Kutsal Mıknatıs Taşı Gerçek Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dıgıdık
    Kadayif
    Kadayif's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Arkadaşlar önceki konudan biliyorsunuz bir atla çeşitli münasebetlerim olmuş ve bambaşka hissetmeye başlamıştım.

Çevremdekiler bendeki değişimleri fark edince sebebini anlattım, onlar da doktora gitmemde ısrarcı oldular.

Muayeneden sonra doktorun dediğine göre at beni dişlemiş arkadaşlar. O an hissetmediğim için başta inanmadım ama doktor arkamdan ayna tutarak bedenimdeki ısırıkları  gösterdi.

Sonrasında beni aşı protokolüne aldılar fakat pişman oldum. Başkasının lafıyla hareket etmemek gerekiyormuş arkadaşlar bunu öğrendim. Tahmin edebileceğiniz sebeplerden dolayı "iyileşmiş" halimden en büyük şikayetçi eşim oldu.. 

Yuvamın dağılmasını önlemek ve eski gücüme kavuşmak için aşıyı bedenimden çıkarmaya karar verdim. İşyerimdeki bir usta başı ile çay içerken durumu çıtlatınca kendisinin köyünde bir hoca olduğunu ve mıknatısla aşıyı etkisiz hale getirebildiğini, köyde zorla aşı vurdurulan çocukları böyle temizlediğini filan anlattı. Nasıl oluyormuş o diye biraz daha detay isteyince her şeyi bilmediğini ama çocukları önce köyde yapılan doğal yağlarla yağladığını sonra da köydekilerin kutsal bildiği, mıknatıs özelliği olan koca bir taşa yatırıp dua okuduğunu anlattı. Gözlerine inanamazsın şırıl şırıl terle vücuttan aşı atılıyor diye bahsetti. 

Bir yandan ürküyorum ama diğer yandan da kulağa çok mantıklı geliyor. Modern tıp benim derdime çare bulamaz. Kendi çevrem ise maalesef imanı zayıf insanlardan oluşuyor o yüzden bana bu konuda destek olmazlar.

Tekrar aşı olmak istemiyorum. Beni motive edin nolur. Mutlu aile tablomu özledim.

Sizleri çok seviyorum.

ELXoxvLWwAAGSGM

Tahribatta At Sevenler Varmı

HolyOne Tarafından
    30/Ağu/15 12:10

Sakatım. Pek bir şeyden anlamam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ya bi siktir git amk. Yönetim bu adamı niye şutlamıyor hala anlamıyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    Kadayif bunu yazdı

köydekilerin kutsal bildiği taşa yatırıp okuduğunu anlattı. Gözlerine inanamazsın aşı şırıl şırıl terle vücuttan atılıyor diye bahsetti. 

Git bence senide taşa yatırsın vücuttan atılan ter değildir bence yönetime isyan edincede biz ban yiyecez niye yönetimin işine karışıyorsunuz diyede bu kaçıncı konusu sayın yönetim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Sen harbiden kendini deli gibi yaptın ya

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

yaman trolsün delikanlı

yüksek yerlerde tanıdıkların var herhalde

bide nick üstü vermişler adama

umit tarafından 13/Ara/19 15:13 tarihinde düzenlenmiştir

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

götüne salatalık sok 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Kadayif hocam senin eşin varsa sıkıntı yok, ne diye böyle konular açıp duruyorsun..? Sende bizim gibi normal olsan olmaz mı..? Bak yine uzun saatler boyu sürecek Ban yiyeceksin, yazık değil mi..?

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Kadayif hocam senin eşin varsa sıkıntı yok, ne diye böyle konular açıp duruyorsun..? Sende bizim gibi normal olsan olmaz mı..? Bak yine uzun saatler boyu sürecek Ban yiyeceksin, yazık değil mi..?

multisi vardır ordan normal takılır

le le le sakine
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

götüne salatalık sok 

:D :D :D

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

tekrar ata ısırt kendini.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    Yigit bunu yazdı

tekrar ata ısırt kendini.

bu sefer ısırıkla kurtulamaz bence. kesin bu sefer bir tur biner.

What are you doing???