folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lazer Göz Ameliyatı Tedavisi Fiyatları

Lazer Göz Ameliyatı Tedavisi Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

çizik atayım bende çok uzun zamndır kullanıyorum gözlük hatta kontak lens düşünüyorum şu aralar ama bakalım :S

2.5 benim gözler

ArmadA tarafından 03/Eyl/15 03:32 tarihinde düzenlenmiştir

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Kaptan hocam özel mesaj attım bakabilir misin?

Ciddi şekilde düşünüyorum çünkü ameliyat olmayı. Önereceğiniz kimler var vs. bilmek isterim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saposcol
    saposcol's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaptan bey, benim ufaklıklar için rutin göz kontrolü yapılması gerekiyor. ilginiz dahilince ücretsiz yaptırabilir miyiz : )

Hakedeni hayatıma sokarım, haketmeyenin hayatına sokarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ben de takipteyim :)

benim merak ettiğim astigmatı da düzeltiyor mu? astigmat asıl problem çıkaran. puslu gösteriyor gözlük çıkınca. sadece miyop diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. astigmatı da hallediyorsa yaptırırım ameliyatı.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

ben de takipteyim :)

benim merak ettiğim astigmatı da düzeltiyor mu? astigmat asıl problem çıkaran. puslu gösteriyor gözlük çıkınca. sadece miyop diye duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. astigmatı da hallediyorsa yaptırırım ameliyatı.

hocam gözün durumuna  göre  yapılma ihtimali içerisinde olan bir durum teknoloji artık gelişiyor hocam geçens ene olmaz dedigimiz  şeyler bu sene oluyor  kim bilir seneye neler olacak..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

ankarada tavsiye edilecek bir kurum var mı?

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

hocam ankaradan tanıdıgım doktor yok ancak istanbulda yardımcı olabilirim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Hocam ankaradan bahsettiğim doktora git bir görün istersen. tabi hala orada mıdır bilmiyorum.

ben ameliyat esnasında sohbet ederken 20bin kişiye lazer yaptım demişti. Ne derece doğrudur onu bilemem ama ben şu güne kadar bir sorun yaşamadım çok şükür.

ama @kaptan hocam daha bilgili bu konuda sektörde olduğu için, göz şakaya gelicek birşey de değil en sağlamına yaptır mutlaka.

imza.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    kuytul bunu yazdı

ankaradaki kurumla görüşürüm istersen hocam bizim ordada hastane var yardımcı olmaya çalışırım

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cankol bunu yazdı

Hocam ankaradan bahsettiğim doktora git bir görün istersen. tabi hala orada mıdır bilmiyorum.

ben ameliyat esnasında sohbet ederken 20bin kişiye lazer yaptım demişti. Ne derece doğrudur onu bilemem ama ben şu güne kadar bir sorun yaşamadım çok şükür.

ama @kaptan hocam daha bilgili bu konuda sektörde olduğu için, göz şakaya gelicek birşey de değil en sağlamına yaptır mutlaka.

Volkan matben'i bilirim iyidir ancak 20.000 lazer  ameliyat abartı olmuş,  toplam yaptıgı ameliyatları derse dogru olur.