Kutsal Mıknatıs Taşı Gerçek Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dıgıdık
    Kadayif
    Kadayif's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    ltcelik bunu yazdı

kimden bahsettiğini bilmiyorum ama seni de kendine benzetmiş hocam :))

Kadayif tarafından 14/Ara/19 00:39 tarihinde düzenlenmiştir

Sakatım. Pek bir şeyden anlamam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

Yanarım yanaırm da @Z-CHAN müridin banlandığına yanarım
    Varol @Kadayif

Zchan gideli on sene olmuştur müdür :D nerden hatırladın 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Yüzüne kendi spremini sür çözüm olur moruQ

-
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Kadayif bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

kimden bahsettiğini bilmiyorum ama seni de kendine benzetmiş hocam :))

Sana katılıyorum.. neden bahsettiğini bilmediin konusunda... :))

SUPERBICO bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

Yanarım yanaırm da @Z-CHAN müridin banlandığına yanarım
    Varol @Kadayif

Zchan gideli on sene olmuştur müdür :D nerden hatırladın 

Nehrin akışına ters giden müritlerden biriydi .. Olması gerekirdi.. ne oldu kim bilir

Büdüt : Bunu nasıl becerdim bilmiyorum beyaz yazı şeyisini

ltcelik tarafından 14/Ara/19 01:54 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mutubilir
    Mutubilir's avatar
    Erkek

Foruma takılan kullanıcılar, dinsiz, imansız, yobaz, yunan sempatizanı, Satanist, Nazist, Sadist yada bu tip ideolojilere sahip olabilirler, hakaret yada küfür etmedikleri sürece bu forum her tip insana açıktır, önemli olan fikirleri paylaşmaktır. Ancak, üyelerin başkalarının inancı ve ideolojisi fikir beyanından öteye gidip küçük düşürücü itham ve hakaretlerde bulunması kesinlikle yasaktır. "Üçüncü Sınıf Ceza" uygulanır. [

İnanmıyor olabilirsin. Burada din ile taşak geçmen. at taşşaklı muhabbetlere ilahi tadında videolar eklemen beni rahatsız ediyor. Umarım yukarılardan biri değilsindir ve yukarılardan birileri senin kulağını çeker. 

Hikayelerin kimisini sarar kimisini sarmaz. Ama o boş muhabbetlerinde din goygoyu yapmayı bırak

Aslan bile atı görünce götünü saklar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

^^D` 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

rep butonu olsa rep veririm konuya 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sercoo bunu yazdı

lies and deception

Aklıma Leonardo Di Caprio'nun 2 filmi geldi. isimlerini çıkaramadım şimdi. 

Body of lies, Departed. 

Başka bir filmmiş. 

RitmFarbRacourci tarafından 14/Ara/19 03:52 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Ya bi siktir git amk. Yönetim bu adamı niye şutlamıyor hala anlamıyorum. 

Hacı salsanıza adamı biri hikaye yazdım nasıl olmuş deyince yorumluyorsunuz fps hikaye olunca neden şutlamıyorlar :D beğenmediğim konulara yorum yapmıyorum ben tertemiz.... 

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Nasıl yaptın ki bunu alıntı yapınca görünüyor içerik

...said addicted.