folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Lazer Göz Ameliyatı Tedavisi Fiyatları

Lazer Göz Ameliyatı Tedavisi Fiyatları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Hocam ankaradan bahsettiğim doktora git bir görün istersen. tabi hala orada mıdır bilmiyorum.

ben ameliyat esnasında sohbet ederken 20bin kişiye lazer yaptım demişti. Ne derece doğrudur onu bilemem ama ben şu güne kadar bir sorun yaşamadım çok şükür.

ama @kaptan hocam daha bilgili bu konuda sektörde olduğu için, göz şakaya gelicek birşey de değil en sağlamına yaptır mutlaka.

Volkan matben'i bilirim iyidir ancak 20.000 lazer  ameliyat abartı olmuş,  toplam yaptıgı ameliyatları derse dogru olur.   

Valla bilgim yok hocam o konuda bana o şekilde bahsetmişti yalnızca.

imza.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gaziosmanpaşada özel avrupa safak hastanesi var. Oraya git muayene ol. Fiyat al. %50 civarında indirim yaptırırım. Onun dışında avrupa göz hastanesi ni öneririm

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trubulans
    trubulans's avatar
    Erkek

walla hocam göz öenmşi onu bilirim benim sag göz 14+ sol ise 13.75 ileri düzeyde astıgnat ve göz tembelliği var bir çok doktora gittim ameliyatı önermediler bana en son avrupa göze gittim başhekime çıktım ıranlı bir şahıstı hemen yapalım mercek koyalım dedi 17bin tl istedi kafamda soru işaretleri dönd durdu dana sonra dünya göze gittim ordaki doktorda rahat batmasın sana kullan gözlük dedi elindekini de kaybetme diye övüt verdi. arastırmak lazım ama ben şimdilik sanırım 14 numara gözlük ile yaşamaya devam edeceğim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Bunun için bir yaş sınırı var mıydı? Yaş geldi 21'e artık yaptırayım diyorum. İki gözde miyop 3.25, astigmatsa 1.25'e 0.75, sol korneam normalden biraz daha kalınmış. Gidip muayane olayım mı bir ara?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

Bunun için bir yaş sınırı var mıydı? Yaş geldi 21'e artık yaptırayım diyorum. İki gözde miyop 3.25, astigmatsa 1.25'e 0.75, sol korneam normalden biraz daha kalınmış. Gidip muayane olayım mı bir ara?

18 yaş üzeri olman gerekiyor hocam,  mua ol kornea topografisi çektirip bana yollarsan doktora sorarım  tam net olmadan lazer olup olmayacagını söyleriz  mua etmeden net bilgi vermiyorlar hocam.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı

18 yaş üzeri olman gerekiyor hocam,  mua ol kornea topografisi çektirip bana yollarsan doktora sorarım  tam net olmadan lazer olup olmayacagını söyleriz  mua etmeden net bilgi vermiyorlar hocam.

çok teşekkürler, uygun zaman bulup gideyim artık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Miyop 16.5 + 16.5
    Astigmat 6
    Yaş 30
    Numara ilerlemesi henüz durmadı. 2 senede bir 1 numara fix artıyor. 
    Doktor bekle falan dedi ama nereye kadar beklicem amk, normalde 25 yaş sınır derler durması için.
    Bir de yüksek numaralarda lazer ile sanırım max 10 numara azaltılabiliyormuş?
    Yani yine ben 6.5 falan takmak zorunda kalacakmışım güya?
    Bunlar ne kadar doğru? + Durmayan numaraya lazer tedavisi mümkün müdür? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bauer bunu yazdı

Miyop 16.5 + 16.5
    Astigmat 6
    Yaş 30
    Numara ilerlemesi henüz durmadı. 2 senede bir 1 numara fix artıyor. 
    Doktor bekle falan dedi ama nereye kadar beklicem amk, normalde 25 yaş sınır derler durması için.
    Bir de yüksek numaralarda lazer ile sanırım max 10 numara azaltılabiliyormuş?
    Yani yine ben 6.5 falan takmak zorunda kalacakmışım güya?
    Bunlar ne kadar doğru? + Durmayan numaraya lazer tedavisi mümkün müdür? 

Hocam numaraların çok büyük, mercek ameliyatı bile önerilebilir, lazer olacak kişinin numarası büyümesi durmadıysa lazerden sonra tekrar büyüyebilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı
    Jilet_Boris bunu yazdı

Hocam 

1- muayene ücreti var mı.?

2- kornea topografisi çektirme ücretli mi? 

3- Anadoluyakasında nerede muayene olalım?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek