folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kürt Açılımı,Türk Ezilişi

Kürt Açılımı,Türk Ezilişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

student bunu yazdı:
    -----------------------------

Madem muhalefet bu açılıma karşı , çıkıp bu sorunu çözmek için önerilerini ortaya koyacak.Öyle kenardan  '' ihanet  , ihanet '' diye bas bas bağırmanın sorunu çzömeye bir katkısı olmuyor , sadece  tribünlere oynamaktan başka bir işe yaramaz.

Yıllarca  pkk ' nın suistimal ettiği sorunlar var , bunların çözümü  Türkiyenin bundan sonra askerini ve vatandaşını teröre pisi pisine kurban vermesinin önüne geçecekse  , herkes çözüm önerilerini ortaya koyar , mutabakata varılır ve gereken neyse yapılır.Ama yok birileri terörün devam etmesinden medet umuuyorsa tabiki sorun çözülmesin diye hertürlü  çığırtkanlığı yapacaktır.

Bu gün Genel Kurmay bile sorun sadece  askeri yöntemlerle çözülemez diyorsa , bıralkında siviller çözüm önerilerini ortaya koysunlar .

Mantıklı ve Çözüme Giriş Şekli Belirten Bir Fikir, Tebrik ediyorum Hocam. Türkiyeyi sevmek Felaket Çığırtkanı Olmayı Gerektirmiyor. Bazan Hiç olmayacak olanıda Denemektir. Gerçek Aşk Gibi... Belki Hiç olamayanı Denedikleri için Lanetleyecek olanlar bile Çıkacaktır. Ama Türkiyenin Önünü Açacak Lanet Terörü Durduracaksa Akp yi Tam Destekliyorum...

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akpninin terörü durdurcağına inanıyormusunuz :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

aLman bunu yazdı:
    akpninin terörü durdurcağına inanıyormusunuz :)

Neden Olmasın, Zaten İnceleceği Noktaya kadar vardırdılar Olanları, Bi Şans Vermek lazım Kanaatindeyim... 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLman
    aLman's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kürt sorunu nasıl biter söliyimmi.  1.Amerikaya olan bağımlılıktan kurtululacağız. Çünkü bizim üstümüze salan bu puştlar. 2.cisi elebaşını ve pkknın örgütlenme komutanlarını sallandırılcakki  kürtlerin beyinlerini yıkayıpsavaştırmıcaklar. 3.cüsü ise Kürtlerin bu memlekette ya seve seve yada sike sike yaşayacaklarını öğrenmeleri
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aybey
    Aybey's avatar
    Erkek
    Türkiyede yaşıyoruz , gelişmelerden Türk hariç herkes memnun.Bu nasıl bir çözüm oluyor ?

El etek öpmeyi hiç tanımadı Zindanlar,sürgünler hiç yıldırmadı Kurşunlar yağdı da hiç aldırmadı Ocağı Türk, çeliği Türk, suyu Türk!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

http://www.anayasa.gen.tr/ 

Anayasa`nın 3. Maddesi :

Devletin Bütünlüğü, Resmi Dili, Bayrağı, Milli Marşı ve Başkenti Dili Türkçedir. ( neden k.rtçe kanal açtılar bilemiyorum ve k.rtler neden k.rtçe konuşuyor bu kadar samimilerse?)

Türkiye'de yaşayan herkes etnik kimliğine bakılmaksızın Türk vatandaşıdır. Türk milleti ve devleti ayrılmaz bir bütündür. ( peki neden k.rtler kendine Türk diyemiyorlar da  k.rtüm ben diyorlar madem bu kadar samimilerse  )

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ezme Yanlısı Beyin Sahiplerine Asla Laf Anlatamazsın.... Birlikte Yaşayacaz, Denilmektedir, Yalan Gülüşler ve Yalan Sözlerden Müteşekkil İhanetler le değil, Yaşatılacak Maymunlar Edinecez Denilmedi. Kürtlere Yaşatılacak Maymunlar Gözüyle Bakanlar Son Derece Rahatsızlık vesilesi Kişiler Olaral Savaşa Sos Sürmekte ve Tuzu Kuru Olan Kesimden Kişiler Olduklarıda Aşinadır.

Bu Çevre İnsanlarının Çocuklarının Askerde Pkk ile Çatışmaya Girmek gibi Sorun ve Derdide Yoktur.... Halkın Tohumuna Paramı Verilmiş Gitsinler Birbirilerini Boğazlasınlar. Mantığında Kişilerdir.

Türk Tarafı Belirsizlik Yüzünden Zaten Acı içinde Olduklarından Rahatsız Olabilir, Kanaatim Pkk nın Dağdan İndirilmesi İçin Bundan Daha Güzel Bir Zaman ve Fırsat olamaz Yönünde. Aklı Basmayanlara Diyecek fazla Bişey yok. Ne Denebilirki....  

