folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Kürt Açılımı,Türk Ezilişi

Kürt Açılımı,Türk Ezilişi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Ya arkadaşlar ne bu kürt açılımı olayı ya.Başta meclisdeki teröristler olmak üzere diğer partilerin hep ağzında bu.Bide meclisdeki teröristler sürekli apo serbest bırakılsın diye fikir ileri sürüyor.Bunun teklifi bile vatan hainliği ne günlere kaldık Allahım yarabbim.Şimdi Abd Usame Bin Ladini yakalasa El Kaideyle pazarlığa mı oturacak siz silahsızlanın biz Usame Bin Ladini bırakacaz diye.

Yani bu dtp kürt sorununu pkk sorunu olarak piyasaya sürdüğü sürece Türkde kürt-pkk aynıdır.Kürtlerin hepsi teröristdir sempatizandır vs diyor.Mesela geçenlerde biliyorsunuz omegle diye bir site var orda Yurtdışında oturan 15 yaşında bi Türk cocuguyla konusuyorum.Cocuk diyor ki bana her kürt pkklıdır biliyorum işte şudur budur cocuga yok diyorum değildir diyorum ama cocugun söylediği şeyler onun mantığıyla gerçekden haklı çıkarıyor kendini.

Onun dışında kürt sorunun çözülmesi için bi kere pkkyı masadan kaldıracan.Dtp demek pkk demektir o yüzden dtpyi,apoyu falan hiç muhatap almayacan.Şehirde askere taş atan,dağda askere kurşun sıkan değil.Doğunun kurak dağında koyun güden kürdle muhatap olacaksın.Ha bu ne getirecek doğuya.Doğuya fabrikalar daha çok açılacak,hastane,okul vs arttırılacak.Tabi ki bundan önce pkknın bitmesi şart.Zaten devlet bunları geçmişde yaptı pkk yıktı bunu biliyoruz.

Bunun dışında bu ülkede kesinlikle faşizm yok.Kimse gazel okumasın.Kürtçe okulda dil olarak okutulacak,kürtçe resmi dillerden biri olacak,alt kimlik olacak vs bunlarda tamamen bölücülüktür ! Bu ülkeyi demek ki sen bölmüşsün ülkedeki adamları ayırıyorsun.Bunları verirsek yarın özerkliğide veririz bunların teklifi bence olmamalı.

Zaten ülke artık Türkiye mi K.Irak mı anlamıyoruz.Nereye gitsem kürtçe konuşuluyor.Bence olay budur.Eğer çok fazla ileri gidilirse Türkün asil kanı da damarında durmaz o zaman bu ülkedeki bu günleride ararız.Kürt açılımı,Türk ezilişi olmasın.Atatürk yaşasaydı nasıl davranırdı ne yapardı biraz bunu düşünelim.

Selametle.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek

boşver bunları bayzın

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    modası geçti bu tür konuların ya :) artık kimse bakmıyor bile.

www.tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    ama insan sinirleniyor gene, vermiyeceksin hiçbirşey vermiyecen yok üniversitelerde kürt dili ve edebiyat bölümü açılsın yok dağlardaki önce vatan yazısı silinsin, ne mutlu türküm diyene yazıları silinsin bunlar ham o.ç bunların dediğini yapan yapacak olan iktidarda aynen öyle,iki adam öldüren ömür boyu yatarda bu oros. çocuğu bebek katilimi beraat etsinler yani
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek

atatürk yaşasaydı, şöyle olsaydı, böyle olsaydı türk ezilişi kürt bilmemneyi geçiniz.

yazı beş paragraflık ve oku beni dese de, bu konular gerçekten sıktı insanları artık.

///______________
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek

Boyle konularda yorum yapmak istemiyorum ama haci su soyledigin cumleye katilmamak elde degil.

Zaten ülke artık Türkiye mi K.Irak mı anlamıyoruz.Nereye gitsem kürtçe konuşuluyor.

Hayir Kanada'da 2 dil var ama onlar eyaletlere gore degisiyor. Ne biliyim yasal bi sistem var ve hukuk yoluyla guvence altina alinmis.

Devletin dili Turkce'dir diyor anayasa kardesim.

I find your lack of faith disturbing.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

voodoo bunu yazdı:
    -----------------------------

Evet ben modanın gerisinde kaldım biraz.Yeni moda konulara uyamıyorum malesef :|

Burda bi görüş belirttik hacı yorum atılsın falan diye de beklemiyoruz.Sadece millete bazı düşünceleri aktarıyorum o kadar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bayzin bunu yazdı:

voodoo bunu yazdı:

Evet ben modanın gerisinde kaldım biraz.Yeni moda konulara uyamıyorum malesef :|

Burda bi görüş belirttik hacı yorum atılsın falan diye de beklemiyoruz.Sadece millete bazı düşünceleri aktarıyorum o kadar.

arkadaşım hoş guzel arkadaşlarında bisiler paylasıyorsun tebrik ederim. ama burda yazarak küfür ederek kendimizi yıpratıyoruz yani kısaca faydası yok zararı cok tepemizdeki Eşşekler böle Geri kafalı oldugu sürece bu tür konular cok açılır tartışılır ama hiç bisi yapamayız.. sadece kendimizi yıpratırız yanlışmıyım?

www.tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

voodoo bunu yazdı:

bayzin bunu yazdı:

voodoo bunu yazdı:

arkadaşım hoş guzel arkadaşlarında bisiler paylasıyorsun tebrik ederim. ama burda yazarak küfür ederek kendimizi yıpratıyoruz yani kısaca faydası yok zararı cok tepemizdeki Eşşekler böle Geri kafalı oldugu sürece bu tür konular cok açılır tartışılır ama hiç bisi yapamayız.. sadece kendimizi yıpratırız yanlışmıyım?

Hocam doğru sölüyorsunda ne bileyim haberlerde falan çıkıyor sinirleniyorum milletle konuşmak falan istiyorum tek takıldığım ortamda burası o yüzden açtım konuyu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    birak hocam kopekler havlasın :) biz bakalım keyfimize..

www.tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Artek
    Artek's avatar
    Erkek

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası

Madde 66.

http://www.indirbe.com - Hep indir Full indir - - 2010
Toplam Hit: 12777 Toplam Mesaj: 112