folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilişim Güvenliği
linefolder Kurumsal İçin Hangi Antivirüs?

Kurumsal İçin Hangi Antivirüs?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JohnKramer
    JohnKramer's avatar
    Erkek

Soru mu bu ? Tabii ki Alman Malı Avira kuracaksın arkana yaslanıp keyfini çıkartıcaksın. Gerisi hikaye...

Başkalarının acılarını önemsemeyen insanlardan rahatsızım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Kurumsal antivirüs programları ile uğraşmadım şimdiye kadar ama benim bütün bilgisayar ve cep telefonlarımda Symantec Norton ürünleri var. Gerek koruma yeterliliği gerekse düşük sistem gereksinimi kullanımı sayesinde bilgisayarları kastırmaması özelliği ile tavsiye ederim. Benim de çok önem verdiğim ve kurumsal versiyon kullanacağınız için muhtemelen sizin için de önemli olan bir diğer özelliği ise "canlı sohbet" desteği ile teknik destek alabiliyor oluşunuz ve gerekirse program ile ilgili olarak karşı karşıya kalabileceğiniz ve üstesinden gelemeyeceğiniz bir sorun oluşsa bile teknik desteğin uzaktan bilgisayarınıza bağlanmasına izin vermeniz ile sorunu çözebiliyor olmalarıdır. Ben çok kullandım, oldukça da memnun kaldım. Endpoint'lerini kurcalama şansım olmadı ama normal kullanıcı olarak memnunum.

NOT: "Canlı Sohbet" linki ile alabileceğiniz teknik destek için Türkçe sohbet seçeneği bulunmuyor, İngilizce olarak yazışmak durumundasınız.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

bizde ( turkcell tim ) nod32 var zaten bilgisayarlara hiç birşey kurulamadıgı usb slotları sim kart okuma ve yazıcı dışında kapalı oldugu için kaç yıllık şirket daha virüs muhabbeti olmadı bide fortnet var oh

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    JohnKramer bunu yazdı

Soru mu bu ? Tabii ki Alman Malı Avira kuracaksın arkana yaslanıp keyfini çıkartıcaksın. Gerisi hikaye...

Virüs hdd ye tecavüz etsin, Avira bakip 31 çeksin. 

Bireysel ile kurumsali aynı gormeyelim. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Zamanında trojan işleriyle uğraşırken yazdığım yazılımın zararlı olduğunu bir tek kaspersky pure proaktif koruma algılamisti. Toplu tarama siteleri hiç bir şey bulamamisti. Hatta bilgisayarıma bir çok antivirus un lisansli sürümlerini kurmuştum gene bir şey bulamadılar.  Esed fln hikaye 

Kaspersky pure derim tek gecerim.  

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Trend Micro için Cryptolocker virüsüne karşı %100 koruma sağlar diyor satan elemanlar.

Ancak ESET le konuştum bu konuda %100 garanti veremeyiz diyorlar.

Trend Micro iyi gibi...???

Not late for nothing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cenk88
    cenk88's avatar
    Erkek

Kaspersky Endpoint Security 10 öneririm hocam, ram uzerinde fazla yer tutmuyor da.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Trend micro garanti verir çünkü kurduktan sonra bir şey çalıştıramıyorsun bilgisayarda.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enicma
    enicma's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Büyük bir şirkette 15000'den fazla bilgisayar mevcut 2yıldır kasper endpoint security ve symantec endpoint antivirüsler kullanmaktayız. ama çoğunlukla operasyonel kısımlarda kaspersky kullanmaktayız.

sana şunu al bunu al  diyemem nedeni ise kullanmış olduğunuz bilgisayarlar,bilgisayarların konfigrasyonları iyi ise kaspersky tavsiye ederim orta düzey bilgisayarlar mevcut ise symantech ve comodo' yönlen diyebilirim .

senin için en önemlisi hızlı ve anında çözüm üretecek ilk kontakta muhattap bulabileceğin firmalara yönel.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hocam ben Kaspersky tavsiye ederim. Eskiden sattığım müşterilerden hiç sorun yaşayan olmadı. Ek olarak F-Secure çok övülüyor fakat hiç kullanmadım.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
Toplam Hit: 22524 Toplam Mesaj: 58
security kurumsal antivirüs security antivirüs