folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Kurumsal İçin Hangi Antivirüs?

Kurumsal İçin Hangi Antivirüs?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kurumsal bir sistemde merkezi yönetim paneli olan, Symantec, McAfee gibi bir ürün almak her zaman avantajlıdır.

Bu comodonun nesini seviyorsunuz anlayabilmiş değilim :) Kasperskydan imza çakan yazılımdan bahsediyorsunuz :)

Yüksek adetlerde ürünün distisini bul. Gelsin kursun demo yapsınlar.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı

avira pro veya comodo ikisinden biri

En doğrular bu ikisi:

YeniHarman bunu yazdı

NOD32 folloş. En basitinden gubidik flash virüsünü bile buyur gel gardaş diye sisteme yerleştirdiğine şahit oldum (son bir yıl içinde). 

İlk tavsiyem mümkünse domain'e geçmeniz olur. İkincisi de kullanıcılara admin değil de normal hesaplar vermek. Firewalldan exe, zip, rar vs. çalıştırılabilir dosyaların indirilmesini engellemelisiniz (e-posta sunucunuza imtiyaz verebilirsiniz, kişisel e-postalar da engelli kalsın). Windows'un autorun olayını da kaldırdınız mı virüslerin yayılmasını en az %50 oranında engellediniz demektir. Hatta usb disklerin bağlanmasını önleyin.

Antivirüs için de kurumsal bir çözüm seçmeniz gerekli. Her istemciye ayrı lisansla antivirüs kurulumu hem zor olur hem de pert (adam kapatır korumayı vs.). 

https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/windows-8/

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

yıllardır kaspersky kullanırım:) kaspersky dışında hiçbir antivirüs beni tatmin edemedi vesselam.

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bir de ille Business olanları mı almak gerekir firma için?

Home user olanların bunlardan farkı ne ki?

Not late for nothing
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

SEP

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek

Nod tavsiye etmem ofisde tarama yapan fotokopi printer tarzı çok foksiyonlu aletlerden taramaları virüs olarak görüyor siliyor engelliyor hani adam gibi korusa idare edersin oda yok kaspersky tek geçerim.

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    EricNorthman bunu yazdı

Hocam fikir olsun diye söylüyorum çok müdavin değilim lakin ben Comodo İnternet Security Pro 8.2.4792

Sürümü kullanmaktayım Win 10'da. Benim için muazaam Sandbox olsun, vakti gelince tatlıca çektiği veri tabanı özelleştirebilir buluta dosya gönderimi 

Sağ üst yukarıda rahatızlık vermeyen ağ trafik akışı, hızlı erişim, iyi yani :) Aynı zaman da server sistemler için oluyor mudur bilemem ama memnunum. 

Ve kendi sitesinde buna dair birkaç yazısını görmüştüm server sistemler için sanırım, 

Not ; Allah içi biri Comodo İnternet Security Pro 8.2.4792 için bana key versin bişi versin anti kullanıyorum bir de pack yükleyeceğim traji komik 

Nereye girsem alayı kuşku dolu paranoyak adamım ben fitil oluyorum 30 gün ücretsiz 25.günde her gece oturup iş bitiminde sorna format atarak 

Bir anti için format atacak durumdayım 3 ay oldu 4. aya geliyoruz önümde 24 gün kaldı beni formattan kurtarın ve biriniz şunu lisanslı yapsın bana 

Kurtarın beni :) Can çekişiyorum herkesin var bir benim yok :( 

Comodo nun turkiye ofisi ust katimda. Gidip cektigin cileden bahsetsem azmine karsilik verirler :)

Comodo server icin iyidir (domainsiz durumlarda)

Domain yapisi varsa yeniharmanin soylediklerini yapmak ile baslaman gerekir 2. Planda da symnt end point. Sundan da emin ol sistemi sifir kullanan sifir korur. Fiyat performansda northon urunleri iyi (eskiden ne kasardi pc yi)

Senin post atan ellerine kurban olsunlar sevgili müdür beni nası mutlu ettin :) 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serseri_1453
    serseri_1453's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Kurumsal bir sistemde merkezi yönetim paneli olan, Symantec, McAfee gibi bir ürün almak her zaman avantajlıdır.

Bu comodonun nesini seviyorsunuz anlayabilmiş değilim :) Kasperskydan imza çakan yazılımdan bahsediyorsunuz :)

Comodonun avantaji firewall  imza cakma olayına gelince sanmam 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    serseri_1453 bunu yazdı
    renegadealien bunu yazdı

Comodonun avantaji firewall  imza cakma olayına gelince sanmam 

Oyle devam et hocam o zaman. Çıkartan adam forumdan :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek

mcafee almada ne alırsan al.

ulan bir antivirüs client bilgisayarına mavi ekran verdirir mi ya.

Toplam Hit: 22617 Toplam Mesaj: 58
security kurumsal antivirüs security antivirüs