Kürtler Seve Seve Varlar, Ama Kürtleri Babasının İti Görenlerede İyi Gözle Bakmaları Beklenemez... Ve Bu Kansızlar Kürtleri İnanılmaz Şeyler Yapmaya Zorlamaktadırlar, Aslen Soylarının Türk oldukları bile Söylenemez, Kürde Ateş Püskürenlerin Soy Ağacının Araplar la Alakalı Olduğunu Düşünüyorum, Araplar kürtleri Kürtlerde Arapları Sevmez Çünkü...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:

http://www.anayasa.gen.tr/ 

Anayasa`nın 3. Maddesi :

Devletin Bütünlüğü, Resmi Dili, Bayrağı, Milli Marşı ve Başkenti Dili Türkçedir. ( neden k.rtçe kanal açtılar bilemiyorum ve k.rtler neden k.rtçe konuşuyor bu kadar samimilerse?)

Türkiye'de yaşayan herkes etnik kimliğine bakılmaksızın Türk vatandaşıdır. Türk milleti ve devleti ayrılmaz bir bütündür. ( peki neden k.rtler kendine Türk diyemiyorlar da  k.rtüm ben diyorlar madem bu kadar samimilerse  )

Çünkü Türkiyede Başka Her Etniğe Gülen Gözler le Bakanlar Varken Bir Tek Kürde Sen Yoksun Sen itsin Diyen Bir Çevre var.... 

Her şey Eskide Kaldı, Samimiyetse Bir Samimi Rüzgar Zaten Esiyor, Gelişmelerin Kaygı Vericilikten Uzak olmasını Diliyorum....  Aranan Samimiyet Tek taraflı olmamalıdır Ayrıca...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    ama öyle baktırttırıyorlar k.rtler milletimiz ne yapsın.Her kötü olayın altından k.rtler çıkıyor |: uyu$turucu ,gasp,kapkaç,kaçakçılık,bilimum organize i$ler yüzde 75 inden fazlasında k.rtler var. artı pkk ya göz yumuyorlar.hiç karadeniz bölgesinde,edirnede veya kafkaslar/gürcistana yakın yerlerde rastladınmı pkk ya adamlar göz açtırmıyorlar halk olarak. :| douda antep,maraş,urfa bunlarda hiç rastladınmı Benim bildiğim kadarıyla herhangibir terörist eyleme vb.de adı geçmiyor çünki bu 3 il milli şahlanışın başrolünü oynayanlar pkk ya aman vermiyorlar sanayiye,turizme,ticaretle uğraşp "heelal" paralarını kazanıyorlar ve kimseyide kazandıkları paraya karıştırmıyorlar kimseninde maşası olmuyorlar. seçim haritasına bakarsanız http://www.haritalar.web.tr/secim_sonuc_haritasi.htm  saydığım üç ilin 2 si akp ye urfada bağımsız fakıbabasına verdi.diğerlerinin oyları pkk ya!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

ExcaliburTBT bunu yazdı:
    ama öyle baktırttırıyorlar k.rtler milletimiz ne yapsın.Her kötü olayın altından k.rtler çıkıyor |: uyu$turucu ,gasp,kapkaç,kaçakçılık,bilimum organize i$ler yüzde 75 inden fazlasında k.rtler var. artı pkk ya göz yumuyorlar.hiç karadeniz bölgesinde,edirnede veya kafkaslar/gürcistana yakın yerlerde rastladınmı pkk ya adamlar göz açtırmıyorlar halk olarak. :| douda antep,maraş,urfa bunlarda hiç rastladınmı Benim bildiğim kadarıyla herhangibir terörist eyleme vb.de adı geçmiyor çünki bu 3 il milli şahlanışın başrolünü oynayanlar pkk ya aman vermiyorlar sanayiye,turizme,ticaretle uğraşp "heelal" paralarını kazanıyorlar ve kimseyide kazandıkları paraya karıştırmıyorlar kimseninde maşası olmuyorlar. seçim haritasına bakarsanız http://www.haritalar.web.tr/secim_sonuc_haritasi.htm  saydığım üç ilin 2 si akp ye urfada bağımsız fakıbabasına verdi.diğerlerinin oyları pkk ya!

İyi O Zaman yapacak bişey yok, Ben banane derim, Kimin Derdi ise Gitsin Tamamına erdirsin... Zafer kiminse O Hakim Gelsin..... Bu Söylediğinin Başka bir Cevabı olabilirmi Sence...?

Alırım Çoluğu Çocuğu Giderim Ne yapıyosanız yapın.... Benmi Başlattım yahu.

Toplam Hit: 12820 Toplam Mesaj: 112