Kurtlar Vadisinin Muhteşem İlk 97 Bölümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Güzel diziydi. İskender den sonra akp ye çalıştı.Ergenekoncuları hain olarak göstermeye başladılar.Kardeşiyle ayrıldıkdan sonra da iyice boka sardılar , koskoca örgütü yöneten macesteleri akasya durağının sahibi çıktı. 2 gün önce komedi dizisinde izlediğim adam polatın en büyük düşmanı olarak karşımıza çıktı. Kardeşi gidince kendi diziyi çekemedi , cahit zaten kasım kasım kasılıyor. Sana tavsiyem İskender öldükten sonra izleme bırak.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

İlk 55 bölüm Sinegraf'a ait olduğu için telif yemekten korkuyorlar galiba. HD olarak sinegraf kendi hesabından paylaşmış ama sonradan kaldırmıştı. 56-97 arası kurtlar vadisi pusu isimli resmi kanalda 480p kalitesinde mevcut. Pana Film kendisi yayınladığı için telif zart zurt derdi yoktur.

Dizi başlı başına kült bir eserdir. Türk dizi tarihinin gördüğü en muntazam yapımdır. Bir benzeri yapılmamıştır, yapılması da pek muhtemel değil. Oyuncu tercihleri o kadar başarılıdır ve o kadar üst düzey performans ortaya koymuşlar ki bir başkası asla oynayamaz diye düşünüyor insan. Kadronun vefat eden üyeleri hayatta olsa kesinlikle tekrar aynı bölümler aynı senaryo ve metin ile çekilirdi diye düşünüyorum.

Çok güzel yazmışsınız hocam. Bir yerde okumuştum oyuncular devlet tiyatrosundan olduğu için mimik ve uslupları kendine has özellikler içeriyor. İşin ilginç yani şu ana kadar ki hiç bir bölümde kopukluk bir saçmalama moddan düşme göremedim. Ard arda izleyince senaryonun kocaman bir bütün olduğunu hissedebiliyorum.

Yine ekşi de okumuştum dizi özellikle kadınlar izlesin diye hiç kasmamışlar diyordu. Yani tiki tafyanın bu çok yakışıklı diyip izleyeceği oyuncular barındırmıyor. Herkesin kendi ağırlığı var. Abidinle Tuncay, Seyfo ile Güllü.. Kimse sırıtmıyor ben burdayım demiyor. Polat ta buna dahil. Henüz ölümsüzlüğünü ilan etmediğinden :))

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Boşver in kurtları .

Behzat Ç izleyin   . 

amirimde ki taşşağın gölgesi yok polatta

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    DanLev bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Boşver in kurtları .

Behzat Ç izleyin   . 

amirimde ki taşşağın gölgesi yok polatta

behzat c benim de favori dizim turk dizileri arasinda ama kurtlar vadisinin ilk 97 bolumu cidden efsanedir. Arada acar izlerim bende.

Elinde ilk 97 bolumun sd versiyonu olan hayrina upload etsin, youtubeda genisletilmis versiyonu ve asiri arka plan sesleri gicik edici.

Edit : Ben buldum buyrun link

https://drive.google.com/drive/folders/1iamWl_4mYNpBScaesnP0Zhs4nWSYL2Vt 

Tengri tarafından 06/Ağu/18 03:43 tarihinde düzenlenmiştir

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ezel diyede bir gercek var beyler !..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

ezel diyede bir gercek var beyler !..

+ suskunlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Boşver in kurtları .

Behzat Ç izleyin   . 

Behzatın karizma tabiki Polattan iyi.

Kurtlar Vadisi ne gerilim/psikolojik bir film olarak bakınca Polat a rolun yakıştığını düşünyorum.

Bana göre ama Çakır > Behzat

zeybekustasi tarafından 06/Ağu/18 12:43 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Efsanedir benimde canımı çektirdin bak şimdi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek

Bende paylaşan var sandım.

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    Mx0TBT bunu yazdı

Bende paylaşan var sandım.

https://drive.google.com/drive/folders/1iamWl_4mYNpBScaesnP0Zhs4nWSYL2Vt 

buyur hocam gormedin galiba.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
Toplam Hit: 8036 Toplam Mesaj: 56
kurtlar vadisi