folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Kullandığınız Laptopu Tavsiye Eder Miydiniz?

Kullandığınız Laptopu Tavsiye Eder Miydiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hp g6 2212 et tüm driverler güncel hala gta 5 açılmıyor.

formatladım yine açılmıyor.

atiye sevgilerimle.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hp pavilion g6  serisinden kullanıyorum i5 işlemcili 8 gb ram ve 120 gb ssd var  ssd takana kadar  biraz hoşnutsuzdum ama ne zaman ssd taktim farkı anladım evet ısınma sorunu var ama pek  derdim olmuyor.

bide ne iş için kullancagına göre değişiyor  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

monster abra a5 v1.1  fazlasıyla memnunum gta v hıgh ayarlarda super fps aldım dıger oyunları söylemıyorum bile herşeyinden memnunum kısacası, hatta 3 ay sonra ssd de bı sıkıntım oldu (250gb mushkın) sorgusuz sualsız adamlar değiştirdi ustune bırde komple genel temizlik yapılmış makınanın ıcıne , ıste bakırlara termal macundan tut kasanın normal pisliği filan ..

genede ince ele sık doku hocam, para sokakta bulunmuyo ama zamanında yaşadıgım sinir krizlerinden ötürü lenovo hp gıbı markaları önermem (: asus a gelınce cok şaşırdım bu monsterı almadan once o seriden almayı düşünüyordum (:

Clostridium tarafından 08/May/15 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    oksijen bunu yazdı

Monster abra a7 isinma sorunu yok birkere. Ekran fenadegil. Fiyati performansina gore iyi. Bakmaya deyer

Bende kullanıyorum çok memnunum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Asusa tövbe, monster laptoplar türkiyede mi satılıyor sadece yoksa global marka mı?

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

lenovo z580 ideapad kullanıyorum hocam. ses kalitesi muhteşem. Aliminyum kasa olduğu için galiba bir kere bile ısındığını hatırlamıyorum. Klavyesi de çok hoşuma gidiyor. Tuşlar çok sağlam hissettiriyor. Ekranı da fena sayılmaz standart ekran işte.

Ben aldığımda sıfırını free dos 1250 tl ye almıştı. iki sene oldu hala beğenerek kullanıyorum. 

Ha Ha!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Lenovonun alt versionlarından biri var bende b940 işlemci sen düşün çok memnunum 2 defa yere düştü az bişe çay döktüm elimden ne çekti be  ama bi gün banamısın demedi at formatı yola devam et. :)  Lenovo candır 3 yıldr kullanıyorum.

HeYeT tarafından 09/May/15 00:58 tarihinde düzenlenmiştir

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=471625&kat=6453&lang=tr-TR#.VU0y1fntlBc

bundan kullanıyorum performans olarak bu haliyle  yetiyor bide ssd falan takarsan artık iyice.

tek sorunu biraz kalın ve ağır olması ki bu beni çok etkilemiyor çünkü  çok fazla bir yere götürmüyorum.

bunun dışında  şu ana kadar 2 oyunda ısınma sorunu oldu bununda sebebi tek fan olması o bile baya yetiyor  ama çok ısınırsada turbo 

fanı var hem stabile çekiyor .

bunun aynısının 2 fanlısı ve incesi var fakat onların ekran kartı değişmiyor bunun değişiyor.

genel olarak memnunum  alalı 2 yada 3 ay oldu fakat şu ana kadar servislik bi durumum olmadı çok şükür .

fakat satış sonrası servisleride araştırdıgım kadarıyla monsterden genel olarak iyiymiş.

Nev-i Şahsına Münhasır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Asusa tövbe, monster laptoplar türkiyede mi satılıyor sadece yoksa global marka mı?

bildiğim kadarıyla türkiyede hocam  türk menşei olan bi marka zaten .

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oksijen
    oksijen's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

Sadece turkiyede satis yapiyorlar. En guzel yani laptopu sokmek serbes temizlik icin yada ssd takmak icin sokun takin kimse garanti gitdi diye zirvalamiyor. Lenova gibi markalar isletim sistemi ile ilgili sorunlarda bile garanti bahanesi yapiyorlar.

Toplam Hit: 5777 Toplam Mesaj: 63