Kurtlar Vadisinin Muhteşem İlk 97 Bölümü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    snoktabnokta bunu yazdı
    myblackworldweb bunu yazdı

Keşke ip adresini öyle ortada paylaşmasaydın. Uzuun süredir kullanıyordum şimdi engellerler. 

Kardeşim deepweb tr forum da paylaşılmıştı o gün. Orda gördüm bende o yüzden burda kurtlar vadisi soran var diye paylaştım burda. 

İlk 55 bölüm youtube'tan çekme düşük kalite. Sinegraf'ın yayınladıklarını bulamaz mıyız hocam?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sadece son 10 bölümü izledim

izlemek hep aklımda bakalım ne zamana nasip olacak

Acaip derecede agresifim !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bunu da unutmamalı
    https://www.youtube.com/watch?v=Rt_8VtFzGTw

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

--Spoiler--

Baron öldükten sonraki bölümler sıkmaya başladı. Polata baronluğu yakıştıramadım. Babalara elini öptürmesi filan sen kimsin la dedirtti. Laz Ziyanın konseyden dışlanması hoş olmadı. Eliften de bıktım usandım nefret ettim ölmedi gitti hala daha kafa ütülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

--Spoiler--

Son bölümünü izliyorum.

İzlediğim pek çok yabancı filmi ezer geçer siler süpürürmüş ilk kurtlar vadisi...

Elife de üzüleceğim aklıma gelmezdi ama üzüldüm son dakkada...

Başlamayan varsa çekinmesin başlasın...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

İşim vardı pc ye oturdumi bi tbt ye bakayım tişört mevzusuna dedim o dakikadan beri kurtlar vadisi izliyorum. konuyu açan arkadaşa hem teşekkürlerimi hem de fanı bozulsun inşllah beddualarımı iletiyorum.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı

İşim vardı pc ye oturdumi bi tbt ye bakayım tişört mevzusuna dedim o dakikadan beri kurtlar vadisi izliyorum. konuyu açan arkadaşa hem teşekkürlerimi hem de fanı bozulsun inşllah beddualarımı iletiyorum.

Haha :) Hayırlı olsun hocam.

Ben şimdi 97. bölümü de bitirdim. 2005 yılında böyle bir dizi çekilemez ya diyorum.. Eff saaa neee...

Tabi bir konuda üzüntümü de belirtmek istiyorum. Babamı ben Eylül 2005 de kaybettim. Kurtlar vadisi 29 Aralık 2005 de bitmiş. Rahmetli babacığımla birlikte izlerdik ben çok anlamazdım konuyu. Babamın böyle bir diziyi izleyip çok keyif aldığına eminim...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kurtlar Vadisi Pusu'nunda ilk bölümleri iyidir. Ersoy Ulubey, Zaza, Muro, İskender Büyük'lü bölümler. Sonradan suyunu çıkardılar ama.

Mesala şurada güzel gönderme yapmışlar. Amerikalı, askerlerin takıldığı kafeye girip kola istiyor ve 100 dolar veriyor. Kafeci çok para deyince herkese benden kola ısmarla deyip çıkıyor ve içeriye haplanmış PKK'lı giriyor ve bombayı Amerikalı uzaktan patlatıyor.

https://youtu.be/lh4XdP61XV0?t=2m22s

mkyb tarafından 22/Ağu/18 13:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

O Dizi Soner YALÇIN sayesinde okadar etkili oldu, eğer SONER YALÇIN olmasaydı Kurtlar Vadisinin hiçbir senaryosu o derece gerçekçi ve profesyonel olamazdı.

Mesela Soner Yalçın'ın kitaplarını okusanız, tüyleriniz ürperir aynı derecede etkili ve insanı dumura uğratıyor.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    HorbaDor bunu yazdı

Polatın çuval gibi takım elbiseleri galp <3

+1 :D 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 8038 Toplam Mesaj: 56
kurtlar vadisi