonra dedi hızlı geliyordum.

Şimdi in ağzını yüzünü kır yawşağın sülalesinden gir ebesinden çık sonrada rahatla.Bu kadar odunluk olmaz ki.

Düzceye gittim cuma günü 3 şeritli yol ikisi bize ait rampa çıkıyoruz.Viraj gibi birşey var iki kamyonun birincisini geçtim dedim odunun biri gelir biraz baktım tır sollamış.Yol bizim adam görmeden basıyor araya kaçmasam kaza.

Şu eskişehirde eminim 30 yaşına gelmeden 3-4 ciddi kavgam olacak trafikte.KEsinlikle burda sağlam tanıdıklara haber verip buldurup dağa çıkartcam.Bir güzel ağzını burnunu kırıcam.Gerekirse bacağınıda kırıcam sonra ne bok yerse yesin.

Bu kasten adam öldürmeye girer.Ehh arabayla giderken bu kadar tedirgin oluyorsan yaya iken daha fazla dikkat lazım.

Çünkü 3. sınıf ülkelerde öncelik yayanın değil.Ölmeyenin.Merak ediyorum araba çarptığında kime zarar verir?İnsan ölür tabi ki.Bu durumda insan 5 kat dikkat edecek.Çünkü odun, haysiyetsiz şerefsizler çok...Bunları ya kasten adam öldürmekten götürcen yada incen döve döve komaya sokacaksın.Bu adamlara üniverste okutanda akla bi tarafına kaçar.. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek
    abi adam 2 ye parçalanmış, videoyu keşke izlemeseydim.. Allah rahmet eylesin ne diyelim.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KitZz
    KitZz's avatar
    Erkek
    HighNitro bunu yazdı:
    abi adam 2 ye parçalanmış, videoyu keşke izlemeseydim.. Allah rahmet eylesin ne diyelim.
    la direk öldürdün adamı durumu ağırmış ölmemiş ..
Toplam Hit: 5203 Toplam Mesaj: 23